Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 169 gier

Gra z kurami dla dzieci

Ocena gry

Gra z kurami dla dzieci to gra z kategorii Gry kury w której to grze naszym zadaniem jest poruszać się kurą i łapać spadające jajka.Nie wolno ci łapać innych przedmiotów, które lecą.Łap same jajka.Do tej gry należy używać myszki komputerowej.


Kacza Farma

Ocena gry

Pracujemy na farmie gdzie hoduje się kaczki.Łap kaczki, które chodzą i przenoś je na grządkę czyli na sianko aby zniosły jajko.Jak położysz kaczkę na sianie musisz ją nakarmić.Następnie jajko, które zniesie odłóż do pojemnika.Do grania i pracowania na farmie kaczek używaj myszki.


Ubieranka z kaczką

Ocena gry

Kaczka wybiera się na małą imprezę na którą mają przybyć same kaczki.Chce ładnie wyglądać jak reszta innych kaczek.Musisz jest w tym pomóż.Masz do wyboru bardzo wiele pięknych modnych ubrań dla tej kaczki.Wybierz najładniejsze ubrania dla kaczki i ubierz ją w te ubrania.Ubieramy myszką.


Gra kaczka dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę w której poruszasz się kaczką.Musisz poruszać się kaczką i zebrać w każdej z planszy z gier złote jajko.Masz możliwość chodzenia po wszystkich ścianach oraz po syficie.Aby poruszać się kaczką potrzebujesz strzałek oraz aby wejść na inną ścianę użyj klawisza X.Gra Królik Bugs

Ocena gry

Gra Królik Bugs to gra z cyklu Gry Królik Bugs.W tej grze będziemy poruszali się królikiem Bugs\'em i naszym zadaniem jest skakać, przeskakiwać i pokonywać przeszkody na trasie do mety oraz postarać się zebrać jak najwięcej marchewek.Do poruszania się i skakania królikiem użyj myszki.


Gra o królikach

Ocena gry

Gra o królikach to kolejna gra z kategorii Gry króliki w której to grze twoim zadaniem jest zadbać o to aby króliki wpadły do pojemnika.Musisz przesuwać się królikiem z parasolką tak aby spadające króliki odbijały się od parasolki i trafiały do pudełka.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Gra żyrafa i owoce

Ocena gry

Poruszaj się długą szyją żyrafy i zbierz jabłka, które znajdują się w labiryncie.Zaplanuj sobie tak drogę aby móc też nią wrócić do pola startu, ponieważ nie możesz dwa razy przechodzić przez jedno miejsce.Do tej gry używaj tylko strzałek.Życzymy miłej gry oraz świetnej zabawy!


Przygoda żabek

Ocena gry

Przygoda żabek to gra w której poruszamy się zieloną żabką i musimy biegać za drugą żabką, która jest koloru żółtego.Po drodze do mety naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie złote monety, za które dostaniemy punkty.Uważaj na kolce,muchy, które musisz zabić językiem.Do gry używaj strzałek-poruszanie się żabką oraz myszka komputerowa-atak żabim językiem.


Wesołe zwierzaki

Ocena gry

Wesołe zwierzaki t fantastyczna gra w której możemy bawić się świetnie razem ze zwierzakami.Wybierz jedną z wielu dostępnych plansz w tej grze i wejdź do gry razem ze zwierzakami i baw się doskonale.Jeżeli wybierzesz 2 planszę to musisz złapać kota poruszając się psem.Do gry używaj tylko wyłącznie myszki.


Restauracja pingwinów

Ocena gry

Restauracja pingwinów to gra w które wcielasz się w pingwina i prowadzisz restaurację dla pingwinów,które jest największa na Antarktydzie.Poprowadź restaurację jak najlepiej aby klienci twojej restauracji byli zadowoleni z obsługi.Zarób jak najwięcej kasy na prowadzeniu własnej restauracji.Do grani używaj myszki komputerowej.Powodzenia!


Platformowa gra z pingwinami

Ocena gry

Poruszaj się pingwinem.Musisz dotrzeć do każdej czerwonej flagi, które znajdują się grze.Jeżeli pingwiny wydostaną się z wody musisz przed nimi uciekać,uważaj na lodowe pola, które jak staniesz to zaraz się załamują.Sterowanie w tej grze za pomocą strzałek-poruszanie się pingwinami oraz spacji-skok.


Strzelaj w pingwiny

Ocena gry

Strzelaj w pingwiny to gra w której to grze twoim zadaniem jest zabić pingwinów, które przylatują i siadają na krze lodu.Przy celuj dokładnie w pingwina i naciśnij spust i go zastrzel.Do tej gry potrzebna jest ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.Postaraj się zabić jak najwięcej pingwinów w tej grze.


Pingwinami do celu

Ocena gry

Wciel się w śnieżnego potwora i rzucaj śnieżkami w wyskakujących z wody pingwinów tak by one trafiły w tarczę.Postaraj się tak rzucać aby pingwiny trafiały w sam środek tarczy.Jeżeli trafisz w sam środek to otrzymasz maksymalną liczbę punktów.Postaraj się uzbierać jak najwięcej punktów.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Ubierz słonia

Ocena gry

W tej ubierance będziemy ubierać słonia.Ktoś powiedział że słoń to jest zwierzę i nie może się ubierać.Każdy człowiek i tak samo słoń chce ładnie wyglądać.Pomóż słoniowi i wybierz najładniejsze ubrania dla niego i ubierz w nie słonia.Niech słoń też poczuje się jak normalny człowiek, żyjący na tej ziemi.


Rysowanie słonia

Ocena gry

Narysuj słonia.Musisz w tej grze łączyć numerki od 1 aż do ostatniego numerka.Po połączeniu wszystkich numerków zaczynając od jednego wyjdzie ci bardzo ładny słoń.Do łączenia numerków oraz do gry używaj Myszko komputerowej.Życzymy miłej gry i świetnej zabawy.


Gra ze słoniem

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokonać króli dżungli czyli lwów.Poruszamy się słoniem i musimy rzucać owocami w lwów.Zanim rzucisz dobrze się zastanów i przemyśl swój ruch, ponieważ masz określoną liczbę owoców.Rzucaj owocami tak aby odbijały się od ścian i zabijały lwów.Do grania używaj myszki komputerowej.


Kolorowanka Słoń

Ocena gry

Pokoloruj całe grono zwierząt dżungli.Znajdują się tam miedzy innymi:słoń,żyrafa, niedźwiedź oraz wiele innych mieszkańców dżungli.Wybierz najładniejsze koloru, które ci się podobają z planety kolorów i pokoloruj nimi zwierzęta na obrazku.Do kolorowania używaj myszki komputerowej.Powodzenia podczas kolorowania!


Puzzle ze słoniem

Ocena gry

Ułóż puzzle, które po ułożeniu przedstawiają pięknego, młodego słonia.Aby układać puzzle musisz kliknąć na czerwony guzik aby puzzel wyleciał i wtedy go możesz ułożyć.Do układania puzzli potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 14559 ocena: 0.00

 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 12504 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 12406 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 10621 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 9783 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 7469 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 7390 ocena: 6.50

 • Gra latanie gołębiem

  Gra latanie gołębiem

  Oglądana: 7201 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 7015 ocena: 0.00

Reklama

cookie