Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Gra świąteczne sprzątanie

Ocena gry

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia każdy robi porządki w domach. Pomóż i ty Mikołajowi posprzątać pokój. Znajduj po koli przedmioty na obrazku, które wyświetlają się w dolnym ekranie gry. Do sprzątania pokoju potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zimowa układanka

Ocena gry

Zagraj w zimową układankę w której musisz dopasować do siebie dwa takie same elementy. Na przykład czapkę Świętego Mikołaja musisz połączyć z czapką i tak dalej. Przejdź jak najwięcej poziomów i sprawdź swoją spostrzegawczość. Graj z użyciem myszki.


Przygoda Dinozaura

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę razem z dinozauem. Uciekaj przed przeciwnikami. Musisz biegnąć dinozaurem jak najszybciej aby nie dopadli Cię wrogowi. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Kurczak Charlie

Ocena gry

Poruszaj się kurczakiem Charline i pokonaj tor przeszkód w drodze do mety. Zbieraj złote monety oraz życia i pokonaj nie przyjaciół. Do gry używaj strzałek.Świąteczna Ubieranka

Ocena gry

W tej grze musisz ubrać dziewczynę tak aby wyglądała jak najładniej. Masz bardzo wiele inspiracji do wyborów. Nadchodzą Święta w związku z tym postaraj się aby dziewczyna wyglądała jak najładniej. Ubieraj używając tylko myszki komputerowej.


Mikołaj i Renifer

Ocena gry

Świąteczna gra w której poruszamy się Mikołajem, którego na saniach ciągną renifery. Twoim zadaniem jest skakać z bloku na blok tam aby pokonać wszystkie przeszkody w grze. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Przygoda z Pou

Ocena gry

Przygoda z Pou to darmowa gra w której poruszamy się Pou. Naszym zadaniem jest pozbierać przedmioty po drodze do mety a także pokonać tor przeszkód. W grze poruszaj się używając tylko strzałek.


Ben Ten uliczny wyścig

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą samochodu Ben Tena i wstąp do ulicznego wyścigu. W grze musisz wyprzedzić wszystkie samochody a także rozbić samochody oznaczone strzałkami. Kieruj używając strzałek.


Gra golenie brody

Ocena gry

Gra golenie brody to gra w której musisz golić brodę oraz wąsy swoim klientom. Pracuj w zakładzie fryzjerskim i oprócz włosów obcinaj także brody i wąsy. Do gry potrzebujesz myszki.


Strzelaj piłką w zawodników

Ocena gry

Strzelaj piłką w zawodników to gra w której strzelamy piłką za pomocą procy w kwadratowych zawodników. Postaraj się tak strzelać z procy piłką aby jak najszybciej strącić wszystkich zawodników ustawionych na platformie. Do gry używaj myszki.


Symulator stacji paliw

Ocena gry

Poprowadź swoją prywatną stację paliw. Jak podjedzie kierowca samochodem to zatankuj bu benzynę do baku i pobierz kasę. Zarób jak najwięcej pieniędzy. Do gfry potrzebujesz strzałek oraz myszki komputerowej.


My Little Pony niezwykła przygoda

Ocena gry

Zagraj w My Little Pony niezwykła przygoda w której to grze poruszasz się kucykiem My Little Pony. Celem gry jest przedostanie się kucykiem do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebujesz klawiszy W,A,S,D- poruszanie się oraz spacji-skok.


Gra pryskające bańki online

Ocena gry

W tej grze strzelamy kolorowymi bańkami. Musimy strzelać bańki w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie bańki takiego samego koloru. Ułóż trzy bańki koło siebie aby otrzymać punkty. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Mahjong dla najmłodszych

Ocena gry

Mahjong dla najmłodszych to darmowa gra w której gramy w Mahjonga za darmo. Twoim zadaniem jest przestawiać klocki z napisami tak aby zwyciężyć w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281917 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264688 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222917 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195619 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183845 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168617 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167619 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125998 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100043 ocena: 9.00

Reklama

cookie