Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Tenis ziemny gra

Ocena gry

W tej grze gramy w tenisa ziemnego. Wybierz jednego z wielu dostępnych zawodników w grze i wejdź do rozgrywek w tenisa ziemnego. Zasady są bardzo proste musisz wygrać jak najwięcej meczy. Graj za pomocą myszki.


Gra dla zakochanej pary

Ocena gry

W tej grze latacie zakochaną parą wśród chmur i bujacie w obłokach. Latajcie wspólnie ze swoją drugą ukochaną połówką i bawcie się świetnie. Do latania potrzebujesz myszkę komputerową.


Strzelanka w domu

Ocena gry

Strzelanka w domu to gra w której bierzesz udział w strzelaninie, która odbywa się w domu. Musisz zastrzelić czarnego patyczaka. Chowaj się za ścianą i unikaj strzałów rywali. Strzelaj myszką oraz przeładuj broń spacją.


Gra z palcem

Ocena gry

W tej grze sterujesz palcem. Twoim zadaniem jest pokonać rycerzy, który będą Cię atakować i próbować uciąć Ci palca. Nie poddawaj się walcz do końca. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Przygodowa gra na dwóch graczy

Ocena gry

Przygodowa gra na dwóch graczy to gra w której poruszacie się wojownikami. Musicie pokonać wrogów oraz po drodze do mety zbierać czerwone oraz niebieskie ampułki. Gracz 1 porusza się strzałkami oraz atakuje klawiszem J, natomiast gracz drugi porusza się W,A,S,D oraz atakuje przeciwników klawiszem 1.


Gra samochód z lodami

Ocena gry

W tej grze siedzimy za kierownicą samochodu z lodami. Naszym zadaniem jest jeździć i strzelać lodami w przeciwników oraz zbierać monety i omijać przeszkody. Dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry pokonując rywali. Kieruj strzałkami oraz strzelaj spacją.


Gra układanie rur

Ocena gry

Zabaw się w hydraulika i postaraj się poukładać wszystkie rury aby pasowały do siebie i utworzyły rurociąg. Weź się do pracy, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu. Graj używając myszki komputerowej.


Dora i lis

Ocena gry

Kolejna części gry z dorą. Tym razem w grze pojawia się lisek, którym się będziemy poruszali w grze. Naszym zadaniem jest dotarcie do mety oraz zbieranie złotych gwiazdek. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając spacji.


Gra przenoszenie pudełka

Ocena gry

Gra przenoszenie pudełka to bardzo trudna gra w której musisz wykazać się sprytem i logiką. W każdej z plansz musisz przenieś pudełko na drugi jej koniec tak aby Ci nie spadło i się nie rozbiło. Do przenoszenia pudełka używaj myszki komputerowej.


Gra przewożenie towarów

Ocena gry

Tym razem kierujesz dużą ciężarków, która jest pełna kamieni. Twoim zadaniem jest bezpiecznie przewieź kamienie do mety tak aby po drodze żaden nie spadł z ciężarówki. Do gry używaj strzałek.


Trzy klocki w lini

Ocena gry

W tej grze musisz tak kombinować i przekładać klocki aby w jednej lini znalazły się trzy takie same klocki jednakowego koloru. Przemyśl wszystkie ruchy aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Rycerska przygoda

Ocena gry

Rycerska przygoda to bardzo fantastyczna gra w której wcielamy się w rycerza i naszym zadaniem w każdej z plansz jest dotarcie do drzwi. Musisz także zebrać złoty klucz aby otworzyć magiczne wrota. Poruszaj się strzałkami.


Logiczne puzzle

Ocena gry

To nie są zwykłe puzzle, w przeciwieństwie do tradycyjnych puzzli ta gra jest bardzo trudna oraz wymaga logicznego myślenia. Celem gry jest zapełnienie wszystkich puzzli na ekranie za pomocą kwadracików. Używaj do gry myszki komputerowej.


Przygoda w kosmosie

Ocena gry

W tej grze akcja toczy się w kosmosie. Twoim zadaniem jest w każdej z plansz doprowadzić małego bohatera do miejsca, które oznaczone jest zamkiem zasuwanym. Narysuj za pomocą myszki ścieżkę po której przejdzie mały bohater do celu.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281916 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264687 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222916 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195616 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183842 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168609 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167618 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125996 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100041 ocena: 9.00

Reklama

cookie