Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów » Zuma 21 gier

Egipsie Zuma

Ocena gry

Zmień formę rozrywki.Tym razem zagraj w zuma.Celem tej gry jest wstrzeliwanie kolorowych kuleczek w takie miejsca aby koło siebie zebrały się co najmniej trzy kuleczki takiego samego koloru.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Zuma z mrówkami

Ocena gry

Zagraj w zuma tylko tym razem nie grasz w zuma z kulkami tylko z mrówkami. Zamiast kulek mamy mrówki też kolorowe. Celem gry jest strzelanie i ułożenie obok siebie trzech takich samych mrówek jednego koloru. Myszki do gry potrzebujemy.


Magiczne zuma

Ocena gry

Magiczne zuma to gra w której celem gry jest umieszczenie trzech kulek takiego samego koloru obok siebie. Musisz umieścić obok siebie trzy takie same kulki takiego samego koloru. Myszką gramy w tą grę.


Kulki zuma

Ocena gry

Kulki zuma to odmiana zuma w których naszym zadaniem jest strzelać z armat kulkami. Musisz strzelać kulkami w takie miejsca, gdzie już są jakieś kulki aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Myszką gramy. Miłej gry.Zuma z myszką

Ocena gry

Zagraj razem z myszką w zuma. Naszym zadaniem w tej grze jest tak strzelać kulkami aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kuli takiego samego koloru.Do gry zuma z myszką potrzebujesz myszki.


Zuma on line

Ocena gry

Zuma on line to gra w której będziemy grać w zuma. Celem tej gry jest to abyś strzelał/a tak kulkami by koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki takiego samego koloru. Do gry potrzebujemy myszki.


Jabłkowe zuma

Ocena gry

Jabłkowe zuma to gra taka sama jak zwykłe zuma tylko tym razem gramy zamiast kulkami to jabłkami. Zagraj w zuma jabłkowe i ustawiaj koło siebie po trzy takie same jabłka takiego samego koloru. Myszką gramy w grę jabłkowe zuma.


Zuma kulki

Ocena gry

Czas na zuma kulki. Zagraj w darmowe zuma kulki i pokaż co potrafisz. Ustawiajmy kulki tak aby koło siebie znalazły się trzy takie same kulki jednego koloru. Myszki używasz do gry zuma kulki.


Ludzikowe zuma

Ocena gry

To gra w której gramy w inna odmianę zuma tym razem nie strzelamy kulkami tylko ludzikami. Musimy strzelić tak aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same ludziki. Muszką komputerową gramy w tą grę.


Zuma z Krabem

Ocena gry

Zagraj w zuma z Krabem na plaży. W tej grze musisz strzelać z kulek w takie miejsca, gdzie znajdują się już co najmniej dwie takie same kulki takiego koloru. Musisz ustawiać trzy koło siebie kulki takiego samego koloru. Myszką gramy w grę zuma z Krabem.


Zuma Dragon

Ocena gry

W tej grze zuma Dragon naszym celem jest ustawić koło siebie trzy takie same kulki jednego koloru, aby ustawić koło siebie trzy takie same kulki musimy strzelać. Używajmy do gry myszki.


Kolorowe zuma

Ocena gry

Strzelajmy z kulek tak aby trafiały celnie w takie miejsca, gdzie są już co najmniej dwie kulki takiego samego koloru. Postaraj się aby koło siebie były trzy takie same kulki. Myszką gramy.


Zuma dla dzieci

Ocena gry

Zuma dla dzieci to gra w której będziemy musieli tak strzelać z kulek aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Do gry zuma dla dzieci używaj myszki.


Zuma Winx

Ocena gry

Zagraj w darmowe zuma Winx w których naszym zadaniem jest ustawiać trzy takie same kulki obok siebie. Musisz strzelać z kulek i ustawić obok siebie trzy takie same. Używajmy do gry myszki.


Zuma z Soniciem

Ocena gry

Zagrajmy w trudne i zabawne zuma z naszym bohaterem z bajki Sonic. Grajmy razem z Soniciem w darmową grę zuma. Zagraj i pokaż jak umiesz dobrze grać w zuma. Myszką komputerową gramy w ta grę.


Zuma z biedronkami

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wstrzelać kulki w takie miejsca, gdzie znajdują już się co najmniej dwie takie same kulki takiego samego koloru. Musisz strzelać tak aby koło siebie były trzy kulki jednego koloru.


W jednej lini trzy

Ocena gry

Jest to gra w której naszym celem jest tak kombinować oraz przestawiać monety aby koło siebie znalazły się co najmniej trzy takie same kulk i monety takiego samego koloru. Myszką komputerową gramy.


Zuma gra

Ocena gry

Zuma to gra w której będziemy strzelać kulkami w takie miejsca,gdzie znajdują już się co najmniej dwie takie same kulki takiego samego odcieniu i koloru. Myszką sobie poradzisz w grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Zuma
 • Zuma Kung Fu Panda

  Zuma Kung Fu Panda

  Oglądana: 12040 ocena: 0.00

 • Zuma kulki

  Zuma kulki

  Oglądana: 8537 ocena: 0.00

 • Kulki zuma

  Kulki zuma

  Oglądana: 4583 ocena: 0.00

 • Zuma z biedronkami

  Zuma z biedronkami

  Oglądana: 3954 ocena: 0.00

 • W jednej lini trzy

  W jednej lini trzy

  Oglądana: 3422 ocena: 0.00

 • Zuma z myszką

  Zuma z myszką

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

 • Magiczne zuma

  Magiczne zuma

  Oglądana: 2306 ocena: 0.00

 • Egipsie Zuma

  Egipsie Zuma

  Oglądana: 2289 ocena: 5.50

 • Zuma z Soniciem

  Zuma z Soniciem

  Oglądana: 2247 ocena: 0.00

Reklama

cookie