Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 169 gier

Ucieczka przed dinozaurem

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest uciec przed dinozaurem. Postarajmy biec jak najszybciej oraz uciec dinozaurowi. Omijajmy przeszkody i zbierajmy jabłka. Używajmy strzałek.


Realistyczna gra dinozaury

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielić się w dinozaura, którym będziemy chodzić i rozwalać wszystkie budynki. Rozburzmy wszystkie budynki w tej grze. Używajmy strzałek do chodzenia.


Gra strzelanie do dinozaurów

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest strzelanie w dinozaury. Strzelajmy do dinozaurów . Musimy zabić wszystkie dinozaury, zabijmy je wszystkie. Używajmy tylko myszki komputerowej do strzelania.


Gra mały dinozaur

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy się wcielili w małego dinozaura i naszym zadaniem jest jechać na wózku. Jedź na wózku dinozaurem i pokonuj bardzo trudne przeszkody. Używaj strzałek do tej gry.Gra power rangers na quadzie

Ocena gry

Jedźmy quadem power ranges. Twoim zadaniem jest pokonać cała planszę gry tak aby się nie przewrócić aby nie spowodować żadnego wypadku. Do sterowania potrzebujemy strzałek.


Gotowanie potrawy dinozaura

Ocena gry

Ugotujmy potrawę, którą uwielbia jeść mały dinozaur. Postępujmy zgodnie z instrukcją jak nam każą w grze i ugotujmy pyszny obiad dinozaurowi. Gotujmy myszką komputerową.


Sport dinozaurów

Ocena gry

Zagraj w tą grę i weź udział w sportach przeznaczonych dla dinozaurów. Jedna konkurencja to rzut kulą. Kulą rzuca dinozaur a ty wybierasz odpowiednią moc oraz kąt rzutu. Grajmy za pomocą strzałek.


Opiekowanie się dinozaurami

Ocena gry

Będziemy opiekować się w tej grze dinozaurami. Naszym zadaniem jest opiekować się dinozaurami. Opiekuj się dinozaurami i dawaj im wszystko to czego chcą. Grajmy myszką komputerową.


Gra z dinozairem

Ocena gry

Zagrajmy w grę z dinozaurem. Naszym zadaniem jest przeżyć niesamowitą i niezapomnianą przygodę razem z małym dinozaurem. Zbierajmy złote kulki. Grajmy używając strzałek.


Gra dinozaur strzelanie

Ocena gry

Strzelajmy z armaty kulkami aby trafiały w kwadraty i je rozbijały. Wcielmy się w dinozaura, który strzela z armaty kulkami i do dzieła. Pokonajmy całą grę. Będzie w grze potrzebna tylko myszka.


Dinozaur ubieranka

Ocena gry

Ubierzmy małego dinusia. Niech mały dinozaur będzie prze piękny i ładnie będzie wyglądał. Potrzebujemy tylko naszej wyobraźni aby go ładnie ubrać oraz do sterowania myszki.


Strzelaj w dinozaury

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest strzelać w dinozaury. Strzelajmy w dinozaury. Jedziemy na samochodzie i musimy strzelać w dinozaury. Używajmy tylko myszki komputerowej do strzelania z karabinu.


Gra diego i dinozaury

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zagrali razem z Diego uwolnili dinozaurów. Podejdź do dinozaura i tam się wyświetli co on chce. Jeżeli jabłko yo poszukaj jabłka i mu daj. Gramy używając strzałek lub myszki.


Gra jurajski park

Ocena gry

W tej grze będziemy podróżować autem po parku z dinozaurami. Uważaj na przeszkody, które mogą cię wprowadzić w błąd lub ci przeszkodzić podczas jazdy. Grajmy za pomocą strzałek.


Gra z dinozaurami

Ocena gry

Biegnij ogromnymi dinozaurami. Musisz przeskakiwać kamienie, które stanowią trudną przeszkodę w tej grze. Także musimy zjadać inne dinozaury lub je zabijać skacząc na nie. Używajmy klawiszy A,S,D


Latanie dinozaurem

Ocena gry

Latajmy dinozaurem i strzelajmy młotkami w inne ptaki prehistoryczne, które atakują naszego dinozaura. Obroń swojego dinozaura i wygraj walkę. Grajmy myszką- strzelanie.


Gra strzelanie w dinozaury

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest zastrzelić wszystkie dinozaury, które latają oraz chodzą. Mamy pistolet, którym musimy zastrzelić dinozaury. Potrzebujemy myszki do strzelania oraz strzałek do poruszania się.


Gra dinozaur

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy zabijali wszystkie dinozaury, które znajdują się na ekranie gry. Twoim zadaniem jest celować w nich kamieniami, które wybuchają. Grajmy używając myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 14539 ocena: 0.00

 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 12484 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12381 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 10602 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 9755 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 7444 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 7369 ocena: 6.50

 • Gra latanie gołębiem

  Gra latanie gołębiem

  Oglądana: 7164 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 6997 ocena: 0.00

Reklama

cookie