Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5269 gier

Zostań piłkarską gwiazdą

Ocena gry

Przed tobą bardzo wiele meczy do rozegrania.Pokaż swoje umiejętności grania w piłkę nożną i wygraj jak najwięcej meczy oraz strzel jak najwięcej bramek i zostań królem strzelców.Graj za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Skaknie autami

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą aut przeznaczonych to wyczynów oraz stuntu.Graj i przeskakuj przeszkody samochodami.Graj i przeskocz jak najwięcej samochodów oraz autobusów.Graj za pomocą strzałek.


Strzelaj w potworki

Ocena gry

Twoim kolejnym zadaniem jest strzelać w potworki, których prawie nie widać.Musisz je odszukać w grze i strzelać.Graj używając do strzelania tylko myszki komputerowej.


Gra zaczarowany ołówek

Ocena gry

Gra zaczarowany ołówek to bardzo fajna gra w której będziemy malować rysunki ołówkiem.Masz bardzo wiele wzorów ołówka.Wybierz ten najlepszy i rysuj prze piękne obrazki. Myszką malujesz.Policyjny pościg

Ocena gry

Twoim zadaniem jest jechać radiowozem i musisz dogonić uciekającego przestępce, który porusza się samochodem.Graj używając tylko strzałek do kierowania samochodem.


Wyścigi gokartów

Ocena gry

Wyścigi gokartów to bardzo fajna gra w której mamy możliwość pojeździć na małych gokartach. Jedź jak najlepiej i wygrywaj wszystkie wyścigi.Strzałkami jeździsz.


Dojdź do skarbu

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest dotrzeć do skarbu i go otworzyć.To zadanie jest dość trudne ale ty na pewno dasz sobie z tym radę.Graj strzałkami i poruszaj się nimi.


Wyścigi motocykli

Ocena gry

Weź udział w wyścigach motocykli.Pokaż swoje umiejętności.Daj z siebie wszystko.Wygrywaj jak najwięcej wyścigów.Do gry potrzebujesz strzałki.Miłej gry życzymy.


Gra obrona bazy

Ocena gry

Obroń swoją bazę przed przeciwnikami, którzy cały czas ją atakują.Musisz się postarać i wybudować jak najwięcej wieży obronnych, które będą strzelać w twoich przeciwników.Myszką operujemy w grze.


Blosics

Ocena gry

Blosics jest to gra polegająca na tym abyś strącił wszystkie kawałki zielonych desek, z których jest ustawiona piramida.Masz odpowiednią ilość strzałów.Na pewno dasz radę.Graj myszką.


Dream pet link

Ocena gry

Zagraj w Dream pet link czyli grę w stylu chińskiej gry logicznej.Przeznaczona jest głownie dla najmłodszych graczy serwisu. Graj używając myszki komputerowej.


Gra jak pacman

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bardzo podobną do Pac mana.Poruszaj się ludkiem takim jak Pac man i musisz pozbierać wszystkie białe kropki.Do tej gry potrzebne będą ci jedynie strzałki.


Gra łamigówki

Ocena gry

Gra łamigłówki interaktywne to całkiem fajna gra dla osób, którzy lubią myśleć w grze.Musisz bardzo dobrze przemyśleć każdy swój ruch, ponieważ gra nie jest łatwa aby ją przejść bez myślenia.Myszką zagraj.


Gra żelowy kot

Ocena gry

Poruszaj się żelowym kotem i zbieraj złote gwiazdki.Po zebraniu złotych gwiazdek musisz trafić do wyjścia, które jest w tej grze oznaczone jako exit.Strzałkami zagraj w tą gierkę.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 277207 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 260443 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 213040 ocena: 6.81

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 188874 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 170473 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 161885 ocena: 9.32

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 120262 ocena: 9.71

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 118430 ocena: 10.00

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 93925 ocena: 8.67

Reklama

cookie