Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Puzzle dla dzieci 50 gier

Puzzle z dziewczyną i chłopcem

Ocena gry

Ułóżmy w tej grze darmowe puzzle z chłopcem i dziewczyną. Dopasujmy odpowiednio każdy z elementów na swoje odpowiednie miejsce.Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Puzzle Galactic Football

Ocena gry

Ułóżmy puzzle Galactic Football. Galactic Football to bardzo szybcy sportowcy, którzy grają w piłkę nożną. Układajmy puzzle w jak najlepszym czasie gry. Do puzzli potrzebujemy myszki komputerowej.


Misie

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z bardzo ładnymi i przyjemnymi misiami. Postarajmy się i ułóżmy puzzle tam aby każdy z puzzli był na swoim miejscu i idealnie pasował do pozostałych puzzli. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Puzzle z bajki

Ocena gry

Układajmy puzzle z bajki. Postarajmy się ułożyć puzzle jak najszybciej tylko się da. Ułóż puzzle w jak najkrótszym czasie tylko możesz. Układajmy za pomocą myszki komputerowej.Gra pinokio

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ułożyć puzzle, które przedstawiają na obrazku Pikonio. Pinokio ma długi nos ponieważ cały czas kłamie. Używaj do układania puzzli tylko myszki komputerowej.


Puzzle z gwiazdą

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z gwiazdą. Naszym zadaniem jest ułożyć puzzle z gwiazdą na obrazku. Puzzle po ułożeniu będą przedstawiać gwiazdę. Używajmy tylko myszki komputerowej do tej gry.


Flinstonowie puzzle

Ocena gry

Ułóżmy najlepsze puzzle z flinstonami. Dopasujmy każdego puzzla na swoje miejsce. Naszym zadaniem jest ułożyć każdego puzzla na swoje miejsce tak gdzie ma taki sam kształt. Używajmy myszki komputerowej.


Puzzle Goffy, Myszka Miki i Donald

Ocena gry

Postaraj się ułożyć puzzle z Myszką Miki oraz z jej najlepszymi przyjaciółmi. Niech każdy z puzzli zajmie odpowiednie miejsce czyli tam gdzie on powinien się znajdować. Używaj do tego myszki komputerowej.


Puzzle Popeye

Ocena gry

Układamy w tej grze puzzle z bardzo sławny oraz silnym bohaterem Papajem, który co dziennie je bardzo dużo szpinaku. Graj i ułóż puzzle za pomocą myszki komputerowej.


Gra puzzle Ben Ten

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć w jak najlepszym i najkrótszym czasie puzzle z niesamowitym bohaterem a nim jest teraz Ben Ten.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Sims gra online

Ocena gry

Układaj puzzle związane z grą Sims3. Bardzo wiele przedmiotów z gry Sims3 czeka właśnie tutaj na ciebie do ułożenia puzzli.Graj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Puzzle zygzak mcqueen

Ocena gry

Postaraj się i układaj puzzle z bohaterami bajki autka. Dopasuj wszystkie puzzle odpowiednio na swoje miejsce czyli tam gdzie ich miejsce powinno być.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Puzzle Kubuś Puchatek

Ocena gry

Układamy puzzle z Kubusiem Puchatkiem. Naszym zadaniem jest ułożenie puzzli z Kubusiem Puchatkiem w jak najlepszym czasie gry. Poruszamy się w grze myszką.


Herkules gra

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby ułożyć puzzle z herkulesem na obrazku.Ułóż je jak najszybciej i każdy puzzel w odpowiednim miejscu ustaw.Graj za pomocą myszki.


Gra alvin i wiewiórki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie prze fajnych puzzli alvin i wiewiórki.Musisz to ułożyć jak najlepiej i dopasować wszystkie puzzle.Graj za pomocą myszki.


Spiderman puzzle

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ułożenie fantastycznych i prze pięknych puzzli.Ułóż je jak najlepiej.Graj używając tylko jednego kontrolera myszki.


Puzzle Pirackie

Ocena gry

Puzzle jak wiecie polegają na ułożeniu i to jest właśnie głównym zadaniem w tej grze o nazwie puzzle pirackie.Układamy puzzle, które przedstawiają piratów.Graj za pomocą myszki. p


Puzzle Myszka Miki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożyć niesamowite puzzle z Myszką Miki.Ułóż jak najwięcej puzzli w jak najszybszym czasie. Graj za pomocą tylko jedynie myszki.Miłej gry.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Puzzle dla dzieci
 • Puzzle dla dzieci Tom i Jerry

  Puzzle dla dzieci Tom i Jerry

  Oglądana: 31467 ocena: 10.00

 • Puzzle zygzak mcqueen

  Puzzle zygzak mcqueen

  Oglądana: 30224 ocena: 0.00

 • Puzzle Scooby Doo

  Puzzle Scooby Doo

  Oglądana: 26951 ocena: 0.00

 • Gra alvin i wiewiórki

  Gra alvin i wiewiórki

  Oglądana: 18450 ocena: 5.00

 • Puzzle Goffy, Myszka Miki i Donald

  Puzzle Goffy, Myszka Miki i Donald

  Oglądana: 12089 ocena: 0.00

 • Puzzle Tom i Jerry

  Puzzle Tom i Jerry

  Oglądana: 9224 ocena: 1.00

 • Puzzle Kubuś Puchatek

  Puzzle Kubuś Puchatek

  Oglądana: 7956 ocena: 0.00

 • Gra pinokio

  Gra pinokio

  Oglądana: 7942 ocena: 0.00

 • Herkules gra

  Herkules gra

  Oglądana: 7781 ocena: 0.00

Reklama

cookie