Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 169 gier

Gra zając

Ocena gry

Zagraj w grę z zającem, który jedzie na sankach z góry. Jedź razem z nim i zbieraj wiele przedmiotów oraz omijaj przeszkody, którymi są drzewa na twojej drodze. Jedź za pomocą myszki.


Gra wilk

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wcielić się w wilka i musimy łapac owce i barany. Złap jak najwięcej owiec i barnów. Grajmy w tej grze za pomocą myszki komputerowej. Miłej gry.


Gra biedronka

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy omijali biedronki i przed nimi uciekali. Nie daj się złapać biedronkom. Musimy omijać biedronki w tej grze. Nie wejdź w żadną biedronkę. Graj za pomocą myszki.


Gra wąż

Ocena gry

W tej grze będziemy grali wężem. Naszym zadaniem jest nazbierać jak najwięcej kropek wtedy nasz wąż rośnie i to jest głównym celem w tej grze internetowej online. Graj za pomocą strzałek.Gra krokodyl

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się przedostali na drugą stronę rzeki po kamykach kłodach i po krokodylach. Uważaj na krokodyle w rzecze. Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Gra kura

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest zgadnąć pod którą kurą znajduje się jajko. Kogut tak miesza kury że nie wiadomo gdzie jest jajko. Odszukaj jajka. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra świnka

Ocena gry

Zagraj w grę świnka w której musimy wcielić się w rolę świnki. Musimy zbierać różne przedmioty w tej grze oraz skakać i wchodzić po drobinka. Potrzebujesz do gry tylko strzałek i spacji-skok.


Gra łapanie kur

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest złapanie kur. Kury uciekły z kurnika a my musimy im pomóc i je złapać aby nie uciekły jeszcze dalej. Co poziom zwiększa się liczba kur do złapania. Grajmy myszką.


Gra kaczka

Ocena gry

Ubierzmy małą młodą kaczuszkę w tej grze.Ubierz kaczkę aby wyglądała jak najładniej. Postarajmy się i ubierzmy kaczuszkę jak najładniej. Do ubierania potrzebujemy myszki komputerowej.


Gra polowanie na kaczki

Ocena gry

Wcielmy się w myśliwego, który poluje na kaczki. Masz też myśliwego psa, który szuka kaczek w trawach i jak wskoczy w trawy to one wylatują i wtedy strzelamy. Strzelaj używając myszki.


Gra żółw

Ocena gry

Zagraj w grę gra żółw. Musimy w tej grze wcielić się w żółwie i musimy skakać po przeszkodach oraz zbierać monety. Zbierz wszystkie monety, które znajdują się na mapie gry.Graj za pomocą strzałek.


Gra lew

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest łapanie lecących z góry kurczaków. Lew ma dwa talerze jeden w jednej ręce drugi w drugiej ręce. Musisz łapać na te talerze. Graj myszką komputerową.


Zoo kolorowanka

Ocena gry

Pokolorujmy całe zoo mnóstwo zwierząt na obrazku koloruj zwierzęta na tym obrazku.Nadaj każdemu ze zwierząt odpowiedni kolor taki jak ma w rzeczywistości. Koloruj myszką.


Gra zoo

Ocena gry

Pracujemy w tej grze w zoo i naszym zadaniem jest przyjmowanie klientów i zaprowadzenie ich do takiego obiektów jaki chcą podziwiać i oglądać. Używajmy myszki komputerowej do tej gry.


Gra małpka

Ocena gry

Jesteś mała małpką w dżungli. Wspinasz się po różnych roślinach i skaczesz po przeszkodach tak aby dostać się na górę do celu gry. Skacz i dojdź do celu używając strzałek.


Gra małpy

Ocena gry

Skacz małpkami z wysokich ska do wody. Musisz odpowiednio wymierzyć swój czas ponieważ woda przypływa i odpływa. Skacz jak jest woda a jak jej nie ma to nie skacz po się zabijesz. Używajmy myszki.


Gra małpa

Ocena gry

Małpa bardzo lubi jeść banany. W tej grze musimy zbierać i jeść małpką banany. Chodź po linach i zbieraj banany. Uważaj na przeszkody. Potrzebujemy w tej grze tylko strzałek.


Gra piesek

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest wystrzelać pieska z armaty tak aby poleciał jak najdalej. Piesek może odbijać się od trampolin jeżeli podczas lotu na ie spadnie. Potrzebujesz myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 14542 ocena: 0.00

 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 12485 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12384 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 10604 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 9756 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 7446 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 7370 ocena: 6.50

 • Gra latanie gołębiem

  Gra latanie gołębiem

  Oglądana: 7166 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 6998 ocena: 0.00

Reklama

cookie