Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry żołnierskie 29 gier

Wojna na pustyni

Ocena gry

Poruszasz się żołnierzem, który bierze udział w wojnie na pustyni. Twoim głównym zadaniem jest pokonać wszystkich pustynnych żołnierzy.Strzelaj w żołnierzy, zbieraj broń oraz apteczni, które dodadzą Ci zdrowie. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj myszką.


Żołnierz w akcji

Ocena gry

Wciel się w żołnierza i udaj się na wojny w Libi.Staw czoło wrogom.Pozabijaj przeciwników i pozbieraj haracz.Graj za pomocą strzałek-poruszani się oraz spacja-strzał.


Super wojownik

Ocena gry

Twoim zadanie w tej grze jest zabijanie przeciwników, którzy cię atakują. Stoisz na górce i musisz z niej pozabijać wszystkich wojowników, którzy zmierzają w twoją stronę.Myszka-strzał.


Samolot w ogniu

Ocena gry

Samolot w ogniu to kolejna część gry helikopter w ogniu.Lataj helikopterem i rozwalaj budynki, które znajdują się pod tobą.Musisz je wszystkie porozwalać. Myszką latamy i myszką strzelamy.Gra wojenna 2

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wypuszczanie z bazy jednostek wojennych. Wypuszczaj z bazy czołgi oraz wiele wiele innych patroli i wygraj wojnę. Grajmy używając myszki komputerowej.


Gra counter strike

Ocena gry

Grajmy w jedną z najlepszych gier wojskowych. Zagraj w grę counter strike w której twoim zadaniem jest strzelać do naszych przeciwników. Strzelaj i zabijaj przeciwników. Używajmy tylko myszki komputerowej w tej grze.


Strzelanka 3d

Ocena gry

Strzelaj się w 3d. Ta gra oraz grafika, która jest w tej grze jest bardzo realna. Strzelaj do swoich przeciwników. Musisz ich wszystkich zabić. Używaj myszki oraz spacji i klawiszy 1,2,3,4,- zmiana broni. Spacja-wychylenie, myszka-strzał.


Gra strzelanka dla dzieci

Ocena gry

Strzelaj z żołnierskiego helikoptera do żołnierzy, którzy chcą zniszczyć twoją bazę. Nie daj się obroń siebie i swoją bazę z helikoptera. Używaj tylko myszki komputerowej.


Gra strzelanka

Ocena gry

Strzelajmy do swoich przeciwników w tej grze. Naszym zadaniem jest zastrzelić wszystkich żołnierzy, którzy znajdują się w danej planszy tej gry. Postaraj się aby zabić każdego i dostawać punkty. Graj za pomocą myszki oraz spacji- przeładowywanie magazynku w broni.


Gra obrana bazy

Ocena gry

Broń swoją własną bazę w tej grze. Wypuszczaj z bazy czołgi żołnierze oraz inne pojazdy do obrony bazy wojskowej. Nie pozwól aby twoja baza uległą zniszczeniu. Używaj myszki.


Obrona bazy wojskowej

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby obronić bazę wojskową. Zrób tak aby obronić bazę a żeby nasi wrogowie nie zniszczyli kielicha, który jest w tajemniczej skrzyni. Potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Gra wojenny samochód

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie w tej grze kierować wojennym samochodem. Musimy robić to tak aby po wyskoczeniu samochodem wojennym strącić jak najwięcej ludzi na wieży. Używaj do tego strzałek.


Gra tajna misja

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie w tej grze wcielić się w tajnego stworka i musimy pokonać wszystkie przeszkody oraz zabić wszystkich naszych wrogów. Poruszaj się strzałkami myszka- strzelaj z broni.


Broń zamku

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest postarać się o to aby wrogowie nie zniszczyli twojego zamku. Strzelaj z łuków oraz z różnych broni twoimi żołnierzami do przeciwników. Poruszaj się myszką.


Gra z wojskowym samolotem

Ocena gry

Lataj wojskowym samolotem oraz bombarduj z góry pokazane budynki, które na mapie gry są zaznaczone w zielonym kółku. Graj używając myszki komputerowej.


Metal slug 4

Ocena gry

Jeteśmy na wojnie światowej. Musimy pokonywać naszych przeciwników. Strzelaj do nich oraz uwalniaj niewinnych ludzi i dostawaj od nich prezenty na przykład naboje do broni. Używaj strzałek, W,A,S,D oraz klawiszy J,K,L,


Tank misja

Ocena gry

Ta gra polega aby wejść do potężnego czołga i zasiąść za jego sterem.Twoim zadaniem jest tym czołgiem strzelać do helikopterów latających po niebieskim niebie.Gramy za pomocą strzałek oraz myszki jako strzał


Gra tank

Ocena gry

Ta gra polega na ty aby zasiąść za sterem potężnego czołgu na wojnie i strzelać do innych czołgów i niszczyć je.Musisz wygrać tą wojnę razem ze swoim wojskie.Gramy za pomocą strzałek oraz klawisza x.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry żołnierskie
 • Tank 1990 online

  Tank 1990 online

  Oglądana: 31125 ocena: 10.00

 • Gra counter strike

  Gra counter strike

  Oglądana: 26997 ocena: 10.00

 • Gra wojenna 2

  Gra wojenna 2

  Oglądana: 22288 ocena: 10.00

 • Broń zamku

  Broń zamku

  Oglądana: 18553 ocena: 10.00

 • Gra z wojskowym samolotem

  Gra z wojskowym samolotem

  Oglądana: 17515 ocena: 10.00

 • Strzelanka 3d

  Strzelanka 3d

  Oglądana: 15280 ocena: 0.00

 • Metal slug 4

  Metal slug 4

  Oglądana: 14609 ocena: 0.00

 • Gra wojenny samochód

  Gra wojenny samochód

  Oglądana: 14535 ocena: 0.00

 • Gra snajper

  Gra snajper

  Oglądana: 13868 ocena: 10.00

Reklama

cookie