Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Bańki mydlane dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pryskające bańki mydlane. W tej grze twoim zadaniem jest oczywiście wyeliminować wszystkie bańki, które znajdują się na ekranie gry. Rozbijaj bańki według kolorów, które ukazują się na ekranie gry. Potrzebujesz myszki komputerowej do gry.


Gra zestrzel bąbelki

Ocena gry

Gra zestrzel bąbelki to fantastyczna giera w której musimy trochę pomyśleć, zanim wykonamy jakiś ruch. Twoim zadaniem jest tak rozplanować zestrzeliwanie bąbelek aby wszystkie z ekranu bańki pękły. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Adibu Puzzle

Ocena gry

Kolejna układanka przed nami, lecz tym razem są to puzzle. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry. Do układania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Masz możliwość wybrania rozmiaru puzzli.


Bubble Struggle 2,5

Ocena gry

Kolejne część gry Bubble Strugle tym razem mamy dla Was wersję 2,5. Zasady są takie same jak w kolejnych wersjach. Głównym celem gry jest porozbijanie wszystkich baniek, które pojawiają się na ekranie gry. Do gry potrzebujesz strzałek aby się poruszać oraz spacji do strzelania w bańki.Gra Atomówki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ubrać bohaterkę bajki Atomówki. Postaraj się aby ubrać Atomówkę jak najlepiej. Do ubierania Atomówki w grze potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra robienie zakupów z Diego

Ocena gry

Gra robienie zakupów z Diego to gra w której jak sama nazwa wskazuj będziemy robić zakupy. Zrób zakupy a następnie dostarcz je do celu jadąc rowerem. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Uważaj aby po drodze do celu nie zgubić zakupów.


Muppety-ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierali muppety. Wybierz odpowiednie dodatki do ubrań a także poszczególne elementy ubioru i postaraj się ubrać muppety jak najlepiej. Do ubierania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę nauka liczenia dla dzieci w której to grze głównym zadaniem jest policzyć jabłka, które widnieją na ekranie gry. W każdej z rund postaraj się dokładnie obliczyć jabłka a następnie kliknij na odpowiednią cyfrę, która jest równa licznie jabłek. Do gry używaj myszki komputerowej.


Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu

Ocena gry

Lokomotywa Tomek i przyjaciele-budowa pociągu to darmowa gra z cyklu Tomek i przyjaciele w której to grze będziemy konstruowali pociąg. Twoim zadaniem jest złożyć pociąg z gotowych elementów. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zaprojektuj swój tornister szkolny

Ocena gry

Marzyłęś/aś o niepowtarzalnym szkolnym tornistrze? Jeżeli tak to twoje marzenia mogą się spełnić właśnie w tej grze. Korzystając z kreatora plecaków zaprojektuj i stwórz swój wymarzony tornister. Potrzebujesz myszki do gry.


Gra Różowa Pantera

Ocena gry

Gra Różowa Pantera to gra w której będziemy ubierali filmową gwiazdę. Wybierz poszczególny elementy ubioru dla pantery, tak aby wyglądała jak najładniej. Do gry używaj myszki komputerowej.


Łapanie owoców

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest łapać owoce, które lecą z nieba. Poruszaj się misiem, który ma taczkę i postaraj się zebrać wszystkie truskawki, które lecą z nieba. Do gry używam strzałek.


Gra ubieranie choinki

Ocena gry

Gra ubieranie choinki to darmowa gra w której musimy udekorować nasz dom przed świętami Bożego Narodzenia. Stań na czele zadania i udekoruj choinkę, która wprowadzi całą rodziną w świąteczny domowy nastrój i miłą rodzinną atmosferę. Dekoruj używając myszki.


Gra świnka Peppa-dekorowanie domu

Ocena gry

Zagraj w grę razem ze świnką. Twoim zadaniem w tej grze jest pomóż w dekorowaniu domu świnki Peppy. Poustawiaj wszystko na swoje miejsce.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281917 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264688 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222917 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195619 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183845 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168617 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167619 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125998 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100043 ocena: 9.00

Reklama

cookie