Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki online 57 gier

Kolorowanka w 3d

Ocena gry

Pokoloruj bardzo realistyczną kolorowankę w grafice trój wymiarowej czyli 3d. Musisz pokolorować ją jak najładniej. Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj dziewczynę na obrazku. Myszką komputerową kolorujemy.


Kolorowanka ze Święty Mikołajem

Ocena gry

Postaciom, którą będziemy kolorować jest święty mikołaj. Wybierz najładniejsze kolory i pokolorujmy kolorowankę. Do tej gry do kolorowania użyj tylko myszki komputerowej. Miłego kolorowania.


Świąteczna kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy kolorowankę świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Masz do wyboru bardzo wiele kolorów. Musisz wybrać te, które ci się bardzo podobają i pokoloruj nimi kolorowankę świąteczną. Sterowanie w kolorowance jest myszką.


Manga Mania Kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy Manga Mania czyli bohaterów znanej nam bajki. Wybierz takie kolory, które ci się bardzo podobają i pokoloruj nimi prze piękną kolorowankę Manga Mania. Myszką kolorujemy.Kolorowanka z misiami

Ocena gry

Pokolorujmy ładną darmową kolorowankę z misiami w której naszym zadaniem jest pokolorować jak najładniej kolorowankę z rodziną misiów. Do tej gry do kolorowania obrazka potrzebujemy myszki komputerowej.


Kolorowanka Auta 2

Ocena gry

Pokolorujmy bardzo ładną kolorowankę z bajki auta 2. Wybierz odpowiedni kolor jaki tylko ci się podoba i pokolorujmy kolorowankę z bajki auta 2. Do kolorowania przyda ci się mysz komputerowa.


Kolorowanka z bajki

Ocena gry

Pokolorujmy kolorowankę z bajki. Naszym zadaniem jest pokolorować kolorowankę z bajki. Postarajmy się i pokolorujmy jak najładniej kolorowankę z bajki. Do gry używajmy myszki.


Myszka Miki i Kaczor Donald Kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy kolorowankę z Kaczorem Donaldem i Myszką Miki. Postarajmy się aby kolorowanka była dokładnie pokolorowana oraz były odpowiednio dobrane kolory. Myszką kolorujemy kolorowanką z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem. Miłej gry.


High School Musical Kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy bardzo sławnych ludzi z High School Musical. Wybieraj dla każdej z osoby odpowiednie kolory, które pasują do niej oraz jej karnacji skóry. Myszka jest potrzebna do kolorowania.


Pokoloruj dziewczynkę

Ocena gry

Pokoloruj dziewczynkę jest to kolorowanka, jak sama nazwa gry wskazuje będziemy w te grze kolorować małą dziewczynkę,która jest młodą księżniczką. Musisz pokolorować kolorowankę za pomocą myszki.


Kolorowanka z motylem

Ocena gry

Pokolorujmy motyla w tej grze. Postaraj się tak dobrać kolory do twojego motyla aby wyglądał prze pięknie i był ładny. Masz na prawdę wiele kolorów do wyboru. Użyj do kolorowania myszy.


Księżniczki Disneya kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy prze piękną kolorowankę z księżniczkami Disneya. Kolorowanka przedstawia księżniczki Disneya. Wybierz odpowiednie odcienie każdego z kolorów i pokoloruj kolorowankę z księżniczkami. Myszka jest nam potrzebna.


Wielkanocna kolorowanka

Ocena gry

Jest to darmowa kolorowanka wielkanocna. Pokolorujmy kolorowankę wybraną. Masz do wyboru wiele kolorowanek. Wybierz jedną z nich i weź się do kolorowania. Myszka będzie ci bardzo potrzebna.


Kolorowanka Walentynkowa

Ocena gry

Kolorowanka Walentynkowa jest to kolorowanka z okazji święta, które obchodzone jest 14 lutego czyli Walentynki. Pokoloruj kolorowankę walentynkową jak najładniej. Myszką gramy i kolorujemy.


Pokoloruj gwiazdy

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze kolorowance z gwiazdami jest pokolorować gwiazdy. Musisz pokolorować jak najładniej gwiazdy. Masz do wyboru wiele kolorów więc któryś będzie ci odpowiadał. Myszką gramy.


Pielęgniarka kolorowanka

Ocena gry

Zagraj w darmową kolorowankę dla dzieci z pielęgniarką. Postaraj się i pokoloruj kolorowankę z pielęgniarką jak najładniej. Masz do wyboru wiele odcieni i kolorów kredek. Myszka jest do kolorowania niezbędna.


Kolorowanka zimowa

Ocena gry

Kolorowanka zimowa jest to kolejna bardzo fajna oraz ładna kolorowanka dal dzieci z kategorii kolorowanki online. Nadeszła zima pokolorujmy kolorowankę zimową. Używaj do kolorowania zimy myszki komputerowej.


Kolorowanka z potworem morskim

Ocena gry

Pokolorujmy bardzo ładną kolorowankę ze smokiem morskim. Twoim zadaniem jest jak najładniej oraz najdokładniej pokolorować kolorowankę ze smokiem morskim. Potrzebujesz do kolorowania myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Kolorowanki online
 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30637 ocena: 10.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28761 ocena: 5.00

 • Kolorowanka auta 2

  Kolorowanka auta 2

  Oglądana: 23721 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 18523 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Auta 2

  Kolorowanka Auta 2

  Oglądana: 17113 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Oglądana: 9246 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya kolorowanka

  Księżniczki Disneya kolorowanka

  Oglądana: 8672 ocena: 0.00

 • Kolorowanka księzniczki

  Kolorowanka księzniczki

  Oglądana: 8355 ocena: 0.00

 • Królewny Disney Kolorowanka

  Królewny Disney Kolorowanka

  Oglądana: 8288 ocena: 0.00

Reklama

cookie