Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier 88 gier

Tank 2007

Ocena gry

Tank 2007 jest to gra w której wcielamy się w rolę czołgisty i musimy strzelać do czołgów, które są naszymi przeciwnikami. Postarajmy się ich zastrzelić. Używajmy tylko myszki oraz do poruszania się klawiszy W,A,S,D.


Tank online 2

Ocena gry

Jest to gra w której naszym zadaniem jest strzelać w czołgi, które poruszają się po ekranie gry. Ustrzelmy czołgi, które się poruszają. Musisz zastrzelić czołgi. Potrzebujesz myszki oraz strzałek.


Czołgi wojenne

Ocena gry

Strzelajmy z czołga do naszych przeciwników, którymi są także czołgi. Jesteś na wojnie i musisz ich pokonać. Rozwal czołgi przeciwników niech wybuchną. Potrzeba ci strzałek oraz spacji-strzał.


Strzelanie z czołga

Ocena gry

Strzelajmy z czołga do działa, które także strzela w naszą stronę do naszego czołga. Musisz pokonać to działo tak aby upadło i wybuchło. Nie daj się walcz ile tylko masz sił. Powodzenia. Klawisze W,A,S,D i spacja potrzebne do sterowania.Gra wojenna z czołgami

Ocena gry

Gra wojenna z czołgami jest to gra z kategorii gry czołgi. Musisz w niej pokonać przeciwnika czyli tak samo czołga. Postrzelmy czołga. Ukrywajmy się za ścianami i strzelajmy w czołga przeciwnika. Potrzebujesz do gry strzałek.


Strzelanie w czołgi online

Ocena gry

Naszym zadaniem jest operować działem wojennym i strzelać w czołgi, które jadą z po za ścian oraz innych przeszkód za którymi mają możliwość się schować. Myszka jest ci bardzo potrzebna.


Parkowanie czołgów

Ocena gry

Parkowanie czołgów w tej grze musisz zaparkować czołgi na odpowiednie miejsce tak aby były w każdej chwili gotowe na wojnę lub do ataku. Parkuj czołgi w oznaczone miejsca na zielono. Potrzebujesz strzałek do jazdy czołgiem.


Strzelanie w czołgi

Ocena gry

Strzelanie w czołgi jest to kolejna bardzo fajna gra z kategorii gry czołgi. Postarajmy się strzelać do czołgów. Twoim zadaniem jest pokonać czołgi zastrzel je. Używaj do gry strzelanie w czołgi myszki i strzałek.


Jazda czołgiem

Ocena gry

W tej grze jeździmy prawdziwym wojennym czołgiem. Jedźmy prawdziwym wojennym czołgiem i omijajmy strzały, które lecą od samolotów bo w nas strzelają i nas atakują. Strzałki są nam potrzebne do jazdy czołgiem.


Gra z czołgiem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać z czołgu do przeciwników. Strzelajmy z czołga do naszym przeciwników. Twoim zadaniem jest wszystkich zabić. Potrzebujesz strzałek oraz myszki i klawiszy Q,E.


Jazda autem

Ocena gry

Będziemy w tej grze jeździć samochodem. Twoim zadaniem jest jeździć samochodem i omijać przeszkody, którymi są plamy oleju na drodze lub inne stojące aua na drodze. Grajmy za pomocą strzałek.


Gra trzy obok siebie

Ocena gry

Układajmy tak układankę i kombinujmy aby obok siebie znalazły się trzy takie same minki jednego koloru. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry online.


Gra strzelanie w kulki

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelać w kulki. Strzelajmy w kulki tak abyśmy je rozwalili. Każda kulka po jednym strzale rozkłada się na dwie kulki lub więcej. Używamy strzałek do tej gry.


Puzzle wyspa

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożyć puzzle. Postarajmy się ułożyć puzzle tak aby każdy z puzzle znajdował się na swoim miejscu. Grajmy używając myszki komputerowe. Baw się świetnie.


Zagubiony na wyspie

Ocena gry

Jesteś rozbitkiem ze statku. Obecnie znajdujesz się na wyspie jesteś rozbitkiem. Masz jeszcze ze sobą działo, które znalazłeś. Musisz strzelać z tego działa do statków, którzy atakują wyspę. Grajmy za pomocą klawiszy Z,X,C


Gra strzelanie w balony

Ocena gry

Strzelajmy z działa, które znajduje się na wyspie w balony. Żaden z balonów nie może dolecieć na twoją wyspę i rozbić się na niej. Strzelajmy bardzo celnie w balony. Używajmy myszki do strzelania.


Latanie wojskowym helikopterem

Ocena gry

W tej grze będziemy latać wojskowym helikopterem. Ale to nie takie łatwe jak ci się wydaje ponieważ musimy także strzelać do innych helikopterów naszym helikopterem. Graj używając myszki.


Latanie helikopterem

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest latać helikopterem. Latajmy i uważajmy na przeszkody, które można łatwo trafić lecą w nie helikopterem. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Wyspa gier
 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21786 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15972 ocena: 10.00

 • Gra kopanie pod ziemią

  Gra kopanie pod ziemią

  Oglądana: 14635 ocena: 0.00

 • Sponge Bob Zagubiony czas

  Sponge Bob Zagubiony czas

  Oglądana: 12581 ocena: 10.00

 • Winx niezwykła przygoda

  Winx niezwykła przygoda

  Oglądana: 11417 ocena: 0.00

 • Latanie wojskowym helikopterem

  Latanie wojskowym helikopterem

  Oglądana: 7327 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem

  Latanie samolotem

  Oglądana: 6589 ocena: 10.00

 • Psi szpital

  Psi szpital

  Oglądana: 6151 ocena: 0.00

 • Counter Strike Source

  Counter Strike Source

  Oglądana: 5425 ocena: 0.00

Reklama

cookie