Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Gra robienie burgera

Ocena gry

Gra robienie burgera to gra w której pracujemy w barze i naszym zadaniem jest robienie burgerów. Postaraj się wykonywać burgery przed czasem. Graj używając myszki komputerowej.


Leśna przygoda z Dorą

Ocena gry

Leśna przygoda z Dorą to gra w której Dora wraz ze swoimi małpkami wybiera się na spacer do lasu. Napotkały jezioro w lesie i nie mogą przedostać się na drugą stronę. Musisz jej pomóż. Klikaj na żółwie aby zmieniły swoje miejsce a zarazem utworzyły przejście dla Dory. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ucieczka z domu

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni w domu. Postaraj się wydostać z domu w jak najkrótszym czasie gry. Rozglądnij się po pokojach i używaj przedmiotów, które pomogą Ci uciec z domu. Graj używając myszki komputerowej.


Mahjong gra dla dzieci

Ocena gry

Mahjong gra dla dzieci to gra w której gramy w tradycyjnego najprostszego mahjonga. Przestawiaj klocki z wzorami tak aby zwyciężyć w rozgrywce.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Przygoda z Marsjaninem

Ocena gry

Przygoda z Marsjaninem to darmowa gra w której poruszamy się małym marsjaninem i naszym zadaniem jest poradzić sobie z torem przeszkód tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D.


Timberman online

Ocena gry

Timberman to znany z gry drwal, który ucina drzewo. Wciel się w timbermana i ucinaj drzewo. Musisz ucinać drzewo tak aby nie natrafić na przeszkodę, więc w odpowiednich momentach zamieniaj strony. Graj za pomocą myszki klikając w przycisk right lub left.


Bijatyka 3d na dwóch graczy

Ocena gry

Zagraj w bijatykę w trójwymiarze 3d.Możliwość grania we dwie osoby. Poruszaj się dziewczyną i pokonuj przeciwników. Walcz wytrwale aby nie odnieść obrażeń ciała. Gracz 1 porusza się W,A,S,D oraz atakuje używając klawiszy:J,K,L,UO. Gracz 2 porusza się strzałkami oraz atakuje:1,2,3,4,5,6.


Rozwal czołgi

Ocena gry

Rozwal czołgi to darmowa gra w której poruszasz się robotem. Twoim głównym zadaniem w grze jest rozwalenie wszystkich czołgów w grze. Poruszaj się i strzelaj w czołgi za pomocą strzałek oraz myszki.


Odkryj skarb

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wojownikiem, który ma do wykonania bardzo ważną misję. Celem misji jest odszukanie i otwarcie skarbu w każdej z plansz gry. Postaraj się jak najszybciej zlokalizować skarb i do niego dotrzeć. Graj za pomocą strzałek oraz W,A,S,D


Biegający kot

Ocena gry

Biegający kot to gra w której biegamy kotem. Twoim zadaniem jest przebiec jak najwięcej metrów. Pokaż swoją wytrwałość i przebiegnij tysiąc metrów. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pryskające bańki 3 w lini

Ocena gry

Pryskające bańki 3 w lini to gra w której musisz tak strzelać kolorowymi bańkami z armaty aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki takiego samego koloru. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ben Ten Samuraj gra

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Ben Tena i naszym zadaniem jest jak w większości gier z ben tenem pokonać przeciwników. Po drodze do mety zbieraj przedmioty oraz zabijaj przeciwników i pokonuj przeszkody. Poruszaj się strzałkami oraz klawiszami Z,X atakuj rywali.


Nowe Flappy Bird

Ocena gry

Zagraj w najnowszą wersję flappy birds, w której jak w poprzedniej wersji akcja gry toczy się oczywiście w lesie. Twoim zadaniem jest skakać ptakiem pomiędzy pieńkami z drzew. Nowa wersja jest lepsza, ponieważ jak spadniemy to nie zaczynamy od nowa. Skacz za pomocą klawiszy Z oraz X.


Obroń swoje terytorium

Ocena gry

Broń swojego terytorium oraz gromadź armię i atakuj tereny przeciwnika. Rozbuduj swoją armie oraz bazę. Ulepszaj budynki, twórz wojowników i atakuj przeciwników. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281917 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264688 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222917 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195619 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183845 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168617 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167619 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125998 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100043 ocena: 9.00

Reklama

cookie