Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Zabawa w chowanego dla dzieci

Ocena gry

Gra w chowanego online to gierka w której będziemy bawili się w jedną z najlepszych zabaw naszego dzieciństwa, którą pewnie już każdy z Was zna i każdy o niej słyszał. Celem gry jest chowanie się lub szukanie pozostałych graczy tej zabawy. Tym razem akurat w tej grze szukasz pozostałych graczy, którzy się pochowali po całej mapie czyli na widocznym ekranie gry.Musisz w jak najkrótszym czasie gry postarać się i odszukać graczy tej zabawy. Najczęściej ich widać, ponieważ ich ubrania wystają zza przeszkody czy też elementy za którym są ukryci. Graj używając tylko strzałek do grania.


Wyścigi koparek gra

Ocena gry

Jesteś kierowcą koparki i w tej grze jako bardzo doświadczony kierowca będziesz brał udział w wyścigach koparek. Zasady gry są bardzo proste i po samej nazwie tej gry łatwo się mozna domyśleć co jest celem gry. Musisz wyprzedzić wszystkich przeciwników po drodze do mety i dotrzeć na metę jako pierwsza koparka. Grasz i kierujesz używając tylko wyłącznie strzałek. Powodzenia! Ruszaj !


Krowy na Wypasie

Ocena gry

Krowy na Wypasie to gra w której gramy krową, która ma specjalną broń i będizemy poruszali się krową a także strzelali do drewnianych skrzynek Mamy także w tej grze możliwość do skorzystania ze spadochronu, który będzie niezbędny podczas ratowania małych krówek. Twoim zadaniem jest uratować małe krówki i przejść jak najwięcej plansz w tej oto grze. Graj strzałkami .


Gra Święty Mikołaj dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii gry Święty Mikołaj w której to grze twoim zadaniem jest wcielić się właśnie w Mikołaja, który jak dobrze już pewnie wiesz rozdaje grzecznym dzieciom prezenty. Musisz odbijać się po kominach domów i innych budynków aby każdemu grzecznemu dzieciakowi wrzucić prezent przez komin do domu. Postaraj się zrobić to w jak najszybszym czasie gry oraz tak aby nikt cię nie zauważył. Uważaj aby nie spaść z dachy budynku, ponieważ na dachach nie brakuje śniegu i jest bardzo ślisko.Traktor ora pole pługiem

Ocena gry

Tym razem ponownie kolejna gra z serii gry oranie pola w której to grze wcielamy się w traktorzystę i będziemy jak już pewnie się domyślacie po samej nazwie tej gry orali pole. Na samym początku gry oczywiście musisz dojechać na pole, które będziesz orał.Droga po której będziesz jednak jechał to droga na której nie brakuje przeszkód na przykład takich jak ostre zakręty na których musisz znacznie zwolnić swoją prędkość aby nie wypaść z tory.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Ciągnik oranie pola

Ocena gry

Ciągnik oranie pola to gra w której wcielamy się w farmera czyli potocznie mówiąc w rolnika i naszym zadaniem tak jak już się pewnie domyślasz nawet po nazwie tej gry będziemy musieli orać pole.Na początku gry musisz jednak dotrzeć do pola, które będziemy orali, ponieważ już przeorałeś pół pola i musiałem zostawić sprzęt na polu i jechać na farmę czyli do domu na obiad. Jesteś już po obiedzie i pora wrócić na pole i zaorać je. Uważaj aby w drodze powrotnej się nie zgubić.Do jazdy i orania pola ciągnikiem potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Gra oranie pola traktorem

Ocena gry

Tym razem będziemy orali pole traktorem. Na samym początku gry musimy oczywiście dojechać na pole aby je zaorać. Przed tobą jednak długa droga na której nie brakuje przeszkód takich jak ostre zakręty i tym podobne.Musisz jechać bardzo rozważnie i postarać sie oczywiście dotrzeć do mety czyli w tym wypadku pola, które będziemy orali w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i orania pola potrzebujesz tylko zupełnie strzałek.


