Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier 88 gier

Tetrisowa gra

Ocena gry

Tetrisowa gra polega na tym abyśmy przenosili klocki tetris w takie miejsca, gdzie znajdują już się jakieś klocki tetris takiego samego koloru. Potrzebujesz do tej gry tylko myszki komputerowej.


Tetris online

Ocena gry

Zagrajmy w grę tetris. Poukładajmy sobie klocki tetris na rozgrzania naszego umysłu. Myśl gdzie i w które miejsce upuścisz klocki tetris w jednej figurze. Potrzebne ci są do gry tetris online strzałki.


Block Tetris

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gra w której musimy ustawiać klocki tetris, którymi są części bloku mieszkalnego. Ustawiajmy je tak aby tworzyły jedną zgraną całość. Potrzebujesz do tej gry Block Tetris tylko spacji i strzałek.


Teris dla dziewczyn

Ocena gry

Teris dla dziewczyn jest to gra w której będziemy układać klocki tetris, której spadają w góry po trzy klocki innego rodzaju w każdej figurze. Układajmy używając tylko strzałek.Tetris 3d

Ocena gry

Jest to bardzo realistyczna trój wymiarowa gra tetris. Jej grafika jest bardzo ładna. Musisz ustawiać figury z klocków tak aby koło siebie były poustawiane figury z klocków tetris tego samego koloru. Strzałkami gramy.


Podwójne tetris

Ocena gry

Podwójne tetris jest to gra trudna w której musimy grać w gry tetris jednocześnie na dwóch ekranach gry tetris. Naszym zadaniem jest układać klocki tetris. Potrzebujesz tylko strzałek.


Tetris HD

Ocena gry

Tetris HD jest to bardzo trudna gra tetris. Ale nie wymiękaj na samym początku gry udowodnij że umiesz grać w gry tetris i pokaz ile osiągniesz punktów. Używajmy strzałek oraz spacja-szybszy lot klocków. Strzałką w górę obracamy figurę.


Tetris na 2 osoby

Ocena gry

Zgraj w tetris sam lub ze swoim kolegą lub koleżanką bądź może z kimś innym. Pokaż swoje umi9ejętności i udowodnij że jesteś lepszy i wygraj wojnę w tetrisowe klocki. Używajmy strzałek oraz W,A,S,D


Uciekaj przed tetris

Ocena gry

Musimy w tej grze uciekać przed klockami tetris, które lecą z góry prosto na nas. Przeżyj i postarajmy się uciec przed klockami tetris. Musisz uciec przed klockami aby cię nie zabiły. Potrzebujesz strzałek do ucieczki przed klockami tetris.


Gra tetris 3d

Ocena gry

Zagrajmy w bardzo realistyczną grę tetris 3d. Naszym zadaniem w tej grze jest układać figury z klocków tetris aby koło siebie były ułożone klocki jednego koloru. Strzałki są ci potrzebne do tej gry tetris 3d.


Klocki tetris

Ocena gry

Klocki tetris jest to gra w której musimy ustawiać figury z klocków tetrisowych kolorami obok siebie. Ustaw koło siebie klocki tetris jednego koloru. Używajmy strzałek do gry klocki tetris.


Darmowa gra tetris

Ocena gry

Zagrajmy w grę tetris w której pewnie już wiecie o co chodzi ale przypomnę musisz ustawiać tak spadające figury z klocków aby koło siebie były poustawiane kolorami. Strzałkami gramy w tą grę a spacją obracamy figurę z klocków tetris.


Tetris dla dzieci

Ocena gry

Jest to odmiana tetrisa w specjalnym wydani dla dzieci czyli dla najmłodszych graczy gier tetris. Musisz w tej grze dopasowywać i ustawiać obok siebie takie same ludziki jednego koloru. Potrzebne są nam do tej gry strzałki.


Gra tetris

Ocena gry

Zagraj w darmową grę tetris w której musisz tak układać klocki kolorami aby pasowały wszystkie do siebie. Kombinujmy i przestawiajmy elementy, które spadają. Używajmy strzałek do przesuwania figur, które spadają oraz strzałki w górę do obracania.


Czołg na wojnie

Ocena gry

Jest to gra w której musimy strzelać z czołga do naszych przeciwników, którymi są także inne czołgi oraz żołnierze. Nie pozwól aby cię zastrzelili. Używajmy myszki do strzelania.


Misja z czołgiem

Ocena gry

Misja z czołgiem jest to gra w której naszym zadaniem jest postrzelić czołgi, które są naszymi przeciwnikami. Nie pozwól aby cię postrzelili. Używajmy do poruszania się W,A,S,D oraz do strzały myszki i spacji.


Czołg na wojnie

Ocena gry

Czołg na wojnie jest to znana gra w której musimy strzelać czołgiem do naszych przeciwników, którymi także są też czołgi. Postarajmy się postrzelić jak najwięcej czołgów. Używaj myszki do strzelania oraz do jazdy strzałek.


Czołgi dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelać z czołga do przeciwników kwiatami oraz wiele innych przedmiotów musimy strzelić w przeciwników. Używajmy do poruszania się strzałek do strzelania klawiszy W,A,S,D. Miłej gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Wyspa gier
 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21830 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15995 ocena: 10.00

 • Gra kopanie pod ziemią

  Gra kopanie pod ziemią

  Oglądana: 14664 ocena: 0.00

 • Sponge Bob Zagubiony czas

  Sponge Bob Zagubiony czas

  Oglądana: 12617 ocena: 10.00

 • Winx niezwykła przygoda

  Winx niezwykła przygoda

  Oglądana: 11439 ocena: 0.00

 • Latanie wojskowym helikopterem

  Latanie wojskowym helikopterem

  Oglądana: 7344 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem

  Latanie samolotem

  Oglądana: 6607 ocena: 10.00

 • Psi szpital

  Psi szpital

  Oglądana: 6169 ocena: 0.00

 • Counter Strike Source

  Counter Strike Source

  Oglądana: 5445 ocena: 0.00

Reklama

cookie