Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów » Poszukiwacz złota 28 gier

Poszukiwanie Diamentów

Ocena gry

Poczuj się jak poszukiwacz diamentów. Musisz być bardzo spostrzegawczy w każdej z plansz w tej grze. W każdej rundzie zostały ukryte wskazówki takie jak kawałki map. Musisz zebrać wszystkie kawałki mapy a następnie utworzyć mapę i odkryć miejsce, gdzie znajdują się diamenty. Używaj do poszukiwania diamentów myszki.


Gold Miner Online

Ocena gry

Wydobądź jak najwięcej złota z ziemi i stań się bogaczem.Za każdy kamień złota otrzymujesz kasę.Im bezie większy tym więcej dostaniesz kasy.Myszką grasz.


Poszukiwanie złota

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej grze jet poszukiwanie złota. Musicie w odpowiednim momencie wypuścić hak dzięki którym wyciągniesz swój łup. Musicie robić to bardzo ostrożnie żeby wyciągnąć złoto a nie kamień. Sterowanie za pomocą myszki.


Gold Miner

Ocena gry

Gold Miner jest to bardzo fajna gra w której będziemy wydobywać złoto. Wydobywajmy złoto w grze Gold Miner i stańmy się bogaczami złota. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej.Zbieranie złota

Ocena gry

Jesteśmy na wyspie złota. Musimy biegnąć i jak najszybciej pozbierać jak najwięcej złota czyli monet. Postarajmy się zebrać jak najwięcej złota. Używajmy tylko strzałek. Możliwość grania we 2.


Wykopywanie Złota

Ocena gry

Wykopywanie Złota gra z cyklu poszukiwacz złota. W tej grze musimy wydobywać złoto, które znajduje się pod powierzchnią ziemi. Postarajmy się je wydobyć na powierzchnie ziemi. Potrzebujesz tylko strzałek i myszki do tej gry.


Fish money

Ocena gry

Fish money czyli poławiacz złota jest to gra w której musimy wydobywać złoto. Mamy kopalnie złota i musimy wydobywać złota aby stać się milionerami. Zostań milionerem i wydobywaj jak najwięcej złota w wyznaczonym czasie gry. Używaj strzałek.


Poszukiwacze złota

Ocena gry

Jesteśmy poszukiwaczem złota i naszym zadaniem jest wydobyć złoto z pod powierzchni ziemi na górę na powierzchnię. Celujmy w kamienie ze złota i wyciągajmy je na górę. Użyjmy myszki oraz strzałek do tej gry poszukiwacze złota.


Poławiacz złota

Ocena gry

Jesteśmy górnikiem, którego zadaniem jest połowić wszystkie złoto z pod ziemi. Połówmy złoto znajdujące się pod ziemią. Stań się milionerem i złów wszystkie złoto. Używajmy strzałek i myszki.


Łowca pieniędzy

Ocena gry

Łowca pieniędzy jest to kolejna bardzo fajna gra z kategorii poszukiwacz złota. Poszukujmy złota i znaleźliśmy pieniądze. Twoim zadaniem jest wyłowić pieniądze z pod ziemi za pomocą strzałek.


Wydobyj złoto

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wydobywać złoto, które znajduje się pod ziemią. Wydobywajmy złoto z pod ziemi i stańmy się milionerami. Używajmy strzałek i myszki aby wydobywać złoto z pod ziemi.


Gra poszukiwacz złota online

Ocena gry

Jesteśmy poszukiwaczem złota i musimy wydobyć złoto z bod ziemi w jak najkrótszym i najlepszym czasie gry. Wydobywajmy złoto jak najszybciej. Użyj myszki oraz strzałek do wydobywania złota.


Spongebob poszukiacz złota

Ocena gry

Gramy jako Spongebob, który znalazł właśnie złoto, które jest pod ziemią. Twoim zadaniem jest wyciągnąć złoto dzięki specjalnej maszynie na górę na powierzchnię ziemi. Używaj strzałek.


Kopalnia złota

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role górnika, który poszukuje złoto i właśnie je teraz znalazł. Wydobywajmy złoto z pod ziemi. Potrzebujemy do grania w tą grę tylko strzałek oraz myszki komputerowej.


Poszukiwacz złota 2

Ocena gry

Jest to bardzo przyjemna i fajna gra w której musimy poszukiwać złota pod ziemią za pomocą lasera, który wykrywa złoto. Jak znajdziemy złoto to wydobywajmy je za pomocą myszki.


Wydobywacz złota

Ocena gry

Wydobywacz złota kolejna bardzo fajna gra z kategorii poszukiwacz złota. W tej grze musimy wydobywać złoto i stać się bogatymi ludźmi. Wydobywajmy złoto za pomocą strzałek.


Poszukiwanie złota 2

Ocena gry

W tej grze twoim nowym zadaniem jest wydobywać złoto. Wykop podczas dozwolonego czasu w grze jak najwięcej kamieni złota. Zrób to w jak najszybszym czasie. Potrzebujemy myszki do grania.


Wydobywanie złota na 2 graczy

Ocena gry

Zmierz się z kolegą w grę Wydobywanie złota na 2 graczy jest to gra w której wydobywacie złoto. Zmierzcie się kto wydobędzie najwięcej złota. Gracz jeden strzałki a gracz 2 klawisze W,A,S,D.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Poszukiwacz złota
 • Wydobywanie złota na 2 graczy

  Wydobywanie złota na 2 graczy

  Oglądana: 12302 ocena: 0.00

 • Gold Miner

  Gold Miner

  Oglądana: 9039 ocena: 0.00

 • Poławiacz złota

  Poławiacz złota

  Oglądana: 3852 ocena: 0.00

 • Wydobywacz złota

  Wydobywacz złota

  Oglądana: 2791 ocena: 0.00

 • Zbieranie złota

  Zbieranie złota

  Oglądana: 2728 ocena: 0.00

 • Wykopywanie Złota

  Wykopywanie Złota

  Oglądana: 2553 ocena: 0.00

 • Fish money

  Fish money

  Oglądana: 2210 ocena: 0.00

 • Poszukiwanie złota 2

  Poszukiwanie złota 2

  Oglądana: 2109 ocena: 0.00

 • Wydobywaj złoto

  Wydobywaj złoto

  Oglądana: 2092 ocena: 0.00

Reklama

cookie