Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry znajdź różnice 15 gier

Gra szukanie różnic na obrazku dla dzieci

Ocena gry

Gra szukanie różnic na obrazku dla dzieci to gra w której mamy na ekranie gry dwa obrazki.Naszym zadaniem jest odszukać szczegółów czyli różnic, którymi różnią się od siebie te dwa obrazki.Rozglądnij się dokładniej i odszukaj wszystkie różnice na obrazku.Do szukania szczegółów używaj myszki komputerowej.


Odszukaj różnic na obrazku

Ocena gry

Dwa obrazki różnią się między sobą szczegółami. Do ciebie trafia zadanie abyś odszukał/a wszystkich szczegółów, jakimi różnią się te dwa przedstawione obrazki.Myszką zagraj w tą grę.


Odszukaj szczegóły na obrazkach

Ocena gry

Odszukaj szczegóły na obrazkach to gra w której należy się dobrze przyglądnąć obrazkowi i rozpoznać czym on się różni. Jak już znajdziesz jaką różnicę to zaznacz ją. Myszka jest ci potrzebna do gry.


Gra znajdź szczegóły na obrazkach

Ocena gry

Gra znajdź szczegóły na obrazkach to gra w której będziemy musieli odszukać szczegółów na obrazku. Rozpoznaj czym różnią się dwa obrazki. Do gry używajmy myszki komputerowej.Króliczek wielkanocny

Ocena gry

Króliczek wielkanocny jest to gra w której naszym zadaniem jest odszukać różnic na obrazku. Odszukajmy różnice na obrazku. Musisz odszukać je wszystkie. Myszką gramy w grę.


Znajdź różnice piosenkarzy

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać różnice czyli to czym różnią się dwa obrazki. Odszukaj jak najwięcej szczegółów. Postaraj się odszukać ich wszystkich. Graj za pomocą myszki.


Znajdź różnice dla najmłodszych

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest odszukanie różnić na obu obrazkach. Odszukaj czym one się różnią. Poszukaj dokładnie. Graj za pomocą myszki.


Znajdż różnice gwiazdy

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest odszukanie czym różnią się obrazki. Postaraj się odszukać jak najwięcej różnic na obrazku. Graj za pomoaą myszki.


Znajdź różnice dla dzieci

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest odszukanie bardzo wielu szczegółów na obrazku. Poszukaj czym różnią się te dwa obrazki od siebie.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Znajdź różnice wyścig

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poszukanie różnic czyli mamy odszukać czym różnią się te dwa obrazki. Odszukaj szczegóły.Graj za pomocą myszki.


Znajdź różnice biwak

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest odszukanie szczegółów na obrazkach. Odszukaj czym różnią się od siebie te dwa obrazki.Poszukaj 10 szczegółów w jak najszybszym czasie gry.


Znajdź różnice piewsza randka

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby odszukać różnic tak zwanych szczegół na obrazku. Postaraj się i odszukaj wszystkich różnic na obrazku. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Znajdź różnicę w domu u babci

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poszukanie czym różnią się te dwa obrazki. Odszukaj wszystkich różnice tak zwanych szczegółów na obrazkach.Graj za pomocą myszki.


Księżniczka zjnajdź szczegóły

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest znalezienie czym różnią się dwa obrazki czyli masz poszukać szczegółów na obrazka.Poszukaj ich aż 10.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Znajdź różnice Spidermana

Ocena gry

Gra ta polega na odszukaniu jak najwięcej szczegółów tylko tyle ile jest możliwe czyli pewnie 10.Trzeba znaleźć je wszystkie co są na obrazku pokazane.Gramy używając myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry znajdź różnice
 • Gra znajdź szczegóły na obrazkach

  Gra znajdź szczegóły na obrazkach

  Oglądana: 10474 ocena: 10.00

 • Znajdź różnice piosenkarzy

  Znajdź różnice piosenkarzy

  Oglądana: 9840 ocena: 10.00

 • Króliczek wielkanocny

  Króliczek wielkanocny

  Oglądana: 8126 ocena: 6.00

 • Znajdź różnice Spidermana

  Znajdź różnice Spidermana

  Oglądana: 8086 ocena: 0.00

 • Znajdż różnice gwiazdy

  Znajdż różnice gwiazdy

  Oglądana: 7841 ocena: 10.00

 • Odszukaj szczegóły na obrazkach

  Odszukaj szczegóły na obrazkach

  Oglądana: 7840 ocena: 0.00

 • Księżniczka zjnajdź szczegóły

  Księżniczka zjnajdź szczegóły

  Oglądana: 7470 ocena: 0.00

 • Znajdź różnicę w domu u babci

  Znajdź różnicę w domu u babci

  Oglądana: 7192 ocena: 0.00

 • Znajdź różnice dla dzieci

  Znajdź różnice dla dzieci

  Oglądana: 6709 ocena: 0.00

Reklama

cookie