Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Wyspa gier 88 gier

Tank 1990 pegasus online

Ocena gry

Tank 1990 pegasus online to gra w której poruszamy się jednym z czołgów po planszy i naszym zadaniem jest obronić białego orzełka przed czołgami przeciwników, który znajduje się pomiędzy murami ceglanymi.Przeciwnicy mają swoją całą ormię a ty dowodzi sam swoim czołgiem, lecz musisz pokazać swoją siłę i dać radę tak aby rozwalić wszystkie czołgi z przeciwnej armi i przede wszystkim nie możesz dopuścić do tego aby zniszczony został biały orzełek. Do grania potrzebujesz strzałek, które służą do kierowania czołgiem a także klawisza F którym to strzelasz w czołgi przeciwników.


Rozwal czołgi

Ocena gry

Rozwal czołgi to darmowa gra w której poruszasz się robotem. Twoim głównym zadaniem w grze jest rozwalenie wszystkich czołgów w grze. Poruszaj się i strzelaj w czołgi za pomocą strzałek oraz myszki.


Tetris 3d

Ocena gry

Najnowsza wersja gry tetris tym razem 3d. Zobacz grając w najnowszą grę tetrin online. Steruj klockami aby układały się kolorami w wyznaczonym polu gry. Potrzebujesz do tej gry tylko strzałek.


Ogień i woda 8- kolorowanka

Ocena gry

Pokoloruj ogień i wodę.Masz bardzo wiele pięknych i żywych kolorów, którymi możesz pokolorować bohaterów,którymi są ogień i woda.Do kolorowania tej kolorowanki potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia!Gra ogień i woda 6

Ocena gry

Przed tobą do rozegrania 6 część gry z cyklu ogień i woda.W tej grze będziesz się poruszał/a jednocześnie ogniem i wodą.Możesz także pograć z kolegę lub koleżanką.Do gry potrzebujesz strzałek- poruszanie się ogniem oraz klawiszy W,A,S,D-poruszanie się wodą.


Ogień i woda 5

Ocena gry

Zagraj w kolejną odsłonę gry ogień i woda.To już 5 część.Poruszaj się wodą oraz ogniem.Ogień to czerwona postać oraz woda to niebieska postać już pewnie wiesz ale to dla przypomnienia.Ogniem musisz pozbierać czerwone diamenty i dotrzeć do mety oraz wodą pozbieraj niebieskie diamenty i dotrzyj do mety.Sterowanie strzałkami oraz klawiszami W,A,S,D.


Gra ogień i woda 4

Ocena gry

Kolejna część gry ogień i woda.Ta gra jest bardzo podobna do gier z cyklu ogień i woda.Różni się tylko tym że zamiast ognia mamy pomarańczowego ludzika.Celem gry jest pozbieranie wszystkich czerwonych diamentów i dotarcie do mety w jak najkrótszym czasie gry.Do grania używaj strzałek-woda oraz drygi gracz klawiszy W,A,S,D.Życzymy miłej gry i wspaniałej zabawy.


Ogień i woda 3

Ocena gry

Gra ogień i woda 3 to już trzecia część gier z cyklu ogień i woda.Tym razem ogień i woda znajdują się w kopalni i muszą dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Zagraj razem z nimi i pomóż im wydostać się z kopalni w której są uwięzieni.Do grania potrzebujesz strzałki-poruszanie się dwoma postaciami po przełączeniu na dną postać.Przełączanie postaci-klawisz Z.


Gra ogień i woda 2

Ocena gry

Zobacz drugą część gry ogień i woda.Wciel się w dwóch bohaterów czyli jeżeli grasz sam poruszaj się jednocześnie dwoma postaciami.Musisz zebrać wodą wodniste diamenty i dotrzeć do mety oraz ogniem zebrać ogniste diamenty o dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Możliwość grania w 2 graczy.Sterowanie wodą-strzałki, ogień-W,A,S,D.


