Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Bratzs ubieranka

Ocena gry

Tym razem w tej ubierance będziemy ubierali znaną Bratz. Masz bardzo wiele ubrań do wyboru, które możesz wybrać a następnie ubrać w nie Bratz. Postaraj się ubrać Bratz jak najmodniej aby robiła wrażenie. Ubieraj z użyciem myszki.


Ucieczka z pizzeri

Ocena gry

Tym razem zostaliście uwięzieni w pizzeri. Za oknem pada deszcz i coraz bardziej zalewa pizzerie. Musisz się z niej jak najszybciej wydostać. Poszukaj przedmiotów, które mogą Ci pomóż oraz jak najszybciej wydostań się. Do ucieczki potrzebujesz myszki.


Stylistka

Ocena gry

Stylistka to wymarzony zawód niejednej dziewczyny.Możesz pracować jako stylistka w tej grze i dużo się nauczyć. Pracuj godnie podziwu aby twoje klientki była zadowolone. Do stylizowania użyj myszki.


Kucyk Pony-creator

Ocena gry

Zagraj w darmowego creatora w którym będziesz mogła stworzyć swojego wymarzonego kucyka Pony. Wybierz części ciała kucyka a następnie go ładnie ubierz. Do tworzenia Kucyka potrzebna Ci będzie myszka.Mistrzostwa Głowami

Ocena gry

Wybierz sobie jednego znanego piłkarza i wejdź do gry o mistrzostwo. Graj mecze jeden na jednego i postaraj się odnosić jak najwięcej wybranych aby zarobić pieniądze, dzięki czemu ulepszysz swojego zawodnika. Używaj strzałek oraz myszki i spacji-strzał.


Gra z królikiem online

Ocena gry

Steruj królikiem tak aby w każdej z plansz zdobył marchewkę. Postaraj się także po drodze do marchewki zebrać wszystkie złote gwiazdki, które tylko spotkasz po drodze do mety. Kieruj królikiem używając myszki.


Kocia przygoda

Ocena gry

Poruszaj się małym kociakiem, który pragnie uratować świat. Poszukuje przyjaciół. Pokonuj przeszkody, oraz uważaj na wrogów. Przejdź jak najwięcej leveli.Poruszaj się strzałkami oraz S-skacz.


Mały wojownik

Ocena gry

Poruszaj się małym bardzo zwinnym ninja, którego zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety jak najszybciej.Sterowanie:Strzałki-poruszanie się, Z- atatk oraz X-skok.


Ucieczka z kina

Ocena gry

Zostałeś/aś uwieziona w kinie. Terroryści podłożyli bombę zegarową w kinie i lada moment ona wybuchnie. Rób wszystko aby wydostać się z kina jak najszybciej. Używaj do ucieczki myszki.


Malinowa tarta

Ocena gry

Postaraj się upiec jak najsmaczniejszą malinową tartę. Wybierz odpowiednie składniki, które będą Ci potrzebne do wypieku i zacznij przygotowania. Do grania potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Gra Pou u doktora

Ocena gry

W tej grze będziemy leczyć chorego Pou. Zaopiekuj się Pou jak najlepiej aby nie leciały mu łzy oraz zakrop mu oczy itp. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Rybna potrawa

Ocena gry

Pracujemy jako kucharka i mamy dzisiaj na obiad przygotować potrawę z ryby. Na początku musimy wybrać się na zakupy a potem przystąpić do przygotowywania potrawy. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Symulator parkowania olnine

Ocena gry

Zagraj w symulator parkowania. Zasiądź za kierownicą samochodu i postaraj się zaparkować swoje auto w miejscach do tego wyznaczonych. Do parkowania potrzebujesz tylko strzałek.


Logiczna gra przygodowa

Ocena gry

Tym razem w tej grze będziemy sterować żółtą kartką. Naszym zadaniem jest odszukać na obrazie gry wszystkich żółtych kartek a następnie wydostać się z labiryntu. Graj używając myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281797 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264558 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222757 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195506 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183609 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168201 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167464 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125848 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99926 ocena: 9.00

Reklama

cookie