Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Rzucanie 26 gier

Gra bitwa na śnieżki

Ocena gry

Weź udział w zimowej bitwie na śnieżki. Twoim zadaniem jest rzucać śnieżkami w ludzi poubieranych w czapki Mikołaja. Uważaj! Bądź bardzo czujny i zwinny, ponieważ oni są wszędzie pochowali i atakują z nie ukrycia. Rzucaj śnieżkami używając myszki. Musisz wygrać bitwę na śnieżki! Postaraj się !


Strzał w 10

Ocena gry

Zagrajmy w tradycyjne lotki czyli darta. W każdej rundzie mamy do wykonania bardzo trudne zadanie. Musimy trafić lotką w sam środek tarczy, która jest zawieszona.Środek tarczy czyli żółte kółko. Celujemy za pomocą strzałek oraz rzucamy spacją. Podczas rzucania musisz zwrócić uwagę na wiatr.


Rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest rzucać śnieżkami w swoich przeciwników, którzy także rzucają w ciebie śnieżkami.Musisz się bronić i rzucać śnieżkami w swoich przeciwników aby oni nie rzucali w ciebie.Celuj i rzucaj w każdego z przeciwników śnieżkami.Śnieżkami rzucamy za pomocą myszki komputerowej.


Gra rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Nadszedł czas na wojnę na śnieżki.Poruszaj się w obrębie swojej bazy,która znajduje się na środku ekranu z grą i rzucaj śnieżkami w swoich przeciwników.Musisz rzucać śnieżkami bardzo szybko, ponieważ przeciwnicy atakują twoją bazę.Jeżeli nie będziesz ich rzucał śnieżkami to ją zdemolują.Do rzucania śnieżkami używaj myszki.Gra rzucanie kostką

Ocena gry

Gra rzucanie kostką to kolejna gra z kategorii gry rzucanie w której będziemy rzucali kostką do gry.Rzuć kostką a następnie przesuń się kotem a liczbę oczek.Jeżeli kot zatrzyma się na jakimś polu to musisz wypełnić zadanie, które jest karą za stanie na tym polu.Do grania i rzucania kostką potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra rzucanie balonami z wodą

Ocena gry

Wybierz jednego z dostępnych bohaterów czyli kota Toma lub Myszką Jerry.Po wybraniu postaci, którą będziemy grać naszym zadaniem jest rzucać balonami z wodą w przeciwną postać.Zanim rzucisz balonem musisz dobrze przy celować w przeciwną postać.Do rzucania balonami potrzebujesz tylko myszki strzałek-celowanie oraz spacja-rzut balonem z wodą.


Rzucaj prezentem

Ocena gry

Oczywiście prezentem nie powinno się rzucać prezentem tylko go uszanować, ale w gra wszystko wolno.Mianowicie w tej grze naszym głównym zadaniem jest pomóż prezentowi dotrzeć do narysowanego kwadratu na ekranie z grą.Do tej gry używaj myszki.Życzymy miłej zabawy i świetnej rozrywki!


Gra rzucanie do kosza

Ocena gry

Rzucaj do kosza.Postaraj się trafiać z każdego miejsca.Nie umiesz jeszcze dobrze grać w kosza?Masz możliwość potrenować w tej grze.Graj za pomocą myszki.


Rzucanie w pająka

Ocena gry

Nie pozwól na to aby pająk przeciągną swoją sieć z góry na dół. Musisz go przed tym zatrzymać. Ale jak?. Należy w niego rzucać . Trafiaj w pająka i go zabij. Gramy za pomocą myszko komputerowej.


Ben 10 rzucanie do kosza

Ocena gry

W tej grze musisz rzucać do kosza piłko. Trafiaj jak najwięcej razy ile tylko się da. Wybieraj odpowiedni kąt rzutu oraz odpowiednią siłę rzutu aby piłka wpadła do kosza. Potrzebujemy myszki komputerowej.


Rzucaj prezentami

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy rzucali do siebie prezentami. Jest trzech graczy ty jesteś jednym z nim i twoim zadaniem jest rzucać do nich prezent. Używajmy myszki.


Rzucanie z Sonikiem

Ocena gry

Wcielmy się w tej grze w małego zwinnego oraz bardzo szybkiego Sonika. Musimy rzucać w ptaki, które latają. Jesteś w ogrodzie i musisz zabić wszystkie ptaki, rzucając w nie. Używajmy strzałek oraz spacji do rzucania.


Gra łapanie bananów i rzucanie

Ocena gry

Złapmy wszystkie banany, który rzuca małpka z góry. Jak już złapiesz wszystkie banany to potem możemy sobie nimi trochę porzucać. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Spongebob rzucanie pizzą

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wcielenie się w Spongeboba. Rzucajmy pizzą w ludzi, który wychylają się w drzwi domowych. Jedziesz rowerem i musisz omijać ludzi, którzy poruszają się chodnikiem.


Rzucanie kulami śnieżnymi

Ocena gry

Rzucajmy z ogromnej skarpy kulami śnieżnymi w ludzi oraz zwierzęta, które przechodzą lub jadą nad przepaścią. Trafmy kogoś i dostańmy punkty. Używajmy strzałek oraz spacji do rzucania.


Rzucanie bagaży

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest rzucać bagaże na wózek, którym jeździ delfin. Wrzucajmy wszystkie bagaże na wózek delfina. Ułóż rzucając bagaże jak najwyższą wieżę. Używajmy myszki komputerowej.


Gra rzucanie i łapanie

Ocena gry

Postarajmy się i rzucajmy piłkę od tenisa jak najwyżej tak aby leciała jak najwyżej oraz jak najdłużej. Jak piłka spada to my musimy ją złapać aby nie spadła na ziemię. Potrzebujemy myszki.


Rzucanie się gra

Ocena gry

Twoim zadanie w tej grze jest rzucać w naszego przeciwnika, którym jest chłopiec rzucający nas kamieniami. Rzucaj w niego z gum balonowych. Grajmy myszką komputerową.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Rzucanie
 • Spongebob rzucanie pizzą

  Spongebob rzucanie pizzą

  Oglądana: 52013 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie kostką

  Gra rzucanie kostką

  Oglądana: 5587 ocena: 10.00

 • Gra rzucanie balonami z wodą

  Gra rzucanie balonami z wodą

  Oglądana: 3124 ocena: 0.00

 • Rzucanie kulami śnieżnymi

  Rzucanie kulami śnieżnymi

  Oglądana: 2578 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie się koścmi

  Gra rzucanie się koścmi

  Oglądana: 2506 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie śnieżkami

  Gra rzucanie śnieżkami

  Oglądana: 2371 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie się kulkami z piasku

  Gra rzucanie się kulkami z piasku

  Oglądana: 2226 ocena: 0.00

 • Gra rzucanie do kosza

  Gra rzucanie do kosza

  Oglądana: 2137 ocena: 10.00

 • Ben 10 rzucanie do kosza

  Ben 10 rzucanie do kosza

  Oglądana: 2025 ocena: 0.00

Reklama

cookie