Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Skakanie kulką

Ocena gry

Tym razem sterujemy w grze kulką. Musimy skakać nią po platformach omijając wszelkie przeszkody, którymi są najczęściej doły które możemy wpaść. Dotrzyj do mety przeskakują wszystkie przeszkody w jak najkrótszym czasie gry. Skacz myszką komputerową.


Uciekaj przed potworami

Ocena gry

Znajdujesz się w labiryncie, wokół ciebie nie brakuje potworów. Zbieraj złoto oraz zabijaj potwory. Aby zabić potwora musisz podłożyć bombę. Poruszaj się strzałkami oraz kładź bomby spacją.


Mały astronauta

Ocena gry

Gra w której nie brakuje grawitacji to właśnie mały astronauta. Poruszaj się małym astronautą i zbieraj złote sztabki złota oraz dotrzyj w każdej z plansz do metalowych drzwi, dzięki którym przedostaniesz się do kolejnego poziomu gry.


Symulator bakterii

Ocena gry

Jeżeli jeszcze nigdy nie widziałeś bakterii na oczy to możesz zobaczyć najpopularniejsze bakterie właśnie w tej grze. Twórz przeróżne bakterie i zobacz jak się na wzajem niszczą. Zabaw się bakteriami używając myszki komputerowej.Głodny potwór

Ocena gry

Głodny potwór to znakomita gra w której twoim zadaniem będzie nakarmić głodnego fioletowego potwora. Strzelaj jedzeniem tak aby trafiło one do głodnego potwora. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra podpalanie

Ocena gry

Gra podpalanie to gra w której masz do wykonania bardzo ważną misję i zarazem niebezpieczną. Twoim zadaniem jest podpalić wyznaczone elementy na obrazku tak aby całe się spaliły. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Zjadaj małe rybki

Ocena gry

Pływamy dużą rybą, która jest bardzo głodna. Twoim zadaniem jest zjeść wszystkie małe rybki dużą czerwoną rybą. Zagoń małe rybki do zaułka i tam je zjedz aby nie uciekły.Pływamy rybą używając strzałek.


Zręcznościowa gra z płomieniem

Ocena gry

Jak sama nazwa gry wskazuje głównym bohaterem tej gry jest płomień, którym się poruszamy w tej grze. Musimy zbierać jabłka oraz unikać czaszek, które nas zabiją. Jeżeli natomiast zbierzemy żółtą buźkę czeka nas niespodzianka. Do gry potrzebujesz strzałek.


Ninja wojownik

Ocena gry

Ninja wojownik to darmowa gra w której poruszamy się Ninją. Musimy skakać, omijać przeszkody oraz pokonywać przeciwników. Ninja potrafi odbijać się od ścian, dzięki tej umiejętności będziemy mieli o wiele łatwiej. Skacz ninją używając myszki.


Gra South Park online

Ocena gry

Tym razem będziemy tworzyli dowolną postać z South Park. Wybierz kształt ciała, oczy, nos oraz inne elementy ciała a także włosy, usta,brwi i stwórz swoją wymarzoną postać z South Park. Twórz postać za pomocą myszki.


Gra z tygrysem i krową

Ocena gry

Zasady gry są bardzo proste.W każdej z plansz gry musisz tak kombinować aby tygrys zjadł krowę. Klikaj na kwadraciki na których znajdują się zwierzęta tak aby one spadły na dół. Do gry potrzebna Ci będzie mysz komputerowa.


Przygoda w lunaparku

Ocena gry

Znajdujesz się w lunaparku. Zagubiłeś się. Dostałeś propozycję od pewnego człowieka że jeżeli wykonasz zadania, które on Ci zlecił to pokażę Ci drogę do wyjścia. Wykonuj zadania w Lunaparku aby się z niego wydostać. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka.


Wydostań się z pokoju

Ocena gry

Zostaliśmy uwięzieni czy też zamknięci w pokoju domowym. Musimy jak najszybciej znaleźć drogę do wyjścia z pokoju i uciec z niego. Wykorzystaj przedmioty, które znajdują się w pokoju, ponieważ pomogą Ci w ucieczce. Używaj myszki komputerowej.


Gra z bąbelkami

Ocena gry

Tym razem przed tobą wspaniała darmowa gra w której będziesz musiał/a tworzyć wielkie niebieskie bańki. W każdej z plansz gry musisz wypełnić niebieskimi bąbelkami wyznaczony obszar gry. Do tworzenia baniek potrzebujesz myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281815 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264576 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222782 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195528 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183647 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168287 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167493 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125869 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99951 ocena: 9.00

Reklama

cookie