Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5358 gier

Znikające kulki

Ocena gry

Znikające kulki to gra w której nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ na ekranie gry znikają kulki a dzieje się to w momencie, gdy ustawimy koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Dlatego też musisz się postarać aby jak najcelniej strzelać i ustawiać koło siebie kulki takiego samego koloru. W momencie ustawienia koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru na przykład czerwonego one znikają i właśnie oto chodzi w tej grze aby takim oto sposobem pozbyć się kulek w każdej rundzie gry. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Traktor rolniczy dla dzieci

Ocena gry

Przenosimy się tym razem na farmę, gdzie będziemy jeździli traktorem rolniczym. Jako kierowca traktora musisz przejść poważne szkolenie, które będzie sprawdzeniem jednocześnie twoich umiejętności jazdy traktorem. Dokładnie to już od pierwszego momentu czeka Cię dosyć szalona jazda, ponieważ musisz po drodze do mety pokonać bardzo wiele ostrych i stromych podjazdów, które są dużym utrudnieniem ale ktoś taki jak ty na pewno da radę. Powodzenia !


Kombajny na komputer za darmo

Ocena gry

Darmowa gra kombajny na farmie czeka na ciebie. Przejdź na farmę i poczuj się jak prawdziwy kierowca kombajny grając w tą grę.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są tym razem niezbędne i twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie drogi pokonać kombajnem tor przeszkód, który jest w lesie a przeszkodami są drzewa rosnące nieopodal drogi którą się poruszasz. Musisz bardzo uważać aby nie rozwalic maszyny.Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Kombajn kosi pole

Ocena gry

Jesteś w kabinie kombajnu czy tez inaczej zwanego bizonem i twoim zadaniem jest dotrzeć na pole a następnie je pokosić według wskazówek jakie dał nam nasz klient. Musisz jednak postarać się podczas jazdy i bardzo uważać, ponieważ jedziesz nie zwykłą drogą asfaltową tylko przez las dla utrudnienia. Pamiętaj więc aby maksymalnie się skupić podczas drogi przez las.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które potrzebne Ci będą do kierowania maszyna.Farma kombajny dla dzieci

Ocena gry

Farma kombajny dla dzieci to gra w której to grze jesteśmy kierowcą kombajnu i naszym zadaniem jest dojechać kombajnem do domu ale oczywiście to nie będzie takie proste, ponieważ po drodze do domu mamy do pokonania las, w którym to lesie musimy bardzo uważać aby nie zachaczyć o żadne drzewo, ponieważ wtedy nasz sprzęt się rozbije i w najgorszym wypadku nie będzie już czym kosić. Do kierowania użyj tylko wyłącznie strzałek.


Kombajny online

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą traktora i zacznij pracować na swojej własnej farmie o której już nie raz marzyłeś. Czeka Cię bardzo wiele zadań a między innymi : koszenie zboża czy też innych plonów na polu. Musisz także oprócz samego koszenia zająć się hodowlą plonów różnych nasion na swojej farmie. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędne w tym wypadku.


Składanie broni

Ocena gry

Kolejne gra z serii gry składanie broni w której to grze będziemy zajmowali się składanie a właściwie to tworzeniem czy też budowaniem broni od podstaw czyli od zera. Na ekranie gry za pewne widzisz wiele elementów broni, które to właśnie ty musisz poskładać w tej grze i zbudować z nich broń. Postaraj się zbudować tą broń w jak najkrótszym czasie gry a także staraj się ro robić bardzo dokładnie, ponieważ gdy zdarzy się jakiś wypadek z tą bronią czyli np broń sama wystrzeli to ty jako osoba składająca tą broń ponosisz cała odpowiedzialność.Do składania przyda Ci się tylko myszka komputerowa.


