Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Fajne Gry Dla Chlopców. Gry Po Szkole i Super Darmowe Gry Dla Dzieci 5148 gier

Puzzle Harry Potter

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś ułożył puzzle z bardzo młodym czarownikiem.Ułóż je oraz uważaj żeby dopasować każdy element tam gdzie on powinien być.Graj za pomocą myszki.


Znajdź róznice Harrego

Ocena gry

W tej grze masz pokazane dwa obrazki one się różnią od siebie 10 szczegółami.Twoim zadaniem jest odszukanie i zaznaczenie wszystkich tych szczegółów na obrazku.Graj za pomocą myszki.


Gra Harry Potter ucieczka z labiryntu

Ocena gry

Przenosimy się do labiryntu zostaliśmy tam zamknięci na zawsze przez rzuconą na nas klątwę od złej czarownicy.Musisz się postarać oraz wydostać się z labiryntu.Gramy za pomocą myszki.


Gra czarowanie Harry Potter

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę Harrego Pottera i naszym zadaniem jest pokazywanie wiele różnych pokazów np. Mamy rzucać do celu oraz latać na miotle.Graj za pomocą myszki.Ubieranie Harrego Pottera

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubranie czarownika Harrego Pottera, który wybiera się na bardzo ważny pokaz.Jest to pokaz latania i skakania na miotle.Graj za pomocą myszki.


Harry Potter ubieranka

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy ubrali jak najładniej młodego czarownika Harrego Pottera, który wybiera się na pokaz czarów oraz na spotkanie z dziewczyną.Gramy za pomocą myszki.


Harry Potter i złote jajko

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś dotarł do złotego jajka smoka.Jajko to znajduje się na małej górze. Uważaj na smoka bo on ma bardzo wielką moc i strzela ognistymi kulami.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra Harry Potter całowanie

Ocena gry

W tej grze jest twoim zadaniem to abyś się całował ze swoją dziewczyną. Oczywiście wcielasz się w role Pottera i całujesz się z jego własną dziewczyną.Grasz za pomocą myszki.


Gra pływanie Harrym Potterem

Ocena gry

Musimy w tej grze pływać pod wodą Harym Potterem tak aby nas nie dorwały żadne stwory oraz robaki. Uważaj na zielone morskie potwory.Graj za pomocą jednego kontrolera myszki komputerowej.


Harry Potter i chomik

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest układanie Harrym drogi chomikowi tak aby chomik dotarł do swojego domu oraz do mety. Graj i pokonuj wiele plansz oraz wiele poziomów gry.Graj za pomocą myszki.


Gra Harry Potter i Zakonfeniksa

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wcielić się w bardzo młodego czarownika i wraz z jego przyjaciółmi postarać się oto aby coś zaczarować. W tej grze czarujesz i stwory giną dzięki twojej magi.Graj za pomocą myszki.


Gra całowanie dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby całować swoich chłopaków lub swoje dziewczyny.Zależy to od tego czy gramy dziewczyną czy też chłopakiem.Gramy za pomocą myszki oraz strzałek.Polecam tą grę.


Gra przygodowa dla maluchów

Ocena gry

Ta gra jest bardzo podobna do gry mario tylko tutaj zamiast kaczek są jabłka oraz wiele innych warzyw i owoców.Naszym zadaniem jest dojść jak najszybciej do mety.Gramy za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra dentystyczna dla dzieci

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby leczyć i wybielać zęby maluchom oraz dorosłym ludziom. Musimy się postarać o tytuł najlepszego dentysty w mieście.Gramy za pomocą myszki.


Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Gra lekcja gotowania

  Gra lekcja gotowania

  Oglądana: 275692 ocena: 8.38

 • Ben Ten na motocyklu

  Ben Ten na motocyklu

  Oglądana: 259200 ocena: 6.56

 • Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Cymber-Graj Myszka Miki i Goofi

  Oglądana: 211051 ocena: 6.81

 • Gra zygzak mcqueen

  Gra zygzak mcqueen

  Oglądana: 186911 ocena: 7.71

 • Gra symulator autobusu

  Gra symulator autobusu

  Oglądana: 167788 ocena: 9.77

 • Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Gra w zbijanego Tom i Jerry

  Oglądana: 160432 ocena: 9.32

 • Gra z kurczakiem

  Gra z kurczakiem

  Oglądana: 118792 ocena: 9.71

 • Najnowsze pryskające bańki

  Najnowsze pryskające bańki

  Oglądana: 112689 ocena: 10.00

 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 92245 ocena: 8.67

Reklama

cookie