Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Zbieranie 51 gier

Gra łapanie kwiatków

Ocena gry

Poruszaj się z koszykiem i postaraj się złapać wszystkie kwiatki, które spadają z nieba. Trudno będzie złapać wszystkie kwiatki, lecz postaraj się i daj z siebie wszystko tak aby złapać jak najwięcej kwiatków.


Gra fifi dla dzieci

Ocena gry

Fifi online to gra która polega na zbieraniu kwiatów. Twoim zadaniem w tej oto grze jest pozbierać wszystkie kwiaty, które widnieją na ekranie gry. Do zbierania kwiatów będzie Ci potrzebna tylko myszka komputerowa.


Zręcznościowa gra z płomieniem

Ocena gry

Jak sama nazwa gry wskazuje głównym bohaterem tej gry jest płomień, którym się poruszamy w tej grze. Musimy zbierać jabłka oraz unikać czaszek, które nas zabiją. Jeżeli natomiast zbierzemy żółtą buźkę czeka nas niespodzianka. Do gry potrzebujesz strzałek.


Pozbieraj monety

Ocena gry

Bardzo fantastyczna gra w której podejmujemy wyzwanie, które poleca na pozbieraniu wszystkich złotych monet, które co chwila pojawiają się na ekranie gry. Przesuwaj myszką po ekranie z grą i zbieraj monety. Postaraj się pozbierać wszystkie monety aby nie przeoczyć ani jednej złotej monety. Zbieraj za pomocą myszki komputerowej.Zbierz złote monety

Ocena gry

Poruszaj się kwadratem i tak go kieruj myszką aby pozbierał wszystkie złote monety i trafił jeszcze do pudełka.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbierz Truffle

Ocena gry

Świnki bardzo lubię Truffle.Pomóż im w tej grze pozbierać jak naj więcej Truffli.Musisz poprowadzić świnki i zebrać Truffle.Graj w grze myszką komputerową.


Zbieraj gwiazdki

Ocena gry

Poprowadź kwadratowego ludzika aby on pozbierał wszystkie złote gwiazdki i trafił do wyjścia.Potrzebna go gry jest ci tylko myszka komputerowa.


Gra zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Gra zbieranie gwiazdek to gra w której musisz zebrać wszystkie złote gwiazdki.Aby przejść do kolejnego etapu gry musisz zebrać je wszystkie.Używaj myszki.


Zbierz wojowników Ninja

Ocena gry

Kolejne wyzwanie dla ciebie.Musisz zebrać wszystkich wojowników Ninja, które znajdują się na ekranie gry.Poruszam myszką i zbieraj je.Do gry potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Pac man 2012

Ocena gry

Zagraj w darmową grę pac man w której należy poruszać się pac manem i zjadać wszystkie złote kuleczki.Uważaj na potworki, które jak dotkniesz to tracisz życie.Strzałkami się poruszaj.


Pozbieraj owoce

Ocena gry

Pozbieraj owoce to kolejna dar mowa gra z kategorii Zbieranie.Pozbieraj małpką wszystkie owoce.Uważaj na ślimaki, które jak dotkniesz to cie zabiją.Graj strzałkami.


Małpka zbieranie bananów

Ocena gry

Gramy w tej grze w cieleniu w małpkę.Musimy poruszać się samochodem razem z małpką i zbierać wszystkie złote monety.Do grania używaj tylko strzałek. Powodzenia.


Monster Truck zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą monster trucka wielkiej stopy i twoim zadaniem jest pozbierać wszystkie gwiazdki, które znajdują się tylko na ekranie gry.Strzałkami poruszaj się autem.


Gra Simpsons

Ocena gry

Wcielmy się w Simpsons i przeżyjmy niesamowitą przygodę razem z nim.Należy w tej grze skakać i omijać innych ludzi oraz przy okazji zbierać skrzynki.Strzałkami chodzimy oraz S-skaczemy.


Ben 10 skakanie i zbieranie

Ocena gry

Graj w darmową grę z kategorii gry Zbieranie. Ben 10 skakanie i zbieranie to bardzo fajna gra za darmo.Musisz w cielić się w Ben 10 i skakać po schodkach i pozbierać wszystkie zielone monety. Myszką graj.


Baby Mario zbieranie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Baby Mario zbieranie w której to grze musisz pozbierać wszystkie złote monety.Poruszaj się używając strzałek w tej grze oraz S-skok i R-biegnij. Miłej gry życzymy.


Mario zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Mario zbieranie gwiazdek to bardzo fajna gra w której to grze twoim zadaniem jest wcielić się w Mario i pozbierać wszystkie gwiazdki, które znajdują się na ekranie gry.Zagraj używając strzałek do poruszani się motocyklem.


Zbieranie bananów

Ocena gry

Celem tej gry jest to abyś pozbierał wszystkie banany, które znajdują się na tej planszy.Poruszasz się kulką.Musisz ją dobrze rozpędzić aby wtoczyła się pod każdą górkę.Strzałkami zagraj w tą grę.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Zbieranie
 • Gra zbieranie monet

  Gra zbieranie monet

  Oglądana: 10536 ocena: 0.00

 • Gra bieganie i zbieranie

  Gra bieganie i zbieranie

  Oglądana: 6243 ocena: 0.00

 • Zbieranie z mikołajem

  Zbieranie z mikołajem

  Oglądana: 4448 ocena: 0.00

 • Zbieranie diamentów

  Zbieranie diamentów

  Oglądana: 3100 ocena: 0.00

 • Monster Truck zbieranie gwiazdek

  Monster Truck zbieranie gwiazdek

  Oglądana: 2804 ocena: 0.00

 • Pozbieraj jabłka

  Pozbieraj jabłka

  Oglądana: 2249 ocena: 0.00

 • Małpka zbieranie bananów

  Małpka zbieranie bananów

  Oglądana: 1939 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i kulki

  Myszka Miki i kulki

  Oglądana: 1884 ocena: 0.00

 • Gra zbieranie serc

  Gra zbieranie serc

  Oglądana: 1781 ocena: 0.00

Reklama

cookie