Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Puzzle dla dzieci 50 gier

Gra składanie statku

Ocena gry

W tej grze musimy wczuć się w budowniczego i naszym zadaniem jest poskładać statek z poszczególnych elementów puzzlanych. Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnej planszy. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Adibu Puzzle

Ocena gry

Kolejna układanka przed nami, lecz tym razem są to puzzle. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry. Do układania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Masz możliwość wybrania rozmiaru puzzli.


Logiczne puzzle

Ocena gry

To nie są zwykłe puzzle, w przeciwieństwie do tradycyjnych puzzli ta gra jest bardzo trudna oraz wymaga logicznego myślenia. Celem gry jest zapełnienie wszystkich puzzli na ekranie za pomocą kwadracików. Używaj do gry myszki komputerowej.


Gra gdzie jest Nemo-Puzzle

Ocena gry

Mamy do ułożenia tym razem bardzo ładne puzzle, które po ułożeniu przedstawiają podwodny świat z bajki Gdzie Jest Nemo.Ułóż puzzle klikając na czerwony przycisk aby wyleciał puzzel.Następnie dopasuj wszystkie puzzle do siebie aby idealnie pasowały.Aby układać puzzle musisz użyć myszki.Puzzle Ferrari

Ocena gry

Puzzle Ferrari to niezwykłe puzzle w których musimy ułożyć sportowy i bardzo szybki samochód, którym jest Ferrari.przestawiaj puzzle tak aby po ułożeniu powstał samochód Ferrari. Do układania puzzli potrzebna będzie ci myszka komputerowa.


Puzzle 3d

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne puzzle 3d.Puzzle przedstawiają bohaterów Disneya, których już pewnie znacie i bardzo lubicie.Układaj każdego z puzzli na swoje właściwe miejsce tak aby wszystkie puzzle do siebie idealnie pasowały.Do układania puzzli 3 d z bohaterami Disneya potrzebna ci jest myszka komputerowa.


Puzzle Gangnam Style

Ocena gry

Ułóż puzzle Gangnam Style.Postaraj się i ułóż je w jak najkrótszym czasie tej gry.Do układania puzzli używaj tylko myszy komputerowej.


Bmx puzzle

Ocena gry

Ułóż puzzle, które przedstawiają bmx\'a czyli rower wyczynowy.Puzzle są podzielone na kilka etapów.Zacznij od łatwego i przejdź do następnego jeżeli dasz radę.Myszką układaj.


Noddy puzzle

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne puzzle z naszym super bohaterem Noddym.Musisz idealnie dopasować puzzle aby każdy z nich znalazł się na odpowiednim miejscu.Myszką komputerową zagraj.


Mario puzzle

Ocena gry

Ułóż puzzle z naszym bohaterem, którym jest Mario. Puzzli nie jest za dużo więc na pewno dasz radę. Ułóż puzzle tak aby każde z puzzli był na swoim miejscu. Myszka komputerową układaj puzzle.


Puzzle Indiana Jones

Ocena gry

Układaj puzzle z bardzo znany i sławnym Indiana Jones. Masz wiele puzzli do ułożenia ale taki ktoś jak ty na pewno sobie poradzi. Zagraj za pomocą myszki komputerowej.


Puzzle przekładane

Ocena gry

Puzzle przekładane to inna odmiana puzzli polegająca na tym abyś przesuwał puzzle tak aby wszystkie utworzyły odpowiedni rysunek. Układaj puzzle za pomocą myszki komputerowej. Miłego układania puzzli życzymy.


Puzzle ze strusiem

Ocena gry

Ułóżmy bardzo ciekawe oraz piękne puzzle ze strusiem. Musisz tak poukładać puzzle aby każdy z nich znajdował się na odpowiednim miejscu i aby wszystkie razem do siebie pasowały. Używaj myszki komputerowej do grania i układania.


Jackie Chan puzzle

Ocena gry

Mamy do ułożenia bardzo ładne puzzle z Jackie Chan.Postać, która jest przedstawiona na obrazku Jackie Chan to bardzo sprytny i znany wojownik. Do układania puzzli używajmy myszki komputerowej.


Puzzle żółwie ninja

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z żółwiami ninja. Puzzle są dość łatwe, ponieważ mamy zaledwie puzzle, które składają się tylko z 25 elementów. Do układania puzzli potrzebujemy myszki. Miłego układania życzymy.


Ben 10 Puzzle

Ocena gry

Ułóż bardzo fajne i ciekawe puzzle ze znanym nam bohaterem, którym jest Ben 10. Dopasuj tak puzzle aby wszystkie aby pasowały do siebie. Grajmy myszką komputerową.


Puzzle z Wojownikami

Ocena gry

Mamy do ułożenia puzzle z wojownikami. Wybierz jedne z wielu dostępnych puzzli z wojownikami i układaj puzzle. Postaraj się aby ułożyć puzzle jak najładniej i tak aby każdy puzzel pasował na swoje miejsce. Graj myszką komputerową.


Gruby Albert Puzzle

Ocena gry

Znacie już pewnie Grubego Alberta jest to bohater z bajki Gruby Albert. Musisz dopasować każdego z puzzli na swoje miejsce tak aby idealnie pasował do pozostałych innych puzzli. Grajmy myszką.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Puzzle dla dzieci
 • Puzzle dla dzieci Tom i Jerry

  Puzzle dla dzieci Tom i Jerry

  Oglądana: 31504 ocena: 10.00

 • Puzzle zygzak mcqueen

  Puzzle zygzak mcqueen

  Oglądana: 30268 ocena: 0.00

 • Puzzle Scooby Doo

  Puzzle Scooby Doo

  Oglądana: 26998 ocena: 0.00

 • Gra alvin i wiewiórki

  Gra alvin i wiewiórki

  Oglądana: 18489 ocena: 5.00

 • Puzzle Goffy, Myszka Miki i Donald

  Puzzle Goffy, Myszka Miki i Donald

  Oglądana: 12126 ocena: 0.00

 • Puzzle Tom i Jerry

  Puzzle Tom i Jerry

  Oglądana: 9255 ocena: 1.00

 • Gra pinokio

  Gra pinokio

  Oglądana: 8004 ocena: 0.00

 • Puzzle Kubuś Puchatek

  Puzzle Kubuś Puchatek

  Oglądana: 7994 ocena: 0.00

 • Herkules gra

  Herkules gra

  Oglądana: 7812 ocena: 0.00

Reklama

cookie