Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry zombie 43 gier

Obroń dom przed Zombiakami

Ocena gry

Obroń dom przed Zombiakami to gra w której twoim zadaniem jest pozastrzelać wszystkich zombi, który atakują twój dom. Nie pozwól aby go rozburzyli. Ulepszaj swoją broń oraz zdobywaj nowe bardziej zaawansowane bronie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Krwista walka z Zombie

Ocena gry

Poruszamy się tym razem człowieczkiem z bronią. Naszym zadaniem w tej grze jest pokonać wszystkich Zombie. Strzelaj i zabijaj zombie. Zbieraj broń i strzelaj w Zombie.Graj za pomocą strzałek lub klawiszy W,A,S,D strzelaj myszką.


Pozbądź się zombie

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wyeliminować wszystkie zombie z pola gry. Jednym słowem mówiąc musisz wszystkie zombiaki pozabijać. Przesuwaj przeszkody aby zombie spadały na metalowe kolce, gdzie się zabiją. Do gry używaj myszki komputerowej oraz strzałek.


Zombie zabijanka

Ocena gry

Wraz ze swoją czteroosobową ekipą musisz załadować się w auto, które jest pozostawione na drodze oraz jechać i szukać zombie, jeżeli tylko zauważysz zombie to wysiądź z auta i wkrocz do akcji. Używaj do gry strzałek oraz myszki komputerowej.Zombie mania

Ocena gry

Fantastyczna gra w której jesteśmy rozbójnikiem i musimy pokonać, pozabijać wszystkich Zombie, którzy stają nam na drodze. Poruszamy się strzałkami, myszką strzelamy oraz klawiszem S rzucamy granaty.


Zombie-Ball

Ocena gry

Zombie-Ball- ta gra w której będziemy grali w piłkę nożną ale nie taką zwyczajną tylko tym razem musimy kopać piłką w zombie aby ich pozabijać a potem strzelić gola bramkarzowi.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ben 10 vs Zombie

Ocena gry

Wciel się w Ben 10 i stań przeciwko Zombie.Musisz ich pokonać używając broni.Na początku gry masz tylko nóż ale możesz poszukać broni, która leży na ziemi.Graj za pomocą strzałek-poruszanie się oraz spacja-strzał.


Zastrzel Zombie

Ocena gry

Musisz pozabijać wszystkie zombie,które znajdują się na ekranie z grą.Uważaj aby nie zabić normalnych ludzi tylko Zombie.Używaj myszki komputerowej do tej gry.


Krowa vs Zombie

Ocena gry

Gramy jako krowa i naszym zadaniem jest pozabijać wszystkich zombie, którzy próbują rozwalić nasz mur obronny.Potrzebujesz do gry tylko myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Inwazja zombiaków

Ocena gry

Pokonaj zombiaków w grze.Strzelaj do zombie i pozabijaj ich wszystkich.Możesz kupić sobie lepszą broń jeżeli tylko zarobisz kasę.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się, 1,2,3-zmiana broni oraz myszka-strzał.


Zastrzel zombie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest jechać na ciężarówce i strzelać do zombie.Strzelaj w zombie i pokonaj jak najwięcej zombie.Graj za pomocą myszki-strzał.


Przeciwko Zombie

Ocena gry

Stań przeciwko armii Zombie i pokonaj ich wszystkich.Pozabijaj zombie za pomocą noża oraz innych broni, które znajdziesz na mapie.Graj w,a,s,d-poruszanie się oraz myszka strzał, r-przeładowanie broni.


Inwazja zombie

Ocena gry

Pokonaj wszystkie zombie.Postaraj się i pozabijaj wszystkich zombie w jak najkrótszym czasie gry.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz myszka-strzał.


Strzelaj w Zombie 2

Ocena gry

Zastrzel wszystkie Zombie,które lecą do góry.Do dyspozycji masz karabin maszynowy i to właśnie nim musisz pozabijać wszystkie Zombie.Myszką komputerową strzelasz.


Gra pokonaj Zombie

Ocena gry

Gra w której musisz pozabijać zombie oraz dotrzeć do mety pokonują i omijać po drodze bardzo wiele trudnych przeszkód.Graj używając strzałek do poruszania się oraz myszki do strzelania.


Ben 10 i zombie

Ocena gry

Pokonajmy Zombie.Masz ,maczetę i to właśnie nią musisz pokonać zombie oraz co pewien czas spadają z nieba pistolety i nimi też możesz zabijać.Graj myszką oraz strzałkami.


Pokonaj Zombie

Ocena gry

Masz do dyspozycji broń palną.Za pomocą tej broni musisz pozabijać wszystkich zombie, którzy cię atakują.Nie poddawaj się daj z siebie wszystko.Myszką strzał,strzałki- poruszanie się.


Strzelaj w Zombie

Ocena gry

Poruszajmy się w tej grze samochodem i strzelajmy z Zombie z samochodu.Musisz je wszystkie pozabijać. Postaraj się i pozabijaj je wszystkie jak najszybciej.Graj strzałkami oraz myszką.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry zombie
 • Inwazja zombi

  Inwazja zombi

  Oglądana: 10635 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 8950 ocena: 0.00

 • Ben 10 vs Zombie

  Ben 10 vs Zombie

  Oglądana: 7767 ocena: 0.00

 • Zombie Warrior Man

  Zombie Warrior Man

  Oglądana: 6297 ocena: 0.00

 • Gra o zombi

  Gra o zombi

  Oglądana: 5646 ocena: 0.00

 • Potrącanie zombie

  Potrącanie zombie

  Oglądana: 5488 ocena: 0.00

 • Ben 10 i zombie

  Ben 10 i zombie

  Oglądana: 5223 ocena: 0.00

 • Gra zombie online

  Gra zombie online

  Oglądana: 4982 ocena: 0.00

 • Bitwa z zombie

  Bitwa z zombie

  Oglądana: 4661 ocena: 0.00

Reklama

cookie