Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 169 gier

Ucieczka przed słoniem

Ocena gry

Pojechałeś do dżungli aby zbadać tryb życia oraz środowisko życia słoni.Jeden słoń był chory i głodny i cię zaatakował.Teraz musisz uciekać przed słoniem aby cię nie zabił swoimi ostrymi kłami.Aby uciec przed słoniem musisz klikać na liścia,który znajduje się w dolnej części ekranu z grą.Do uciekania używaj myszki komputerowej.


Kolorowanka ze słoniem

Ocena gry

Zagra w kolorowankę ze słoniem i pokoloruj słonia na obrazku.Masz na planecie kolorów bardzo wiele pięknych kolorów, którymi możesz pokolorować słonia.Wybierz najładniejsze kolory , które ci się tylko podobają i pokoloruj słonia.Niech twój słoń po pokolorowaniu wygląda jak żywy.Graj i koloruj używając myszki komputerowej.


Rzeka pełna krokodyli

Ocena gry

Rzeka pełna krokodyli to darmowa gra w której musimy przedostać się na drugą stronę rzeki.Skacz po kłodach drzew, które pływają w rzece.Następnie przeskocz na kamienie a potem po krokodylach na drugą stronę rzeki.Uważaj aby krokodyle cię nie pożarły.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.Powodzenia w grze!


Skacz po krokodylach

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej oto grze jest skakać po krokodylach tak aby przedostać się na drugą stronę rzeki.Musisz uratować małpkę, która wisi na gałęzi a pod nią czai się mnóstwo krokodylów.Skocz na jednego krokodyla i potem na kolejnego i tak aż dotrzesz na drugi brzeg rzeki i uratuje małpkę.Do gry używaj strzałek oraz spacji-skok.Znajdź ukryte krokodyle na obrazku

Ocena gry

Na obrazku zostały ukryte krokodyle.Masz wypełnić zadanie i odszukać wszystkie poukrywane krokodyle na tym obrazku.Krokodyli nie widać dlatego masz do dyspozycji lupę, która powiększy obraz i będziesz wspaniale widział/a ukryte krokodyle na tym obrazku.Do gry używaj myszki komputerowej.


Atak rekina

Ocena gry

Pływaj rekinem w odach mórz i oceanów.Twoim zadaniem jest atakować rekinem łodzi i inne ryby oraz ludzi.Jeżeli tylko zauważysz na horyzoncie jakiś statek lub inną rybę to wyskocz z wody i ją zaatakuj.Jak wyskoczysz raz z wody to musisz się odbijać od wszystkiego co się da aby nie spaść znów do wody.Graj za pomocą spacji-wyskoczenie z wody.


Gra z syrenką

Ocena gry

Pływaj syrenką pod wodą w wodach oceanów.Uważaj na ryby aby cię nie zaatakowały.Musisz także zwrócić szczególną uwagę na rekiny.Jeżeli zauważysz rekina, który będzie płyną w twoją stronę co popłyń na sam dół oceanu i tam się schowaj.Do pływania używaj strzałek.


Basen z rekinami

Ocena gry

Co powiesz na kąpiel w jednym basenie razem z rekinami?Odważysz się i będziesz się kąpał/a z rekinami.Pływaj normalnie w basenie nie wykonuj gwałtownych ruchów i wtedy rekiny cię nie zaatakują.Do gry używaj strzałek oraz myszki komputerowej.Jak rekin cię nie atakuje to nic nie rób nic płyń.


Łowienie rekinów

Ocena gry

Łowienie rekinów to gra w której musisz odłowić rekiny z wód oceanów aby nie zagrażały innym rybom oraz ludziom.Jesteś prawdziwym łowcą rekonów?Sprawdź czy dasz sobie radę z tym bardzo trudnym zadaniem.Aby złowić rekina należy używaj strzałek do zarzucenia wędki i wyłowienie rekina.


Gra z rekinem

Ocena gry

Pływaj rekinem i postaraj się zdobyć dla niego pożywienie, ponieważ jest bardzo głodny.Musisz pływać rekinem i zjadać rybki.Nie atakuj nurków,ponieważ jak do nich podpłyniesz to zabiją cię nożem.Do grani używaj myszki komputerowej-pływanie rekinem oraz spacji-zjadanie rybek.


Wystrzel Małpkę

Ocena gry

Wystrzel Małpkę to gra w której musisz wystrzelić małpkę tak aby poleciała jak najdalej.Wybierz odpowiednią moc wystrzału małpki.Do grania używaj myszki komputerowej.


Gra latanie gołębiem

Ocena gry

Lataj gołębiem i pokonuj przeszkody.Przelatuj pomiędzy budynkami tak aby nie uderzyć w żadną ze ścian.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.Powodzenia!


Crazy Penguin

Ocena gry

Stań po stronie pingwinów w bitwie z misiami polarnymi.Wystrzel misiów przez lukę w jaskini a następnie podczas lotu uderz nim w misia.Do grania potrzebna jest ci myszka komputerowa.


Rozwesel małpkę

Ocena gry

Postaraj się na wszystkie możliwe sposoby w tej grze rozweselić bardzo smutną małpkę.Pozbieraj przydatne przedmioty i rozwesel małpkę.Do gry używaj myszki komputerowej.


Wspinaj się tygrysem

Ocena gry

Wciel się w tygrysa alpinistę, który bardzo lubi chodzić po górach i wspinać się na bardzo wysokie szczyty górskie.Pomóż mu w tym zadaniu.Używaj do grania myszki komputerowej.


Tygrysi taniec

Ocena gry

Zatańcz tygrysem tygrysi taniec.Klikaj odpowiednie strzałki, które lecą do góry aby tańczyć musisz odpowiednio klikać strzałki.Do gry używaj strzałek.


Gra dekorowanie domu tygrysa

Ocena gry

Udekoruj dom tygrysa.Masz bardzo wiele gotowych elementów oraz mebli, którymi musisz udekorować domek dla tygrysa.Do dekorowania użyj myszki komputerowej.Powodzenia!.


Ubierz tygrysa

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze będzie ubranie tygrysa w bardzo ładne oraz modne ubrania.Postaraj się i wybierz bardzo modne ubrania dla tygrysa.Ubieraj za pomocą myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 14542 ocena: 0.00

 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 12485 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12384 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 10604 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 9756 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 7446 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 7370 ocena: 6.50

 • Gra latanie gołębiem

  Gra latanie gołębiem

  Oglądana: 7166 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 6998 ocena: 0.00

Reklama

cookie