Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Gra ze strażakiem

Ocena gry

Tym razem będziemy kolorowali malowankę, która przedstawia strażaka. Dostępna jest tym razem cała paleta barw na której znajdują się przeróżne kolory. Oczywiście możesz je używać do malowania kolorowanki. Postaraj się wybrać kolory, które najbardziej Ci się podobają i pokolorować nimi malowankę. Do kolorowania potrzebujesz tym razem tylko myszki komputerowej.


Pryskające piłki dla dzieci

Ocena gry

Pryskające piłki dla dzieci to gra w której strzelami piłkami i naszym zadaniem jest tak strzelać aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy takie same kulki tego samego koloru. W sytuacji gdy już znajdą się trzy kulki w jednym miejscu to one znikają a ty otrzymujesz punkty i oto właśnie chodzi w tej grze. Postaraj się w każdej z plansz tej gry wyeliminować wszystkie kolorowe piłki w jak najkrótszym czasie z ekranu gry i przejść do kolejnej rundy. Do gry potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Diego i piramidy trzy w jednej lini

Ocena gry

Razem z Diego w tej oto grze musisz tak poprzestawiać elementy aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same elementy. Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra składanie statku

Ocena gry

W tej grze musimy wczuć się w budowniczego i naszym zadaniem jest poskładać statek z poszczególnych elementów puzzlanych. Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnej planszy. Graj za pomocą myszki komputerowej.Gra szukanie zaginionych przedmiotów

Ocena gry

Gra szukanie zaginionych przedmiotów to gra z cyklu szukanie na ekranie zaginionych przedmiotów w której to grze jak sama nazwa mówi musimy odszukać zaginionym przedmiotów na obrazku. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Gra fotograf morski

Ocena gry

Wcielamy się w tej grze w fotografa i naszym zadaniem jest robić zdjęcia głównie delfinom, które wyskakują z wody i pokazują swoje sztuczki. Postaraj się wychwycić jak najlepszy moment i zrobić zdjęcie. Do gry potrzebna Ci będzie mysz komputerowa.


Owocowa zapamiętywanka

Ocena gry

Gra zapamiętywanie owoców to bardzo prosta gra dla dzieci w której należy dobrze przyjrzeć się na początku gry jak są poukładane karty a następnie po chwili karty się obracają i naszym zadaniem jest dopasować takie same karty do siebie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra zabawy z małym pieskiem

Ocena gry

W tej grze będziemy bawili się z naszym małym pupilem,którym jest piesek. Wymyślaj zadania i zabawy dla swojego psa za pomocą myszki komputerowej i klikaj w wybrane miejsca aby piesek wykonał zadanie lub się bawił.


Pieczenie i dekorowania ciastka

Ocena gry

Pieczenie i dekorowania ciastka to gra kulinarna w której zajmujemy się pieczeniem ciastek a w dalszej kolejności musimy nasze ciasteczko udekorować. Do dekorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Budowanie domku z piernika

Ocena gry

Znów budujemy domek, lecz tym razem nie jest to zwykły dom ceglany, lecz jest to dom z piernika. Korzystając z gotowych elementów wybierz te najładniejsze i zbuduj swój piernikowy dom. Do budowania domku potrzebujesz myszki komputerowej.


Gra pucca maker dla dzieci

Ocena gry

Gra pucca maker dla dzieci to gra w której za pomocą kreatora tworzymy postać Pucca. Korzystaj z tego kreatora i twórz swoje najlepsze postacie Pucca. Do tworzenia postaci potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Gra budowanie zamku

Ocena gry

Zbuduj zamek swoich marzeń korzystając z gotowych elementów. Masz bardzo wiele gotowych elementów do wyboru z których bez problemu zbudujesz zamek o jakim marzysz od dawna. Buduj myszką zamek swoich marzeń !


Gra łapanie kwiatków

Ocena gry

Poruszaj się z koszykiem i postaraj się złapać wszystkie kwiatki, które spadają z nieba. Trudno będzie złapać wszystkie kwiatki, lecz postaraj się i daj z siebie wszystko tak aby złapać jak najwięcej kwiatków.


Gra miś Teddy Bear

Ocena gry

Gra miś Teddy Bear to gra dla najmłodszych dzieci w której to grze tym razem będziemy musieli dla każdej takiej samej pary dopasować drugą taką samą. Do tej gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281918 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264689 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222918 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195620 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183846 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168618 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167620 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125999 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100044 ocena: 9.00

Reklama

cookie