Rysowanie według wzoru dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra w której to grze będziemy rysowali według wzoru. Na ekranie gry już w pierwszej rundzie widnieje gwiazda, która jest dobrze oznaczona rogami. Twoim zadaniem będzie właśnie według tych oznaczeń na rogach gwiazdki narysować gwiazdkę.Oczywiście w kolejnych rundach gry będziesz postępować dokłądnie tak samo czyli rysować według wzory, lecz będą to już inne figury czy też przedmioty. Musisz wykazać jak najlepiej rysując na ekranie według wzoru w jak najkrótszym czasie gry.Do rysowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dora i Butek dla dzieci

Ocena gry

Dora i Butek dla dzieci to kolejna gra w której przeżyjesz kolejną przygodę wraz z Dorą, która już pewnie bardzo dobrze znasz z bajek. Tym razem wcielając się w Dorę twoim zadaniem będzie zabawić się w chowanego wraz z Butkiem. Twoim zadaniem w dużej mierze będzie odnalezienie Butka, który się schował. Jego kryjówką jest oczywiście las w którym to schowa się na pewno za drzewami lub innymi krzakami. Jeżeli tylko zauważysz Butka w lesie to musisz kliknąć na niego aby go odnaleźć. Uważaj na inne postacie, które też są schowane w lesie, lecz one są specjalnie dla utrudnienia. Do szukania Butka potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki z łukiem online

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki z łukiem a tym razem gierka w której będziemy musieli oczywiście strzelać z łuku kolorowymi kulkami, jednak tak aby ustawić koło siebie w jednej lini minimum trzy kulki takiego samego koloru. Postaraj się zrobić to w jak najkrótszym czasie gry a także wyeliminować tym sposobem wszystkie kulki z ekranu z grą. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że im szybciej to wykonasz tym będzie znacznie lepiej.


Minecraft Classic Online

Ocena gry

Minekraft to bardzo popularna w ostatnich czasach gra. Tym razem będziemy grali w klasyczną wersje minecrafta czyli classic. Gra polega na tym aby budować przeróżne budowle poruszając się ludzikiem. Podczas poruszania się po mapce możesz także zbierać przeróżne przedmioty, które znacznie ułatwią Ci dalsze kopanie i budowanie różnych budowli w tej grze.Zacznij grać i wybuduj swoją pierwszą budowlę zaczynając pierwszą rundę w grze.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna, ponieważ bez myszki nie pograsz.


Tank 1990 pegasus online

Ocena gry

Tank 1990 pegasus online to gra w której poruszamy się jednym z czołgów po planszy i naszym zadaniem jest obronić białego orzełka przed czołgami przeciwników, który znajduje się pomiędzy murami ceglanymi.Przeciwnicy mają swoją całą ormię a ty dowodzi sam swoim czołgiem, lecz musisz pokazać swoją siłę i dać radę tak aby rozwalić wszystkie czołgi z przeciwnej armi i przede wszystkim nie możesz dopuścić do tego aby zniszczony został biały orzełek. Do grania potrzebujesz strzałek, które służą do kierowania czołgiem a także klawisza F którym to strzelasz w czołgi przeciwników.


Opiekowanie się dzieckiem

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii gry opiekowanie się dzieckiem w której to grze twoim zadaniem jest oczywiście wcielić się w opiekunkę i będziemy musieli zająć się opiekowaniem dziećmi. W grze masz do opiekowania się bardzo wiele dzieciaków, niestety musisz opiekować się każdym z nich tak samo i dodatkowo musisz zadbać aby nie spuszczać ich z oka,ponieważ jak tylko sobie coś zrobią to ty ponosisz za nich pełną odpowiedzialność.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem w tej grze jest niezbędna do grania.


Gnomy dla dzieci

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się wydobywanie minerałów a dokładnie w tej grze będziemy musieli przeprowadzić Gnomy przez las do ich domu. Jednak w lesie nei brakuje diamentów, więc można je pozbierać a nawet trzeba w tym przypadku. Musisz tak prowadzić Gnomy do domu przez las aby pozbierać przy okazji także diamenty.Do grania potrzebujesz strzałek i przyda się też myszka komputerowa do uruchomienia tej gry.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10382 383 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 281952 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 264721 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 222958 ocena: 7.00

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 195655 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 183900 ocena: 9.77

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 168729 ocena: 10.00

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 167673 ocena: 9.00

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 126052 ocena: 9.71

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 100084 ocena: 9.00

Reklama

cookie