Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Misie gry 31 gier

Gra szycie misia

Ocena gry

Uszyj bardzo miłego i słodkiego misia.Masz gotowy materiał czas zabrać się do pracy.Musisz wyciąć z materiału odpowiednie części misia a potem je zszyć.Myszką komputerową szyjemy misia.


Puzzle z misiami

Ocena gry

Ułóżmy puzzle z misiami.Dopasujmy każdego z puzzli na swoje miejsce.Niech będą one bardzo dokładnie poukładane.Ułóż puzzle jak najszybciej.Zagraj używając myszki do układania puzzli.


Ubieranka z misiem

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś ubrał/a misia jak najładniej.Niech miś też przyzwoicie wygląda w świecie mody.Do tej gry potrzebuje tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Moto Rush online

Ocena gry

Wsiądź na motocykl Kros i pokaż swoje umiejętności jazdy na nim po nierównościach.Jedź po nierównościach i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Jedź strzałami.Zamrażanie misi

Ocena gry

Zamrażanie misi to gra w której strzelamy w misie zamrażaczem.Musimy pozamrażać wszystkie misie.Strzelaj w misie zamrażaczem.Do gry Zamrażanie misi potrzebna jest ci myszka.


Karmienie misi

Ocena gry

Musisz nakarmić misie.Podaj każdemu z misi takie jedzenie jakie tylko chce. Zaopiekuj się misiami i podawaj im tylko to co chcą.Do karmienia misi używamy myszki.


Ubierz misia

Ocena gry

Ubierzmy misia jak najładniej.Masz do wyboru bardzo wiele ubrań do ubrania misia.Wybierz najładniejsze ubrania, które ci się podobają i ubierz w nie misia. Myszką ubieramy.


Miesie i kulka

Ocena gry

Musisz w tej grze tak ucinać linki aby kula po zleceniu uderzyła w misia i on musi spaść na ziemię. Potrzebujesz do grani w tą grę tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Hello Kitty odkrywanka

Ocena gry

Odkrywajmy postacie Hello kitty. Jeżeli wiesz gdzie kryją się dwa takie same obrazki kliknij na to miejsce i odkryj dwa takie same obrazki. W tej grze gramy myszką komputerową.


Kolorowanka Hello Kitty

Ocena gry

Ubierz Hello Kitty w tej grze. Postarajmy się i ubierzmy jak najładniej postać Hello Kitty. Twoim zadaniem jest ubranie jak najładniej Hello Kitty. Używajmy do tej gry tylko myszki.


Układanka Hello Kitty

Ocena gry

Zagraj w układankę Hello Kitty. Ułóż koło siebie trzy takie same obrazki a one wtedy znikają a my dostajemy punkty. Jest to główny cel tej gry. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej.


Gra miś i miód

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest dojść misiem do swojego celu czyli do miodu. Zbierz miód w tej grze. Aby dolecieć do celu musisz klikać na miód aby spadł i ci zablokował drogę. Graj myszką.


Taniec misia

Ocena gry

W tej grze będziemy tańczyć misiem. Klikaj takie strzałki jakie pokazują się w dolnej części ekranu. Tańcz z misiem i świetnie się baw. Do tańczenia potrzebujemy tylko strzałek.


Odkrywanka z misiami

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odkrywać karty z takimi samymi misiami. Odkrywaj po 2 takie same karty z misiami. Okryjmy wszystkie karty w jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą myszki.


Łowienie ryb z misiem

Ocena gry

Będziemy w tej grze łowić ryby z misiem. Prowadź barek z rybami i sprzedawaj je misiom. Upiecz ryby a potem je sprzedaj i zarób pieniądze. Na początku należy złowić. Graj myszką komputerową.


Zakochany miś

Ocena gry

Klikaj na schodki na których stoi miś. Musisz klikać aby znikały w takiej kolejności aby miś spadł w miejsce koło swojej dziewczyny. Graj za pomocą myszki komputerowej w tej grze.


Łapanie ryb z misiem

Ocena gry

W tej grze będziemy łapać ryby razem z misiem. Potrzebujemy armaty i będziemy strzelać z armaty w rybki. Strzelaj i celuj w ryby. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra gotowanie z misiem

Ocena gry

Będziemy gotować razem z misiem najlepsze misiowe potrawy, które lubią misie. Graj i gotuj razem z misiami. Ugotujmy najlepszą potrawę. Używajmy myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Misie gry
 • Odkrywanka z misiami

  Odkrywanka z misiami

  Oglądana: 5756 ocena: 0.00

 • Gra szukanie przedmiotów z misiem

  Gra szukanie przedmiotów z misiem

  Oglądana: 5458 ocena: 0.00

 • Hello Kitty odkrywanka

  Hello Kitty odkrywanka

  Oglądana: 3194 ocena: 0.00

 • Gra szycie misia

  Gra szycie misia

  Oglądana: 2990 ocena: 0.00

 • Łowienie ryb z misiem

  Łowienie ryb z misiem

  Oglądana: 2867 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie z misiem

  Gra gotowanie z misiem

  Oglądana: 2777 ocena: 0.00

 • Układanka Hello Kitty

  Układanka Hello Kitty

  Oglądana: 2515 ocena: 0.00

 • Gra miś i miód

  Gra miś i miód

  Oglądana: 1866 ocena: 10.00

 • Karmienie misiów

  Karmienie misiów

  Oglądana: 1755 ocena: 0.00

Reklama

cookie