Gra ogień i woda 1

Ocena gry

Zagraj w darmowa grę Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna w której twoim zadaniem jest poruszać się jednocześnie wodą oraz ogniem lub możesz zagrać z kolegom, ponieważ gra też może być na 2 osoby.Do grania używajcie.Gracz 1 strzałki-poruszanie się oraz Gracz 2 klawisze W,A,S,D-poruszanie się.Jeżeli grasz sam/a to musisz jednocześnie poruszać się tymi dwoma postaciami czyli wodą i ogniem.Zbierz diamenty i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Powodzenia!


Symulator czołgu

Ocena gry

Poruszaj się nowoczesnym czołgiem i niszcz przeszkody na swojej drodze do mety.Porozwalaj wszystkie mur aby dotrzeć do mety.Jedź za pomocą strzałek oraz spacja-strzał.


Jazda czołgiem online

Ocena gry

Wejdź do czołga i wciel się w prawdziwego żołnierza.Poruszaj się czołgiem i strzelaj do przeciwników.Musisz pozabijać ich wszystkich.Potrzebujesz strzałek do jazdy czołgiem oraz myszki do strzelania z czołgu.


Chińskie tetris

Ocena gry

Chińskie tetris to bardzo popularna i znana do dziś chińska gra w której celem jest ułożyć tak klocki aby koło siebie znalazły się takie same kolory.Graj używając tylko strzałek do tej gry.


Bitwa czołgów

Ocena gry

Bitwa czołgów to darmowa gra z kategorii gry czołgi w której to grze musisz bronić swojego czołga przed samolotami, które latają i chcą ciebie atakować. Graj używając myszki do strzelania z działa w czołgu oraz W,A,S,D do jazdy czołgiem.


Praca w sklepie z lizakami

Ocena gry

Praca w sklepie z lizakami jest to gra w której jak samo nazwa mówi będziemy sprzedawać lizaki. Podawaj swoim klientom takie lizaki, jakie tylko chcą. Myszką gramy w grę praca w sklepie z lizakami.


Praca w budce z popcornem

Ocena gry

Wcielmy się w pracownika budki z popcornem i naszym zadaniem jest sprzedawać popcorn naszym pracownikom. Podawaj taki popcorn i taki napój jaki tylko chcą klienci. Myszką gramy.


Bitwa fajerwerków

Ocena gry

Bitwa fajerwerków jest to gra w której będziemy rzucać się z naszym przeciwnikiem fajerweraki. Rzucaj się z przeciwnikiem fajerwerkami. Musisz do trafić to on traci wtedy trochę życia. Do gry należy użyć tylko myszki.


Jedź przez zakorkowane ulice

Ocena gry

Jest to bardzo trudna gra w której naszym zadaniem jest przedostać się przez zakorkowane ulice w mieści. Jedźmy i omijajmy samochody. Na początku gry należy zapiąć pasy używając spacji. Do kierowania używamy strzałek.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Wyspa gier
 • Sponge Bob Wyścig

  Sponge Bob Wyścig

  Oglądana: 21874 ocena: 0.00

 • Chaos Faction 2

  Chaos Faction 2

  Oglądana: 16019 ocena: 10.00

 • Gra kopanie pod ziemią

  Gra kopanie pod ziemią

  Oglądana: 14724 ocena: 0.00

 • Sponge Bob Zagubiony czas

  Sponge Bob Zagubiony czas

  Oglądana: 12697 ocena: 10.00

 • Winx niezwykła przygoda

  Winx niezwykła przygoda

  Oglądana: 11459 ocena: 0.00

 • Latanie wojskowym helikopterem

  Latanie wojskowym helikopterem

  Oglądana: 7360 ocena: 0.00

 • Latanie samolotem

  Latanie samolotem

  Oglądana: 6621 ocena: 10.00

 • Psi szpital

  Psi szpital

  Oglądana: 6185 ocena: 0.00

 • Counter Strike Source

  Counter Strike Source

  Oglądana: 5468 ocena: 0.00

Reklama

cookie