Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Całowanie Jerrego

Ocena gry

W grze tej będziemy się całować jednak będziemy musieli to robić w taki sposób aby nikt tego nie zauważył a w szczególności kot Tom, dlatego musimy uważać, żeby nikt nas nie nakrył.


Gra w Tom i Jerry

Ocena gry

Zagraj w grę w Toma i Jerrego. Będziemy musieli biegnąć w grze ile tylko mamy sił w nogach i uciekać kotu. Po drodze czekają na nas przeróżne przeszkody, musimy je omijać i przeskakiwać. Zobacz jak daleko uda Ci się uciec w grze.


Gra dla dzieci Tom i Jerry

Ocena gry

Dla dzieci mamy ciekawą grę jaką jest Tom i Jerry. Do wyboru mamy dwie postacie Tom lub Jerrego. Wybieramy także poziom gry. Na początek polecamy ten najłatwiejszy. Będziemy zbierać ser w lodówce i podawać go małej myszce, poruszamy się strzałkami ser zrzucamy Spacją.


Gra z Tom i Jerry

Ocena gry

Droga do Celu Jerrego. Myszka musi zbierać na planszy ser. Musimy jej budować drogę aby udało jej się pozbierać cały ser na planszy w grze. Gdy już całość zbudujemy naciskamy Walk i Jerry będzie szedł po planszy. Więcej instrukcji w samej grze.Pacman z Ben 10

Ocena gry

na pewno nie raz graliście w pacmana, ta gra to połączenie klasycznego pacmana wraz z grą Ben 10. Do gry używamy strzałek


Strzelaj do balonów z Ben 10

Ocena gry

Zabawimy się w konkurs, który będzie polegał na ustrzeleniu jak największej liczby balonów. Zobacz ile punktów uda Ci się zebrać. Strzałek i spacji używamy do gry.


Ben 10 na snowboardzie

Ocena gry

Czeka tutaj na nas super szybki zjazd na desce razem z Ben 10. Po drodze musimy unikać niebezpieczeństw jakie na nas będą czyhać. Jeździmy i skaczemy strzałkami.


Stzrelaj z łuku z Ben 10

Ocena gry

Razem z Ben 10 będziemy strzelać z łuku do obiektów znajdujących się na planszy tej gry. Używamy do tego myszki.


Ben 10 i statek kosmiczny

Ocena gry

Będziemy latać statkiem kosmicznym i walczyć z kosmitami przy pomoc Ben 10 w specjalnym statku. Używaj myszki oraz klawiszy W,A,S,D.


Karty z Ben 10

Ocena gry

Do układania czekają na Nas karty z postacią Ben 10. Zadaniem naszym będzie odrywanie kart takich samych. Używamy do tego myszki.


Puzzle dla dzieci z Ben 10

Ocena gry

Kolejne już puzzle z Ben 10 przeznaczone dla dzieci, tym razem są to puzzle w wersji online. Po prawej stronie znajdziemy rozsypane elementy puzzli z których będziemy układać obrazek z Ben 10 i jego superbohaterami.


Układanka z Ben 10

Ocena gry

Do ułożenia będziemy mieli obrazek w tej układance. Po prawej stronie odnajdziemy elementy z których to będziemy musieli ułożyć postać Ben 10, która znajduje się po lewej stronie układanki.


Gra Ben 10 i Bakugan

Ocena gry

W końcu musiało dojść do pojedynku w grze między Ben 10 i Bakugan. Do gry używamy myszki. Wybieramy jedną z postaci albo Ben 10 albo też Bakugan. Zadaniem naszym będzie pokonanie przeciwnika niż on nas pokona.


Gra w kulki z Ben 10

Ocena gry

Będziemy grali w klasyczne kulki z Ben 10. Musimy strzelać kulkami o odpowiedniej grafice do takich samym kulek, gdy obok siebie pojawią się trzy takie same kulki znikną, a my dostaniemy za do punkty do gry, gramy myszką.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281916 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264687 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222916 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195616 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183842 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168609 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167618 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125996 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100041 ocena: 9.00

Reklama

cookie