Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Skakanie 62 gier

Gra z kameleonem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się kameleonem, który nazywa się Dino. Nasz przyjaciel Dino potrzebuje pomocy, ponieważ się zgubił. Pomóż mu dotrzeć do celu pokonując po drodze do mety wiele przeszkód. Zbieraj także kolorowe kwadraty używając do tego klawiszy Z,X,C ze względu na kolor. Poruszamy się za pomocą strzałek i skaczemy strzałką w górę.


Nowe Flappy Bird

Ocena gry

Zagraj w najnowszą wersję flappy birds, w której jak w poprzedniej wersji akcja gry toczy się oczywiście w lesie. Twoim zadaniem jest skakać ptakiem pomiędzy pieńkami z drzew. Nowa wersja jest lepsza, ponieważ jak spadniemy to nie zaczynamy od nowa. Skacz za pomocą klawiszy Z oraz X.


Skakanie kulką

Ocena gry

Tym razem sterujemy w grze kulką. Musimy skakać nią po platformach omijając wszelkie przeszkody, którymi są najczęściej doły które możemy wpaść. Dotrzyj do mety przeskakują wszystkie przeszkody w jak najkrótszym czasie gry. Skacz myszką komputerową.


Ninja wojownik

Ocena gry

Ninja wojownik to darmowa gra w której poruszamy się Ninją. Musimy skakać, omijać przeszkody oraz pokonywać przeciwników. Ninja potrafi odbijać się od ścian, dzięki tej umiejętności będziemy mieli o wiele łatwiej. Skacz ninją używając myszki.Skakanie przez przeszkody

Ocena gry

Skakanie przez przeszkody to gra w której poruszamy się małym czarnym ludzikiem i musimy pokonać tor przeszkód.Do mety przed tobą jeszcze daleka droga na której nie brakuje przeszkód. Do gry potrzebujesz strzałek-poruszanie się oraz spacja-skok.


Skakanie i zbieranie gwiazdek

Ocena gry

Poruszamy się w tej grze gwiazdą i musimy pokonać przeciwników oraz uratować księżyc, ponieważ został porwany. Pokonaj przeciwników oraz zbieraj jak najwięcej gwiazdek. Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Kot ninja

Ocena gry

Tym razem poruszamy się kotem ninja. Naszym zadniej jest przejść jak największy dystans w grze. Musisz poruszać się w każdej planszy po prostym podłożu, lecz raz na jakiś czas czekają na ciebie różne pułapki gdzie musisz pomyśleć jak je przejść. Do grania użyj strzałek.


Skakanie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę skakanie w której to grze należy poruszać się kwadracikiem i przeskakiwać przez przeszkody, którymi są kwadratowe lub prostokątne klocki. Do skakania używaj tylko spacji.


Skakanie bo budynkach

Ocena gry

Poruszaj się czarnym stworkiem i skacz z budynku na budynek.Uważaj aby nie spaść z żadnego budynku, ponieważ wtedy grę zaczynamy od nowa.Strzałki-poruszanie się, spacja-skok.


Dotrzyj do teleportu

Ocena gry

Dotrzyj do teleportu to prosta gra w której należy skakać aby nasz potworek dotarł do teleportu i trafił do domu.Używaj jak najmniej skoków aby wykonać zadanie.Myszką skaczesz.


Skacz jak najdalej

Ocena gry

Skacz jak najdalej to prosta gra w której to musimy skakać Putinem jak najdalej.Pobij rekord i skocz jak najdalej.Można się odbić 4 razy od ziemi.Spacja- skok oraz strzałki- kierunek lotu.


Gra skakanie i zbieranie

Ocena gry

Gra skakanie i zbieranie to bardzo fajna gra w której naszym zadaniem jest skakać i zbierać wszystkie czarne stworki.Musisz dotrzeć do mety jak najszybciej, ponieważ lawa zalewa od dołu całą planszę.Strzałkami chodzisz oraz spacjom skaczesz.


Przeskakiwanie po schodkach

Ocena gry

Przeskakiwanie po schodkach to bardzo fajna oraz zręcznościowa gra w której musisz przeskakiwać ze schodka na schodek i tak musisz dotrzeć do mety.Myszką skaczesz.


Skakanie aniołkiem z sercem

Ocena gry

Wskakuj aniołkiem z sercem coraz wyżej po schodkach.Musisz skakać aniołkiem i wskakiwać coraz wyżej razem z sercem i aniołkiem.Postaraj się wykonać to jak najszybciej.Myszką grasz.


Skakanie Spongebobem

Ocena gry

Skakanie Spongebobem to gra w której wcielamy się w Spongeboba i musimy skakać po schodkach i wzniesieniach oraz pozbierać wszystkie gwiazdki. Pozbieraj gwiazdki i graj za pomocą myszki komputerowej.


Skakanie Ben 10

Ocena gry

Odbijaj Ben tena od platformy a on niech skacze i zbija inne kulki. Postaraj się tak poruszać platformą aby ben 10 pozbijał jak najwięcej kulek. Graj używając myszki komputerowej.


Skakanie na trampolinie

Ocena gry

Rozpocznij swoją karierę skakania na trampolinie i skacz jak najlepiej oraz wykonuj jak najlepiej punktowane triki.Wejdź do gry niech publiczność cię podziwia.Zagraj używając strzałek do gry.


Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód

Ocena gry

Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód to bardzo fajna gra w której należy tak podbić Kubusia Puchatka aby on podskoczył i zabrał ul z miodem-najlepszym przysmakiem misia Puchatka.Weź myszkę i graj.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Skakanie
 • Skakanie po pociągu

  Skakanie po pociągu

  Oglądana: 6450 ocena: 0.00

 • Skakanie monster truckiem

  Skakanie monster truckiem

  Oglądana: 5233 ocena: 0.00

 • Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód

  Kubuś Puchatek i Tygrysek zdobywają miód

  Oglądana: 4012 ocena: 10.00

 • Gra skakanie na łóżku

  Gra skakanie na łóżku

  Oglądana: 3968 ocena: 0.00

 • Gra skakanie po schodkach

  Gra skakanie po schodkach

  Oglądana: 3505 ocena: 0.00

 • Gra skoki konne

  Gra skoki konne

  Oglądana: 3009 ocena: 0.00

 • Skakanie i zbieranie gwiazdek

  Skakanie i zbieranie gwiazdek

  Oglądana: 2528 ocena: 0.00

 • Gra skoki w dal

  Gra skoki w dal

  Oglądana: 2329 ocena: 0.00

 • Gra skakanie do basenu

  Gra skakanie do basenu

  Oglądana: 2302 ocena: 0.00

Reklama

cookie