Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki online 57 gier

Twenty Kolorowanka

Ocena gry

Twenty Kolorowanka to gra w której kolorujemy świat razem z kurczakiem Twenty. Poruszaj się kurczakiem i klikaj na poszczególne elementy na świecie aby je pokolorować. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Zestaw kolorowanek dla najmłodszych dzieciaków

Ocena gry

Zestaw kolorowanek dla najmłodszych dzieciaków to zbiór trzech bardzo prostych rysunków do kolorowania. Wybierz odpowiedni kolor z palety barw i weź się za kolorowanie. Zmieniaj kolorowanki i ciesz się rozrywką. Graj myszką komputerową.


Wielkanocna kolorowanka

Ocena gry

Już coraz bliżej do świąt Wielkanocy. Dlatego w tej grze naszym zadaniem jest pokolorować Wielkanocną kolorowankę. Do kolorowania potrzebujesz myszki komputerowej.


Wielkanocne kolorowanki

Ocena gry

Wielkanoc już się zbliża z tej okazji wybierze jedną z wielu dostępnych kolorowanek w grze i pokoloruj.po kolorowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Kolorowanka dzieci

Ocena gry

Kolorowanka dzieci to darmowa kolorowanka w której będziemy kolorować dwoje dzieciaków chłopczyka i dziewczynkę.Mamy całą paletę kolorów z której możemy wybrać jakie tylko kolory chcemy.Do kolorowania tej kolorowanki potrzebujesz myszki.


Kolorowanka smoki

Ocena gry

Kolorowanka smoki to fajna kolorowanka w której będziemy kolorować dwa smoki.Po prawej stronie ekranu z grą mamy paletę kolorów z wieloma kolorami.Wybierz najładniejsze kolory z palety kolorów i pokoloruj dwa smoki.Do tej kolorowanki potrzebna ci będzie myszka.


Pokoloruj dinozaura

Ocena gry

Lubisz dinozaury?Jeżeli tak to pokoloruj kolorowankę z małym pięknym dinozaurem.Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj małego dinozaura.Masz dostępnych bardzo wiele kolorów, które znajdziesz na palecie kolorów po prawej stronie gry.Kolorujemy myszką komputerową.


Pokoloruj dom

Ocena gry

Przed tobą bardzo ciekawa kolorowanka z domem na obrazku.Pokoloruj dom, który przedstawia obrazek używając wielu pięknych kolorów z palety farm i odcieni.Kolorujemy kolorowankę z domem używając do tego myszki.


Kolorowanka Bratz

Ocena gry

Pokoloruj piękną Bratz.Masz całą paletę kolorów do wyboru.Wybierz kolory, które ci się tylko podobają i pokoloruj Brazt.Postaraj się wybierać najładniejsze kolory aby Bratz pięknie i modnie wyglądała.Do kolorowania tej kolorowanki używaj wyłącznie myszki komputerowej.


Kolorowanka ze Świętym Mikołajem

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ładnie Świętego Mikołaja, którego ciągną renifery bo bardzo się spieszy aby rozdać dzieciom z całego świata prezenty o które prosiły go w listach.Używaj do kolorowania myszki komputerowej.


Gra Monster High

Ocena gry

Będziemy kolorować kolorowankę, która przedstawia dziewczyny Monster High.Wybierz odpowiedni rysunek i pokoloruj go jak najładniej.Myszką kolorujemy obrazki.


Kolorowanka Justin Bieber i Selena Gomez

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ładną kolorowankę z młodym piosenkarzem oraz młodą piosenkarką.Masz do wyboru bardzo wiele ładnych odcieni wielu kolorów.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Kolorowanka Sonic

Ocena gry

Pokolorujmy w tej grze bardzo ładną kolorowankę z Sonickiem.Postaraj się i wybierz jak najładniejsze kolory i pokoloruj Sonika.Graj używając do grania myszki komputerowej.Miłego kolorowania życzymy.


Kolorowanka z High School Musical

Ocena gry

Pokoloruj bohaterów z High School Musical jak najładniej. Wybierz odpowiednie kolory i pokoloruj bohaterów z High School Musical jak najładniej. Graj myszką.


Kolorowanka Kubuś Puchatek

Ocena gry

Pokolorujmy bardzo ładną kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem. Postaraj się i pokoloruj Kubusia jak najładniej. Graj za pomocą tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Kolorowanka czirliderka

Ocena gry

Pokoloruj naj najładniej kolorowankę. Masz od wyboru bardzo wiele kolorów.Wybierz sobie parę ładnych kolorów i pokoloruj kolorowankę tak jak tylko ci się podoba. Myszką kolorujemy.


Super kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy piękne kolorowanki. Masz do wyboru trzy kolory. Jeżeli braknie ci jakiegoś koloru to zmieszajmy dwa kolory i wtedy powstanie jeden kolor innej barwy, którego potrzebujesz. Myszką kolorujmy.


Kolorowanka na Wielkanoc

Ocena gry

Pokolorować tutaj możemy Wielkanocne pisanki. Aby móc je kolorować klikamy na Play i zaczynamy kolorować obrazki. Ciekawa zabawa na Was czeka.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Kolorowanki online
 • Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Gra H2o wystarczy tylko kropla wody

  Oglądana: 30671 ocena: 10.00

 • Malowanka Tom i Jerry

  Malowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 28781 ocena: 5.00

 • Kolorowanka auta 2

  Kolorowanka auta 2

  Oglądana: 23746 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Tom i Jerry

  Kolorowanka Tom i Jerry

  Oglądana: 18543 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Auta 2

  Kolorowanka Auta 2

  Oglądana: 17143 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Kolorowanka Mubuś Puchatek i przyjaciele

  Oglądana: 9265 ocena: 0.00

 • Księżniczki Disneya kolorowanka

  Księżniczki Disneya kolorowanka

  Oglądana: 8695 ocena: 0.00

 • Kolorowanka księzniczki

  Kolorowanka księzniczki

  Oglądana: 8376 ocena: 0.00

 • Królewny Disney Kolorowanka

  Królewny Disney Kolorowanka

  Oglądana: 8305 ocena: 0.00

Reklama

cookie