Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Hokej na lodzie mistrzostwa

Ocena gry

Hokej na lodzie mistrzostwa to gra w której wybierasz sobie jedną z wielu dostępnych drużyn hokejowych i bierzesz udział w hokejowych mistrzostwach na lodzie. Strzelaj jak najwięcej bramek i pokonaj rywali. Poruszaj się strzałkami oraz spacją strzelaj i podawaj.


Operacja mózgu

Ocena gry

Operacja mózgu to gra w której będziemy operowali mózg. Zabaw się profesjonalnego doktora i przeprowadź bardzo ryzykowną operację. Na początku musisz ogolić włosy pacjenta a następnie postępować zgodnie z instrukcją w grze. Graj używając myszki.


Totalna demolka

Ocena gry

W tej grze kierujesz specjalnym samochodem przeznaczonym do demolki. Twoje zadanie jest bardzo proste. Musisz jechać przed siebie i niszczyć wszystkie budowle, które spotkasz na drodze. Graj używając strzałek.


Parkowanie na czas

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się umiejętnością szybkiego parkowania auta. W każdej z plansz masz określony czas na zaparkowanie aua w którym musisz się zmieścić.Do parkowania potrzebujesz strzałek. Gaz do dechy!Gra dziki zachód

Ocena gry

Tym razem poruszamy się kowbojem z dzikiego zachodu. Musimy pozastrzelać wszystkich przeciwnych kowbojów, którzy w nas strzelają. Postaraj się odszukać i zastrzelić wszystkich kowbojów, którzy są poukrywani między innymi w domach i innych budynkach. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką komputerową.


Lataj samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w pilota samolotu i musimy latać samolotem omijając przeszkody. Celem jest dotarcie samolotem do mety. W drodze do mety podczas lotu zbieraj także żółte gwiazdki. Do latania samolotem używamy tylko myszki komputerowej.


Gra krojenie warzyw i owoców

Ocena gry

Gra krojenie warzyw i owoców to wspaniała gra w której musimy jak najdrobniej pokroić latające warzywa i owoce. Potnij warzywa i owoce używając noża. Uważaj na inne przedmioty, które też lecą lecz ich nie możesz ciąć. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Gra karmienie dzieci

Ocena gry

Nakarm głodne dzieci, rzucają im ciasta i inne smakołyki. Gdy dzieci poruszają się z otwartą buzią postaraj się ich nakarmić rzucając im ciastek oraz smakołyki, które leżą na stole. Rzucaj smakołyki i ciastka myszką komputerową.


Gra z helikopterem

Ocena gry

Gra z helikopterem to gra w której wcielamy się w pilota helikoptera i latamy helikopterem. Naszym zadaniem jest podczas lotu upuścić białą kulkę, która ma wpaść do wyznaczonego pojemnika. Lataj używając strzałek.


Szalona jazda na autostradzie

Ocena gry

Kierujesz w tej grze bardzo szybkim autem, którym jest Dodge. Musisz wyprzedzać wszystkie samochody na autostradzie oraz gdy spotkasz samochód oznaczony czerwonymi to musisz go zepchnąć z trasy tak aby się rozbił. Do gry używaj strzałek.


Parkowanie auta

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą auta i poszukaj w mieście parkingu oraz zaparkuj samochód na wyznaczonym miejscu parkingowym, które jest oznaczone zieloną strzałką. Uważaj aby nie spowodować żadnej stłuczki na ulicach miasta. Kierujemy autem używając strzałek.


Uliczne wyścigi 3 d

Ocena gry

Wybierz sobie samochód z wielu modeli, które są dostępne i weź udział w ulicznym wyścigu po Polskich drogach. Staraj się jechać jak najszybciej aby zwyciężyć w wyścigu i wyprzedzić rywali oraz zdobyć jak najlepszy czas. Kierujemy autem za pomocą strzałek.


Podwodna bitwa ryb

Ocena gry

Podwodna bitwa ryb to gra także dla dwóch graczy. Zasady gry są bardzo proste musimy strzelać w inne ryby aby je zniszczyć. Do gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz lewego shifta, którym strzelamy w grze. Natomiast sterowanie dla drugiego gracza jest podane w grze.


Tetris 3d

Ocena gry

Najnowsza wersja gry tetris tym razem 3d. Zobacz grając w najnowszą grę tetrin online. Steruj klockami aby układały się kolorami w wyznaczonym polu gry. Potrzebujesz do tej gry tylko strzałek.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281916 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264687 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222916 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195616 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183842 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168609 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167618 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 125996 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100041 ocena: 9.00

Reklama

cookie