Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Moje gry 186 gier

Dodawanie i odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

Dodawanie i odejmowanie dla dzieci to gra w której będziemy uczyli się dodawać i odejmować. Twoim zadaniem w tej grze jest wstawiać w luki pomiędzy liczbami odpowiednie znaki to znaczy.Musisz wstawić plus,minut,razy lub podzielić.Wszystko zależy od wyniku końcowego. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Diego i piramidy trzy w jednej lini

Ocena gry

Razem z Diego w tej oto grze musisz tak poprzestawiać elementy aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same elementy. Do gry używaj myszki komputerowej.


Pryskające bańki 3 w lini

Ocena gry

Pryskające bańki 3 w lini to gra w której musisz tak strzelać kolorowymi bańkami z armaty aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki takiego samego koloru. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Trzy klocki w lini

Ocena gry

W tej grze musisz tak kombinować i przekładać klocki aby w jednej lini znalazły się trzy takie same klocki jednakowego koloru. Przemyśl wszystkie ruchy aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.Demolka na autostradzie

Ocena gry

Właściciel warsztatu samochodowego ma bardzo małe zyski. Wpadł na pomysł abyś mu w tym pomógł. Musisz demolować samochody na autostradzie tak aby szkody były jak największe. W każdym poziomie gry masz dostępne nowe przedmioty do demolowania. Graj używaj tylko myszki komputerowej.


Latający stołek

Ocena gry

W tej grze latamy stołkiem biurowym. W każdej z plansz naszym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy poprzez wykonywanie trików podczas lotu. Postaraj się aby dolecieć jak najdalej oraz otrzymać jak najwięcej kasy za lot. Ulepszaj swój stołek i lataj jak najdalej. graj myszką.


Gra z cukierkami

Ocena gry

Tym razem musimy zjeść cukierki, która na początku musimy oczywiście przepchnąć kulką tak aby wpadły nam do buzi żebyśmy mogli je zjeść. Do grania używaj myszki komputerowej.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka liczenia dla dzieci to gra w której możesz potrenować swoje umiejętności szybkiego liczenia w pamięci.Licz w pamięci bardzo szybko i klikaj na jedne z czterech wyników, który uważasz za poprawny.Do tej gry używaj tylko myszki komputerowej.Naucz się liczyć grając w tą grę.Życzymy świetnej zabawy oraz udanej nauki.


Przenieś jajko

Ocena gry

Przenieś jajko to gra, która jest dosyć trudna.Jak sama nazwa wskazuje musimy przenieść jajko dinozaura tak aby go nie upuścić i nie stłuc.Użyj wszystkich przedmiotów oraz roślin, które masz pod ręko i przenieś jajko na paprotkę znajdującą się w prawym ekranie z grą.Sterowanie za pomocą myszki komputerowej.


Crazy Bomb

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Crazy Bomb w której należy tak poprzestawiać różne przedmioty aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same przedmioty jednego koloru.Pomyśl trochę dłużej zanim wykonasz jakiś ruch.Graj z użyciem myszki komputerowej.


Bomb It 4

Ocena gry

Już po raz czwarty wcielasz się w bombermana, którego zadaniem jest zdemolować przeszkody i dotrzeć do innego bombermana , który jest naszym przeciwnikiem.Postaraj się zajść przeciwnika w ślepej uliczce i podłóż bombę aby go zabić.Sterowanie w trybie wieloosobowym: Gracz1:Strzałki-poruszanie się oraz Spcja-Bombma Gracz2:W,A,S,D-poruszanie się, Enter-bomba.


Bomb it gra

Ocena gry

Zagraj w darmową grę Bonb it w której to grze poruszamy się bombermanem i musimy zdemolować przeszkody aby dostać się do naszego przeciwnika czyli innego bombermana i go zabić.Gra także dla 2 graczy.Sterowanie dla gracza 1 Strzałki-poruszanie się oraz spacja-bomba.Gracz 2 poruszanie się W,A,S,D oraz Enter-bomba.Niech zwycięży lepszy gracz.


Mario Bomberman

Ocena gry

Zagraj w darmowego bombermana.Tym razem poruszamy się Mariem i podkładamy bomby.Możliwość grania we 2 graczy. Sterowania:Gracz1:W,A,S,D-sterowanie, J- bomba Gracz 2:Strzałki-poruszanie się oraz spacja-bomba


Gra nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie liczyć jabłka, które znajdują się na samochodach.Policz jabłka z jednego samochodu i z drugiego i potem dodaj do siebie ich ilość i wybierz właściwą liczbę.Używaj do gry myszkę.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Wstawiaj między liczbami odpowiednie znaki tak aby wynik wyszedł poprawny.Pomyśl zanim wykonasz ruch i naucz się liczyć.Myszką zagraj.


Na ratunek kurczakom

Ocena gry

Uratuj kurczaki.Twoim zadaniem będzie uratować kurczaki tak aby one trafiły do pudełka, które znajduje się na dole ekranu z grą.Do gry potrzebna jest ci myszka.


Symulator lekarza

Ocena gry

Symulator lekarza to gra w której leczymy małe dzieci.Musisz robić im zastrzyki, badać ich, podawać krople i wykonywać zabiegi lekarskie.Graj używając myszki komputerowej.


Gra w jednej lini 3 diamenty

Ocena gry

Przestawiaj diamenty tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same diamenty jednego koloru.Za każde dobrze ustawienie otrzymujesz punkty.Używaj myszki do grania i przestawiania diamentów.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Moje gry
 • Jazda autem po ulicy

  Jazda autem po ulicy

  Oglądana: 11508 ocena: 0.00

 • Manicure dla dziewczyn

  Manicure dla dziewczyn

  Oglądana: 5704 ocena: 10.00

 • Zbijanie klocków

  Zbijanie klocków

  Oglądana: 4855 ocena: 0.00

 • Gotowanie z Dorą

  Gotowanie z Dorą

  Oglądana: 3103 ocena: 0.00

 • Dora gra w golfa

  Dora gra w golfa

  Oglądana: 2893 ocena: 0.00

 • Gra z owocami

  Gra z owocami

  Oglądana: 2660 ocena: 0.00

 • Trudny golf

  Trudny golf

  Oglądana: 2125 ocena: 0.00

 • Niedzwiadek i miód

  Niedzwiadek i miód

  Oglądana: 2071 ocena: 0.00

 • Ubierz dwie modelki

  Ubierz dwie modelki

  Oglądana: 2017 ocena: 10.00

Reklama

cookie