Doktor Dosia dla dzieci

Ocena gry

Tym razem czeka na ciebie gra z serii gry Dosia leczenie pluszaków w której to grze będziemy się leczeniem ludzi a także pluszaków.W każdej z rund tej gry musisz bardzo się skupić podczas leczenia swoich pacjentów aby byli zadowoleni z twojej pracy.Pamiętaj że jeżeli dobrze wyleczysz pacjenta to pewnie nie raz wróci do twojej kliniki abyś mu znów pomogła z chorobą. Dlatego tez musisz każdą chorobę rozpatrywać indywidualnie.Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Doktor Dośka operacja po polsku

Ocena gry

Doktor Dosia operacja po polsku to kolejna darmowa gra z serii gry doktor Dosia w której to grze naszym zadaniem jest wcielić się w lekarkę Dosię i pomagać ludziom lecząc ich.W każdej rundzie tej gry masz po prawej stronie masę przycisków, które musisz używać do leczenia pacjentów. Oznacza to że przykładowo, jeżeli twój pacjent będzie miał jakąś ranę rozciętą nogę czy na przykład palca to musisz kliknąć na plastra aby zakleić nim ranę.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Zacznij grać i postaraj się jak najlepiej zajmować każdym ze swoich pacjentów.


Leczenie psów i kotów

Ocena gry

Leczenie psów i kotów to darmowa gra w której będziemy się zajmowali zarówno leczeniem kotów jak i psów co już pewnie się dowiedziałeś/aś z samej nazwy tej gry. Wcielamy się w weterynarza i pracujemy w jednej z lepszych klinik w mieście gdzie mieszkasz. Masz bardzo wiele klientów, ponieważ każdy jest zadowolony z twojej pracy jaką wykonujesz.Do leczenia zwierzaków potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że przed leczenie musisz postawić diagnozę choroby, czyli określić co to jest za choroba a dopiero potem przejść do jej leczenia.Do grania potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Pingwiny z Madagaskaru za darmo

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra dla dzieci a tym razem Pingwiny z Madagaskaru. Na pewno już nie raz oglądałeś czy oglądałaś bajkę Madagaskar i znasz pewnie już wszystkie postacie z tej bajki. Tym razem jednak nie będziemy grali wszystkimi postaciami lecz tylko pingwinami z Madagaskaru. Zadaniem w grze jest poruszać się pingwinami tak aby w jak najkrótszym czasie gry pokonać wszystkie przeszkody i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj, ponieważ w drodze do mety masz bardzo wiele przeszkód, które oczywiście musisz pokonać. Bardzo często spotykanymi przeszkodami są płonące ognie, których nie wolno dotykać tylko trzeba przeskoczyć a także młoty, które spadają z góry i musisz wyczuć odpowiedni moment aby bardzo szybko pod takim młotem przebiec. Do grania potrzebujesz strzałek za pomocą których będziesz się poruszać a także spacji którą używasz do skakania.


Gra jazda na rolkach

Ocena gry

Sport to zdrowie jak już pewnie dobrze wiesz.Pora na ciebie abyś się trochę poruszał/a. Właśnie w tej grze masz możliwość jazdy na rolkach. Jeżeli spodoba Ci się jazda na rolkach to zawsze możesz kupić sobie rolki i zacząć jeździć nie tylko w grze ale też na co dzień. W grze musisz jechać na rolkach i oczywiście omijać przeszkody przeskakując je. Strzałki będą Ci potrzebne do jazdy, natomiast spacja do podskakiwania czyli do przeskakiwania przeszkód.


Dodawanie i odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

Dodawanie i odejmowanie dla dzieci to gra w której będziemy uczyli się dodawać i odejmować. Twoim zadaniem w tej grze jest wstawiać w luki pomiędzy liczbami odpowiednie znaki to znaczy.Musisz wstawić plus,minut,razy lub podzielić.Wszystko zależy od wyniku końcowego. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Mycie samochodów gra

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy musieli myć samochody a dokładnie autobus szkolne. W każdej z plansz musisz umyć autobus szkolny. Postaraj się aby każdy z autobusów, które myjesz wyglądał jak najlepiej. Do mycia potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281872 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264629 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222863 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195583 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183762 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168491 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167572 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125941 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100008 ocena: 9.00

Reklama

cookie