Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 169 gier

Ucieknij delfinem przed rekinem

Ocena gry

Musimy uciec delfinem przed rekinem. Postaraj się i ocal życie niewinnemu małemu delfinkowi. Uważaj także na haki, które są puszczane ze statku aby łowić ryby nie nabij się na takiego haka. Strzałkami graj.


Delfin gra

Ocena gry

Pływajmy delfinem pod wodą. Rozpędź się abyś płynął jak najszybciej i wybij się z wody. Wyskocz jak najwyżej i zrób jakiś trik podczas lotu może to być obrót. Strzałkami gramy w tą grę.


Odkrywanka z delfinami

Ocena gry

Jest to bardzo prosta gra w której musimy odszukać par takich samych. Klikaj na dwie takie same karty aby utworzyła się jedne para. Do gry jest ci potrzebna myszka.


Pokazy delfinów

Ocena gry

Pływajmy delfinem i pokażmy nasze umiejętności. Naszym zadaniem jest skakać i uderzać w piłki a potem przeskakiwać przez koła. Zagraj dowiesz się więcej. Gramy strzałkami.Ukryte liczby na delfinie

Ocena gry

Odszukaj na obrazku, który przedstawia dwa delfiny zagubione delfiny. Ta gra nie jest taka prosta więc do dyspozycji masz lupę.Patrz przez lupę i odszukaj zaginionych liczb. Myszką graj.


Uciekaj delfin uciekaj

Ocena gry

Wcielamy się w delfina i pływamy. Ucieknij delfinem przed wielkim rekonem, który chce zaatakować naszego delfina i do zjeść. Nie daj się złapać. Musisz uciec rekinowi. Do gry użyj strzałek.


Pływanie delfinem

Ocena gry

Pływaj delfinem. Musisz tak popłynąć odbijając się od baniek aby dotrzeć na sam dół oceanu czyli na samo dno wody. Do gry użyj myszki komputerowej.


Gra z delfinem

Ocena gry

Zbieraj razem z delfinem monety. Twoim zadaniem jest pozbierać jak najwięcej monet. Musisz bardzo dokładnie kierować strzałkami i zbierać monety. Do gry używajmy tylko strzałek.


Borsuk

Ocena gry

Ścigaj się Borsukami w tej grze. Jesteś na torze wyścigowym, gdzie ścigają się Borsuki. Musisz wygrać ten wyścig docierając na metę na pierwszym miejscu. Używajmy strzałek.


Mrówka

Ocena gry

W tej grze musimy strzelać poruszając się mrówką w inne stworzenia, które poruszają się po ziemi. Są to robaki małe. Nie dopuść do tego aby robaki cię zjadły. Myszką strzelamy oraz strzałkami się poruszamy.


Lis gra

Ocena gry

Łapmy jajka w tej grze. Poruszamy się lisem. Musimy złapać jajka, które kury puszczają na dół. Nie pozwól aby żadne z jajek się nie rozbiło. Myszka jest niezbędna w tej grze.


Gra Kret

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest doprowadzić kreta do swojej dziupli lub nory. Układajmy tak rury, które spadają aby kret mógł swobodnie dotrzeć do nory. Używajmy strzałek.


Psia moda

Ocena gry

Masz swojego pieska, który jest bardzo piękny, psem. Twoim zadaniem jest go wykąpań, wysuszyć mu włosy oraz uczesać. Niech twój pies będzie najładniejszy i pokaż się z nim na pokazie mody. Myszka jest niezbędna do tej gry.


Opiekowanie się zwierzętami

Ocena gry

Stań w opiece nad zwierzętami. Opiekuj się zwierzętami, które bardzo potrzebują twojej opieki. Głaskaj małe pieski i kotki, karm ich. Oraz stań się najlepszym opiekunem dla zwierząt. Potrzebujemy tylko myszki.


Gra królik

Ocena gry

Strzelajmy z królikiem do owoców. Królik jest bardzo głodny i musi coś zjeść. Strzelaj w owoce i później je złapmy i niech głodny królik się pożywi owocami. Używajmy strzałek- poruszanie się oraz spacji- strzelanie.


Kurczaki

Ocena gry

Darmowa gra kurczaki w której musimy zabijać kurczaki klejąc je gumą balonową. Klikaj na kurczaki aby pokleić je gumą balonową. Używajmy do tego tylko myszki komputerowej. Miłej gry.


Mario i dinozaur

Ocena gry

W tej grze będziemy grać wcieleni w postać Mario, który jedzie na dinozaurze. Zbierajmy złote gwiazdki jadąc na dinozaurze. Używajmy do jazdy tylko strzałek. Miłej gry.


Gra w basebolla z dinozaurem

Ocena gry

Zagrajmy basebolla z dinozaurem. Naszym zadaniem jest zagrać w basebolla i łapać wszystkie piłki, które rzucają nam. Musisz odbijać wszystkie piłki kijem do basebolla. Używajmy myszki.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 14539 ocena: 0.00

 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 12484 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12381 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 10602 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 9755 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 7444 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 7369 ocena: 6.50

 • Gra latanie gołębiem

  Gra latanie gołębiem

  Oglądana: 7164 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 6997 ocena: 0.00

Reklama

cookie