Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Obroń dom przed Zombiakami

Ocena gry

Obroń dom przed Zombiakami to gra w której twoim zadaniem jest pozastrzelać wszystkich zombi, który atakują twój dom. Nie pozwól aby go rozburzyli. Ulepszaj swoją broń oraz zdobywaj nowe bardziej zaawansowane bronie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Czarna przygoda

Ocena gry

Poruszaj się czarnym człowiekiem po czarnym platformowym świecie. Celem gry jest przedostanie się poprzez przeszkody do mety. Skacz, omijaj przeszkody oraz dotrzyj do mety jak najszybciej. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką.


Dotrzyj o drzwi

Ocena gry

Jest to dosyć logiczna gra. W każdej z plansz głównym twoim zadaniem jest dotrzeć do drzwi wyjściowych aby przejść do kolejnego etapu gry. W każdej z plansz musisz dobrze pomyśleć aby osiągnąć sukces. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Gra nurkowanie

Ocena gry

Gra nurkowanie to bardzo fantastyczna gra w której nurkujemy pod wodą. Pływamy nurkiem pod wodą. Musimy uważać na przeszkody oraz ryby aby nic nam się nie stało.Pływaj używając klawiszy W,A,S,D oraz strzelaj w zagrożenia myszką.Najnowszy arkanoid

Ocena gry

Najnowsza część arkanoida. Tym razem nie musimy rozwalać prostokątnych klocków lecz musimy zbijać piłki, które wiszą w powietrzu. Postaraj się jak najszybciej zbić je wszystkie oraz odbijaj nimi za pomocą strzałek.


Gra ważnie

Ocena gry

W tej grze musisz ważyć czarne kulek. Na jednym ramieniu wagi oraz na drugim znajdują się kule o różnej wadze. Musisz tak podokładać kule aby waga wskazywała równość.


Pou na pikniku

Ocena gry

Tym razem Pou wybrał się na piknik, lecz jeszcze nie zaczął biwakować. Musisz pomóż Pou rozłożyć wszystkie rzeczy, które są niezbędne do piknikowania. Wyjmuj rzezy z drewnianego kosza i zacznij biwakować. Do biwakowania używaj myszki.


Zakupy w Londynie

Ocena gry

Masz teraz trochę wolnego czasu więc możesz zaszaleć. Właśnie poleciałaś do Londynu na zakupy. Wybieraj ubrania znanych projektantów i ubierz się jak prawdziwa gwiazda. Graj myszką.


Ubieranka z lisem

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać zwierzątko jakim jest lis. Jest lato, postaraj się ubrać lisa odpowiednio do mody letniej aby wyglądał przyzwoicie. Do ubierania używaj tylko myszki komputerowej.


Muzyczny arkanoid

Ocena gry

Zagraj w muzycznego arkanoida. Zasady gry są bardzo proste. Należy pozbijać wszystkie prostokątne sztabki różnego koloru. Klikaj w pasek z liczbami po lewej stronie i graj. Potrzebujesz do zagrania myszki.


Przygodowa gra z księżniczką

Ocena gry

Przygodowa gra z księżniczką to wspaniała darmowa gra w której poruszamy się księżniczką i naszym zadaniem jest wypełniać różne ciekawe zadania. Aby dostać zadanie należy podejść do bałwana z tabliczką. Graj strzałkami.


Ubieranka z Emo

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierali chłopaka lub dziewczynę w stylu Emo. Postaraj się wybrać ubrania i ubrać postać. Dopasuj ubrania aby wszystkie ładnie do siebie pasowały. Ubieraj za pomocą myszki.


Stylistka w Hollywood

Ocena gry

Pracuj jako dobra znana stylistka w Hollywood. Twój zakład stylistyczny odwiedzają same znane gwiazdy z Hollywood między innymi Selena Gomez.Wykonuj jak najlepsze makijaże gwiazdom. Graj myszką.


Skakanie przez przeszkody

Ocena gry

Skakanie przez przeszkody to gra w której poruszamy się małym czarnym ludzikiem i musimy pokonać tor przeszkód.Do mety przed tobą jeszcze daleka droga na której nie brakuje przeszkód. Do gry potrzebujesz strzałek-poruszanie się oraz spacja-skok.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281820 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264581 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222788 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195538 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183658 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168311 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167508 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125884 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99954 ocena: 9.00

Reklama

cookie