Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Gra statki bitwa morska

Ocena gry

Zarządzaj platformami morskimi, które przetrzymują statki na swoich pokładach. Obroń swoją bazę morską. Jeżeli zostaniesz zaatakowany to wyślij statki na obronę z bazy numer 5. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Latający stołek

Ocena gry

W tej grze latamy stołkiem biurowym. W każdej z plansz naszym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy poprzez wykonywanie trików podczas lotu. Postaraj się aby dolecieć jak najdalej oraz otrzymać jak najwięcej kasy za lot. Ulepszaj swój stołek i lataj jak najdalej. graj myszką.


Gra 2048 online

Ocena gry

Zagraj w darmową grę 2048 w której twoim zadaniem jest przestawiać tabliczki z różnymi cyframi tak aby uzyskać wynik 2048. Pomyśl logicznie oraz uważaj aby nie stracić obecnego wyniku poprzez zablokowanie się. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Poszukiwanie Diamentów

Ocena gry

Poczuj się jak poszukiwacz diamentów. Musisz być bardzo spostrzegawczy w każdej z plansz w tej grze. W każdej rundzie zostały ukryte wskazówki takie jak kawałki map. Musisz zebrać wszystkie kawałki mapy a następnie utworzyć mapę i odkryć miejsce, gdzie znajdują się diamenty. Używaj do poszukiwania diamentów myszki.Zbuduj najlepszy system obronny

Ocena gry

Zbuduj najlepszy system obronny to fantastyczna gra, która wymaga myślenia. Poruszasz się małym bezradnym ludzikiem i w każdej z plansz musisz wybudować system obronny tak aby przeciwnicy nie zniszczyli twojej bazy. Używaj do gry tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Strategiczna walka potworów

Ocena gry

W tej grze musisz myśleć strategicznie. Przede wszystkim wybierz jak najlepszą strategię aby pokonać potwory przeciwnika. Ulepszaj potwory oraz wygrywaj wszystkie bitwy dobrą strategią. Graj za pomocą myszki.


Najnowsze angry birds online

Ocena gry

Zagraj za darmo w najnowsze Angry Birdsy. Poruszaj się wściekłym kurczakiem i pokonuj wszelakie przeszkody, które tylko pojawią Ci się na drodze. Do gry używaj tylko wyłącznie strzałek oraz spacji.


Freeway Fury

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą samochodu i poruszaj się po zakorkowanej drodze. Postaraj się omijać wszystkie samochody tak aby z żadnym się nie zderzyć oraz przejechać jak największy dystans trasy. Steruj samochodem używają strzałek.


Lalka marzeń

Ocena gry

Stwórz w tej grze swoją lalkę marzeń. Wybierz dla niej oczy, brwi, rzęsy, uszy, noc, usta oraz inne części twarzy oraz ciała. Na końcu ubierz ją w ładne ubranie. Używaj do tej gry tylko myszki.


Szybki kurczak

Ocena gry

Poruszaj się kurczakiem w tej grze. Musisz tym razem schodzić kurczakiem po schodach tak aby zejść jak najniżej w jak najkrótszym czasie gry. Musisz schodzić bardzo szybko aby nie zabrakło Ci czasu. Graj za pomocą strzałek.


Wystrzel kangura

Ocena gry

Tym razem będziemy wystrzeliwać kangura z wyrzutni. Zasady są proste. Musimy tak kierować kangurem podczas lotu oraz w odpowiednim momencie go wystrzelić aby przeleciał jak największy dystans. Graj myszką komputerową.


Gra żaby

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poruszać zielonym liściem na boki, który znajduje się w dolnej części ekranu. Postaraj się tak poruszać liściem aby odbijały się od niego wszystkie żaby, które skaczą. Do gry potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Manga Kreator- Szkolny dzień

Ocena gry

Zagraj w darmowy kreator Manga. Ubieraj w przeróżne stroje bohaterów Mangi. Masz do wyboru bardzo wiele ciekawych nowych modnych ubrań. Ubieraj oraz stylizuj używając myszki komputerowej.


Baby Around Australia

Ocena gry

Przemierzaj świat z małą dziewczynką. Tym razem przemierzacie razem wspólnie Australię. Koloruj obrazki, układaj puzzel, wykonuj przekąski, baw się świetnie. Graj myszką.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281815 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264576 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222782 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195528 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183647 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168287 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167493 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125869 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99951 ocena: 9.00

Reklama

cookie