Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry zombie 43 gier

Transport Zombie

Ocena gry

Gra Transport Zombie to gra polegająca na tym abyś wsiadł za kierownicę traktora i przetransportował zombie w określone miejsce.Musisz zrobić to jak najszybciej.Strzałkami zagraj.


Gra inwazja Zombie

Ocena gry

Gra inwazja Zombie to bardzo fajna gra w której głównym celem jest pokonać wszystkich zombie.Zrób to w jak najkrótszym czasie gry.Poruszasz się strzałkami oraz z,x,c-zmiana broni, spacja-strzał/atak.


Walka z Zombie

Ocena gry

Walcz z Zombie.Uważaj Zombie na prawdę umieją walczyć.Musisz ich wszystkich pozabijać.Jeżeli zabijesz jakiegoś Zombie i on ma broń i musisz ją zebrać i wtedy możesz strzelać z broni.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka-strzał/cios.


Potrącanie zombie

Ocena gry

Jesteś bardzo szalonym kierowcom samochodowym i twoim zadaniem jest potrącać jak najwięcej zombie. Jedź i potrącaj wszystkich zombie. Strzałkami jeździsz w tej grze.Zabijanie zombiaków

Ocena gry

W tej grze musicie zabijać zombie na boisku żeby do was nie doszły. Musicie odpowiednio wycelować w zombie które przybrali postacie graczy. Uważajcie bo im dłużej gracie tym więcej zombie was napada. Sterujcie za pomocą myszki.


Ubierz Zombie

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest ubrać Zombie. Postarajmy się i ubierzmy w tej grze zombie jak najładniej i najmodniej. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Bitwa z zombie

Ocena gry

Bitwa z zombie to gra w której będziemy walczyć z zombie. Musisz pokonać wszystkie zombie, które plątają się i chodzą po boisku. Zarabiaj i kupuj nowe bronie, dzięki którym szybciej zabijesz zombie. Myszką gramy w grę bitwa z zombie.


Gra zombie

Ocena gry

Zagraj w najlepszą grę z Zombie. Musimy strzelać do Zombie. Naucz się dobrze strzelać z broni i celnie trafiaj w Zombie. Potrzebujemy w tej grze tylko myszki komputerowej oraz klawiszy W,A,S,D - do poruszania się.


Platformowa gra zombie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonanie niesamowitych przygód w jaskiniach pełnych potworów nietoperzy i zombie. Graj i zabijaj potwory.Graj za pomocą strzałek oraz spacji i myszki.


Broń czołgu przed zombie

Ocena gry

Pomyśl sobie że w tym czołgu na środku placu gry jest twoja rodzina. Musisz ją obronić przed zombi. Obroń twoją rodzinę niech każdy będzie żywy. Graj za pomocą myszki i strzałek.


Walcz z zombie

Ocena gry

Postaraj się i wygraj wojnę z armią potężnych zombie.Graj i rozwalaj zombi. musisz ich wszystkich po wybijać.graj za pomocą strzałek oraz klawiszy W,A,D,S


Uciekaj przed zombie

Ocena gry

Musimy uciekać w tej grze przed armią zombie, która nas goni. Strzelaj do nich i uciekaj przed nimi.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy W,A,S,D i myszki.


Gra o zombi

Ocena gry

Wciel się w rolę bardzo odważnego i silnego oraz potężnego obrońcy świata, który wstał po to by uratować świat przed inwazją zombie.Graj za pomocą strzałek i myszki komputerowej.


Inwazja zombi

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest piłą motorową rozcinać wszystko to co stanie ci na drodze. Rozcinaj wszystko co stoi ci na drodze i dojdź do celu.Graj za pomocą myszki.


zombie Task Force

Ocena gry

Przenosisz się do podziemnych lochów czyli korytarzy, które znajdują się pod ziemią. One są pełne zombie uważaj na nich.musisz ich pozabijać za pomocą pistoletu.W grze posługujesz się strzałkami i myszką.


Zombie Invaders 2

Ocena gry

W t6ej grze twoim zadaniem jest strzelanie do zombi, które nachodzą cię z każdej strony z której tylko się da. One chcą cię zabić. Ale to ty musisz ich zabić.Graj za pomocą myszki.


Zombie Warrior Man

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać do zombi, które atakują budynki. Stań przeciwko nim i obroń świat. Postrzel ich wszystkich ile tylko masz sił graj i walcz.Graj za pomocą myszki.


Gra zombi

Ocena gry

Stań do walki.Wybierz sobie jednego z dwóch bohaterów może to być chomik oraz zombi. Wybierz jednego i walcz przeciwko wrogowi. Wygraj to.Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy A,S,D,W i spacji.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry zombie
 • Inwazja zombi

  Inwazja zombi

  Oglądana: 10587 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 8914 ocena: 0.00

 • Ben 10 vs Zombie

  Ben 10 vs Zombie

  Oglądana: 7722 ocena: 0.00

 • Zombie Warrior Man

  Zombie Warrior Man

  Oglądana: 6229 ocena: 0.00

 • Gra o zombi

  Gra o zombi

  Oglądana: 5623 ocena: 0.00

 • Potrącanie zombie

  Potrącanie zombie

  Oglądana: 5467 ocena: 0.00

 • Ben 10 i zombie

  Ben 10 i zombie

  Oglądana: 5190 ocena: 0.00

 • Gra zombie online

  Gra zombie online

  Oglądana: 4942 ocena: 0.00

 • Bitwa z zombie

  Bitwa z zombie

  Oglądana: 4624 ocena: 0.00

Reklama

cookie