Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Podwodny labirynt

Ocena gry

Podwodny labirynt to gra w której poruszamy się żółtą kulką w podwodnym labiryncie i musimy zrobić wszystko aby dotrzeć do wyjścia. Kombinuj, poruszaj się różnymi ścieżkami i dotrzyj do wyjścia. Graj myszką.


Zrób hamburgera

Ocena gry

Tym razem pracujesz jako sprzedawczyni w budce z hamburgerami. Twoje zadanie jest bardzo proste. Musisz robić hamburgery takie jak zamówią klienci oraz je sprzedawać. Do gry użyj myszki.


Manga creator

Ocena gry

Tym razem wspaniały manga creator w którym możemy między innymi: wybrać oczy, usta, kolor skóry, brwi, oczy oraz inne części twarzy. Graj za pomocą myszki i stwórz jak najlepszą postać.


Symulator piłki ręcznej

Ocena gry

Symulator piłki ręcznej to najlepsza darmowa gra w której możemy pograć w piłkę ręczną. Tym razem wybieramy sobie zawodnika i naszym zadaniem jest strzelić jak najwięcej karnych bramkarzowi. Graj używając myszki komputerowej.Mały bohater

Ocena gry

Wciel się w małego chłopa, który jest bałym bohaterem, ponieważ musi uratować swojego kolegę, którego porwał zły człowiek. Musisz go odnaleźć. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz używaj klawiszy numer: 1,2,3.


Statki kosmiczne

Ocena gry

Lataj statkiem kosmiczny. Masz baardo ważne zadanie do wykonania a mianowicie musisz latać i poszukiwać bazy, które znajdują się w kosmosie i wszystkie wysadzić. Lataj strzałkami oraz strzelaj myszką komputerową.


Bitwa na 2 osoby

Ocena gry

Zagraj w niesamowitą platformówkę w której poruszacie się małymi wojownikami. Twoim zadaniem jest pokonać przeciwnika oraz przejść do kolejnego etapu. Gracz 1 porusza się strzałkami natomiast drugi grasz porusza się za pomocą W,A,S,D


Anime ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać chłopca oraz dziewczynę z Anime. Postaraj się jak najładniej ubrać chłopca oraz dziewczynę. Masz bardzo wiele ubrań do wyboru.Graj używając tylko myszki.


Wojna na pustyni

Ocena gry

Poruszasz się żołnierzem, który bierze udział w wojnie na pustyni. Twoim głównym zadaniem jest pokonać wszystkich pustynnych żołnierzy.Strzelaj w żołnierzy, zbieraj broń oraz apteczni, które dodadzą Ci zdrowie. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką.


Ubieranka z chłopakiem

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierali chłopaka. Wybierz najładniejsze włosy dla swojego chłopaka oczy oraz wiele innych części ciała a także kolor karnacji skóry. Do ubierania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Krwista walka z Zombie

Ocena gry

Poruszamy się tym razem człowieczkiem z bronią. Naszym zadaniem w tej grze jest pokonać wszystkich Zombie. Strzelaj i zabijaj zombie. Zbieraj broń i strzelaj w Zombie.Graj za pomocą strzałek lub klawiszy W,A,S,D strzelaj myszką.


Demolka na autostradzie

Ocena gry

Właściciel warsztatu samochodowego ma bardzo małe zyski. Wpadł na pomysł abyś mu w tym pomógł. Musisz demolować samochody na autostradzie tak aby szkody były jak największe. W każdym poziomie gry masz dostępne nowe przedmioty do demolowania. Graj używaj tylko myszki komputerowej.


Ucieknij z lekcji informatyki

Ocena gry

Ucieknij z lekcji informatyki to bardzo logiczna gra. Twoje zadanie jest bardzo proste musisz wydostać się w jak najkrótszym czasie z sali zanim wróci nauczyciel informatyki. Złam hasła i wydostań się z lekcji informatyki. Graj za pomocą myszki.


Odbijaj się od ścian

Ocena gry

W tej grze poruszasz się małym stworkiem i twoim zadaniem jest pokonać każdą z plansz czyli tradycyjnie dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Poruszaj się odbijając się od ścian za pomocą wody, którą masz w bańce na plecach. Strzelaj wodą za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264558 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222757 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195506 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183609 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168201 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167464 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99926 ocena: 9.00

Reklama

cookie