Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier 88 gier

Wyścigi mini autek

Ocena gry

Jest to darmowa gra w której naszym zadaniem jest ścigać się mini samochodami. Ścigajmy się mini autkami i wygrywajmy jak najwięcej wyścigów. Do tej gry potrzebujemy tylko strzałek.


Puzzle z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Ułóżmy bardzo ładne i łatwe puzzle z Kaczorem Donaldem. Po ułożeniu bardzo dokładnie każdego puzzla na swoje miejsce powstanie bardzo ładny obrazem z bajki Kaczor Donald. Do gry użyj myszki.


Gra kopanie pod ziemią

Ocena gry

Gra kopanie pod ziemią jest to gra w której będziemy kopać pod ziemią specjalną do tego maszyną. Kopmy pod ziemią uważajmy na skały i warzywa, ponieważ jak w nie wlecimy to tracimy trochę naszego życia w grze. Strzałkami gramy.


Gra puzzle pokemony

Ocena gry

Czas na puzzle z Pokemonami. Poukładajmy sobie puzzle z Pokemonami. Są ta bardzo łatwe puzzle ponieważ składają się tylko z 5 puzzli. Myślę że sobie z tymi puzzlami poradzisz. Do układania potrzebujesz myszki komputerowej.Wykreśl Pokemony

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wykreślać po dwie pary takich samych twarzy Pokemonów. Jeżeli widzisz taką samą parę pokemona na obrazku to ją wykreśl. Myszką wykreślamy.


Odkrywanka pokemony

Ocena gry

Odkrywanka pokemony jest to gra, której celem jest to abyśmy odkrywali po dwie karty takie same z pokemonami. Odkrywajmy karty z pokemonami takie same. Potrzebna do gry jest ci myszka.


Pokemon puzzle

Ocena gry

Ułóżmy w tej grze puzzle ale trochę innego rodzaju, które polegają na tym że mamy już trochę ich ułożone i naszym zadaniem jest ułożyć je do końca. Potrzeba ci do tej gry tylko myszki komputerowej.


Pokemony gra online

Ocena gry

W tej grze pokemony online będziemy klikać na kulki z pokemonami, gdzie obok siebie znajdują się już co najmniej trzy takie same twarze pokemonów. Potrzebujemy do gry myszki komputerowej.


Gra pokemony

Ocena gry

W tej grze pokemony naszym zadaniem jest tak umiejętnie zbierać odznaki i znaki pokemonów aby nie wybuchły żadne z nich. Musisz pierw zbierać czerwony kolor a potem w dowolnej kolejności już. Używajmy strzałek do gry pokemony.


Przygodowa gra z Pokemonem

Ocena gry

W tej przygodowej grze z Pokemonem naszym zadaniem jest skakać po skałach i zbierać kulki pokemonów. Zbierzmy jak najwięcej kulek pokemonów najlepiej wszystkie. Używajmy do gry strzałek.


Puzzle z Pokemonami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy ułożyli puzzle z Pokemonami. Postarajmy się ułożyć jak najdokładniej puzzle z Pokemonami. Niech każdy z puzzli idealnie pasuje na swoje miejsce. Użyj do gry myszki.


Puzzle pokemony

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z pokemonami. Dopasujmy bardzo dokładnie puzzle z pokemonami tak aby każdy z puzzli pasował idealnie do swojego miejsca gdzie go ułożysz. W grę puzzle pokemony potrzebujemy myszki komputerowej.


3 w jednej lini pokemony

Ocena gry

Kombinuj i przestawiaj tworze pokemonów tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy pokemony, które wyglądają tak samo. Przestawiajmy pokemony aby koło siebie były trzy takie same. Myszką gramy w tej grze.


Zagoń pokemonów

Ocena gry

Jest to bardzo fajna gierka z pokemonami w której musimy zagonić pokemonów za drzwi. Klikaj myszką na pokemony tak aby wyszły za drzwi. Używajmy myszki komputerowej do gry zagoń pokemonów.


Rzeźbienie z pokemonami

Ocena gry

Zabawmy się w stolarza, który dłubie i rzeźbi dłutem w drzewie. Masz odegrać jego rolę czyli wcielić się w niego i wyrzeźbić pokemona w drzewie. Zrób to bardzo dokładnie używaj myszki do rzeźbienia w drzewie.


Ubierz pokemona

Ocena gry

Zagrajmy w darmową grę z pokemonem w której naszym zadaniem jest ubrać pokemona. Postaraj się ubrać bohatera pokemonów jak najładniej. Miłej gry. Grasz używając myszki.


Przesuwanie klocków z pokemonem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest przesuwać klocki razem z pokemonami. Przesuwajmy klocki tak aby pokazał nam się cały obrazek z pokemonami. Używajmy do gry myszki komputerowej.


Gra tetris dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy grać w grę tetris. Naszym zadaniem jest w niej układać klocki tetris, które są w figurach tak aby znajdowały się koło siebie klocki takiego samego koloru. Strzałkami gramy w gra tetris dla dzieci.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Wyspa gier
 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21830 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 15995 ocena: 10.00

 • Gra kopanie pod ziemią

  Gra kopanie pod ziemią

  Oglądana: 14664 ocena: 0.00

 • Sponge Bob Zagubiony czas

  Sponge Bob Zagubiony czas

  Oglądana: 12618 ocena: 10.00

 • Winx niezwykła przygoda

  Winx niezwykła przygoda

  Oglądana: 11439 ocena: 0.00

 • Latanie wojskowym helikopterem

  Latanie wojskowym helikopterem

  Oglądana: 7345 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem

  Latanie samolotem

  Oglądana: 6607 ocena: 10.00

 • Psi szpital

  Psi szpital

  Oglądana: 6169 ocena: 0.00

 • Counter Strike Source

  Counter Strike Source

  Oglądana: 5445 ocena: 0.00

Reklama

cookie