Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Parowóz Tomek i Przyjaciele gra

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest dopasować do siebie dwie takie same karty. Odgadnij i odkryj dwie identyczne karty. Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra Tomek i Przyjaciele pociąg

Ocena gry

Weź udział w wyścigu pociągów z bajki Tomek i Przyjaciele. Postaraj się aby wygrać jak najwięcej wyścigów. Na torze jest trzy pociągi jednocześnie.Pokaż co potrafisz i dotrzyj pierwszy na metę. Graj za pomocą strzałek.


Gra strażak Sam dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę w której głównym bohaterem jest strażak Sam. Kieruj strażą pożarną i omijaj dziury na drodze. Musisz jechać jak najszybciej, ponieważ jedziecie ugasić pożar.Pamiętaj żeby zachować na drodze bezpieczeństwo. Kieruj wozem strażackim używając strzałek.


Krzyżówka dla dzieci

Ocena gry

Krzyżówka dla dzieci to gra w której jak sama nazwa wskazuje będziemy rozwiązywać krzyżówkę. Postaraj się odgadnąć wszystkie hasła w krzyżówce. Na dole pod krzyżówką pojawia się teks, którego odpowiedź należy wpisać w odpowiedniej kolumnie w powyższej krzyżówce.Lekarz dla zwierząt

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w lekarza dla zwierząt. Przyjmuj swoich pacjentów, którymi są zwierzęta i im pomagaj. Postaraj się wyleczyć każdego pacjenta, który tylko odwiedzi twoją klinikę. Do gry używaj myszki komputerowej.


Diego i kulki

Ocena gry

Poruszaj się Diego i uważaj na kulki, które wrzuca na dół siedząca małpka na drzewie. Unikaj kulek, tak aby żadną nie oberwać. Wykaż się refleksem w tej grze. Do gry używaj strzałek do poruszania się.


Przygodowa gra Lucky Luck

Ocena gry

Przeżyj niezapomnianą przygodę z Lucky Luck. Poruszaj się bo wiosce i strzelaj w kowboi, którzy atakują miasto. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz myszki do strzelania w przeciwników.


Platformowa gra z Ben Ten

Ocena gry

Tym razem razem z Ben Ten musimy pokonać przeszkody i przedostać się do kolejnego poziomu w grze. Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania w przeciwników.


Udekoruj wielkanocne jajko

Ocena gry

w tej grze będziemy dekorowali wielkanocne jajko. Na samym początku musimy wybrać kolor naszego jajka, które będziemy dekorować a następnie przystąpimy do dekorowania. Wybieraj kształty i nanoś je na jajko. graj z użyciem myszki.


Wielkanocna kolorowanka

Ocena gry

Już coraz bliżej do świąt Wielkanocy. Dlatego w tej grze naszym zadaniem jest pokolorować Wielkanocną kolorowankę. Do kolorowania potrzebujesz myszki komputerowej.


Zimowy pinball

Ocena gry

Zasady gry pinball pewnie już każdy z Was zna. Jednak szybko je przypomnimy. Zasady są bardzo proste należy tak odbijać śnieżne kulki aby nie spadały. Graj za pomocą strzałek. Strzałka w lewo ruszasz lewym ramieniem a strzałka w prawo odpowiada za prawe ramię.Powodzenia!


Gra bitwa na śnieżki

Ocena gry

Weź udział w zimowej bitwie na śnieżki. Twoim zadaniem jest rzucać śnieżkami w ludzi poubieranych w czapki Mikołaja. Uważaj! Bądź bardzo czujny i zwinny, ponieważ oni są wszędzie pochowali i atakują z nie ukrycia. Rzucaj śnieżkami używając myszki. Musisz wygrać bitwę na śnieżki! Postaraj się !


Zimowa ubieranka

Ocena gry

Z okazji Zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ubierz modelkę. Masz bardzo wiele możliwości w tej grze. Możesz zmieniać kolor oczu, brwi i wiele więcej. Sprawdź! Graj myszką komputerową.


Świąteczne potrawy

Ocena gry

Świąteczne potrawy to gra w której musisz przygotować Świąteczne potrawy na Wigilię razem z reniferem Rudolfem. Postępuj zgodnie z samouczkiem w grze i gotuj i przyrządzaj najlepsze świąteczne dania na Boże Narodzenie. Graj z użyciem myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281917 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264688 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222917 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195619 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183845 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168617 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167619 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125998 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100043 ocena: 9.00

Reklama

cookie