Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry zombie 40 gier

Zombie zabijanka

Ocena gry

Wraz ze swoją czteroosobową ekipą musisz załadować się w auto, które jest pozostawione na drodze oraz jechać i szukać zombie, jeżeli tylko zauważysz zombie to wysiądź z auta i wkrocz do akcji. Używaj do gry strzałek oraz myszki komputerowej.


Zombie mania

Ocena gry

Fantastyczna gra w której jesteśmy rozbójnikiem i musimy pokonać, pozabijać wszystkich Zombie, którzy stają nam na drodze. Poruszamy się strzałkami, myszką strzelamy oraz klawiszem S rzucamy granaty.


Zombie-Ball

Ocena gry

Zombie-Ball- ta gra w której będziemy grali w piłkę nożną ale nie taką zwyczajną tylko tym razem musimy kopać piłką w zombie aby ich pozabijać a potem strzelić gola bramkarzowi.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ben 10 vs Zombie

Ocena gry

Wciel się w Ben 10 i stań przeciwko Zombie.Musisz ich pokonać używając broni.Na początku gry masz tylko nóż ale możesz poszukać broni, która leży na ziemi.Graj za pomocą strzałek-poruszanie się oraz spacja-strzał.Zastrzel Zombie

Ocena gry

Musisz pozabijać wszystkie zombie,które znajdują się na ekranie z grą.Uważaj aby nie zabić normalnych ludzi tylko Zombie.Używaj myszki komputerowej do tej gry.


Krowa vs Zombie

Ocena gry

Gramy jako krowa i naszym zadaniem jest pozabijać wszystkich zombie, którzy próbują rozwalić nasz mur obronny.Potrzebujesz do gry tylko myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Inwazja zombiaków

Ocena gry

Pokonaj zombiaków w grze.Strzelaj do zombie i pozabijaj ich wszystkich.Możesz kupić sobie lepszą broń jeżeli tylko zarobisz kasę.Graj za pomocą W,A,S,D-poruszanie się, 1,2,3-zmiana broni oraz myszka-strzał.


Zastrzel zombie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest jechać na ciężarówce i strzelać do zombie.Strzelaj w zombie i pokonaj jak najwięcej zombie.Graj za pomocą myszki-strzał.


Przeciwko Zombie

Ocena gry

Stań przeciwko armii Zombie i pokonaj ich wszystkich.Pozabijaj zombie za pomocą noża oraz innych broni, które znajdziesz na mapie.Graj w,a,s,d-poruszanie się oraz myszka strzał, r-przeładowanie broni.


Inwazja zombie

Ocena gry

Pokonaj wszystkie zombie.Postaraj się i pozabijaj wszystkich zombie w jak najkrótszym czasie gry.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz myszka-strzał.


Strzelaj w Zombie 2

Ocena gry

Zastrzel wszystkie Zombie,które lecą do góry.Do dyspozycji masz karabin maszynowy i to właśnie nim musisz pozabijać wszystkie Zombie.Myszką komputerową strzelasz.


Gra pokonaj Zombie

Ocena gry

Gra w której musisz pozabijać zombie oraz dotrzeć do mety pokonują i omijać po drodze bardzo wiele trudnych przeszkód.Graj używając strzałek do poruszania się oraz myszki do strzelania.


Ben 10 i zombie

Ocena gry

Pokonajmy Zombie.Masz ,maczetę i to właśnie nią musisz pokonać zombie oraz co pewien czas spadają z nieba pistolety i nimi też możesz zabijać.Graj myszką oraz strzałkami.


Pokonaj Zombie

Ocena gry

Masz do dyspozycji broń palną.Za pomocą tej broni musisz pozabijać wszystkich zombie, którzy cię atakują.Nie poddawaj się daj z siebie wszystko.Myszką strzał,strzałki- poruszanie się.


Strzelaj w Zombie

Ocena gry

Poruszajmy się w tej grze samochodem i strzelajmy z Zombie z samochodu.Musisz je wszystkie pozabijać. Postaraj się i pozabijaj je wszystkie jak najszybciej.Graj strzałkami oraz myszką.


Transport Zombie

Ocena gry

Gra Transport Zombie to gra polegająca na tym abyś wsiadł za kierownicę traktora i przetransportował zombie w określone miejsce.Musisz zrobić to jak najszybciej.Strzałkami zagraj.


Gra inwazja Zombie

Ocena gry

Gra inwazja Zombie to bardzo fajna gra w której głównym celem jest pokonać wszystkich zombie.Zrób to w jak najkrótszym czasie gry.Poruszasz się strzałkami oraz z,x,c-zmiana broni, spacja-strzał/atak.


Walka z Zombie

Ocena gry

Walcz z Zombie.Uważaj Zombie na prawdę umieją walczyć.Musisz ich wszystkich pozabijać.Jeżeli zabijesz jakiegoś Zombie i on ma broń i musisz ją zebrać i wtedy możesz strzelać z broni.W,A,S,D-poruszanie się oraz myszka-strzał/cios.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry zombie
 • Inwazja zombi

  Inwazja zombi

  Oglądana: 9295 ocena: 10.00

 • Strzelanie do zombie

  Strzelanie do zombie

  Oglądana: 7094 ocena: 0.00

 • Ben 10 vs Zombie

  Ben 10 vs Zombie

  Oglądana: 5767 ocena: 0.00

 • Gra o zombi

  Gra o zombi

  Oglądana: 4952 ocena: 0.00

 • Potrącanie zombie

  Potrącanie zombie

  Oglądana: 4665 ocena: 0.00

 • Ben 10 i zombie

  Ben 10 i zombie

  Oglądana: 4024 ocena: 0.00

 • Bitwa z zombie

  Bitwa z zombie

  Oglądana: 3846 ocena: 0.00

 • Gra zombie

  Gra zombie

  Oglądana: 3421 ocena: 8.00

 • Uciekaj przed zombie

  Uciekaj przed zombie

  Oglądana: 3312 ocena: 0.00

Reklama

cookie