Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry ze zwierzętami 160 gier

Gra ze smokiem

Ocena gry

Tym razem poruszamy się wielkim smokiem. Naszym zadaniem jest jak najlepiej wytrenować smoka. Musimy skakać smokiem przez przeszkody strzelać i rozwalać przeszkody aby otrzymywać złote monety. Poruszaj się strzałkami, Z-skok oraz X- strzał.


Smoczy creator

Ocena gry

Tym razem gramy w smoczego kreatora w którym możemy stworzyć swojego własnego smoka. Wybierz kształt smoka taki jak tylko Ci odpowiada, kolor oraz wiele innych przedmiotów i części smoka. Stwórz swojego smoka używając w tym celu myszki.


Gra panda

Ocena gry

Wspaniała darmowa gra z pandą w której poruszmy się pandą, która znajduje się w środku bąbelka i musimy dotrzeć nią do celu po drodze zbierając złote monety. Graj za pomocą myszki.


Walki z gryzoniami

Ocena gry

Twoim zadaniem jest walczyć z gryzoniami. Musisz zestrzelić myszy ze swoich kryjówek a następnie musić je otruć. Do gry używaj myszki komputerowej.Gra dinozaur dla dzieci

Ocena gry

Wspaniała gra w której poruszamy się małym zielonym dinozaurem i naszym celem jest pokonanie przeszkód i dotarcie do mety. Po drodze postaraj się aby pozbierać wszystkie złote monety. Do gry potrzebne będą ci strzałki.


Królik Nequik

Ocena gry

Gra Królik Nequik to bardzo podobna gra do królik neskłik.Mianowicie w tej grze wcielamy się w znanego Królika Nequik i poruszamy się razem z nim na deskorolce.Musisz pozbyć się wszystkich przeszkód, które mogą doprowadzić do wypadku królika na deskorolce podczas jazdy.Używaj do gry myszki.


Królik Baks

Ocena gry

Królik Baks to niesamowicie śmieszny królik, którego już pewnie znacie.W tej grze królik Baks został zaproszony na imprezę gdzie spotkają się króliki.Musisz pomóż królikowi Baksowi w wyboru stroju na tą imprezę aby wyglądał jakoś przyzwoicie i modnie.Wybierz najładniejsze ubranie z wielu, które masz do wyboru i ubierz królika Baksa.Do gry użyj myszki.


Krowa kolorowanka

Ocena gry

Pokoloruj kolorowankę z krową.Dostępną mamy całą paletę przepięknych kolorów.Postaraj się wybrać jak najładniejsze kolory i pokolorować nimi krowę.Do kolorowania kolorowanki z krową używaj myszki komputerowej.Życzymy miłego kolorowania!


Kolorowanka z Kurą

Ocena gry

Mamy w tej kolorowance do pokolorowania kurę a właściwie małego świeżo narodzonego kurczaczka, który ma jeszcze na głowie skorupkę.Wybierz najładniejsze kolory dla kurczaczka, który ci się podobają i pokoloruj małego kurczaczka.Do kolorowania używajcie myszki.


Gra z kurami dla dzieci

Ocena gry

Gra z kurami dla dzieci to gra z kategorii Gry kury w której to grze naszym zadaniem jest poruszać się kurą i łapać spadające jajka.Nie wolno ci łapać innych przedmiotów, które lecą.Łap same jajka.Do tej gry należy używać myszki komputerowej.


Kacza Farma

Ocena gry

Pracujemy na farmie gdzie hoduje się kaczki.Łap kaczki, które chodzą i przenoś je na grządkę czyli na sianko aby zniosły jajko.Jak położysz kaczkę na sianie musisz ją nakarmić.Następnie jajko, które zniesie odłóż do pojemnika.Do grania i pracowania na farmie kaczek używaj myszki.


Ubieranka z kaczką

Ocena gry

Kaczka wybiera się na małą imprezę na którą mają przybyć same kaczki.Chce ładnie wyglądać jak reszta innych kaczek.Musisz jest w tym pomóż.Masz do wyboru bardzo wiele pięknych modnych ubrań dla tej kaczki.Wybierz najładniejsze ubrania dla kaczki i ubierz ją w te ubrania.Ubieramy myszką.


Gra kaczka dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w grę w której poruszasz się kaczką.Musisz poruszać się kaczką i zebrać w każdej z planszy z gier złote jajko.Masz możliwość chodzenia po wszystkich ścianach oraz po syficie.Aby poruszać się kaczką potrzebujesz strzałek oraz aby wejść na inną ścianę użyj klawisza X.


Gra Królik Bugs

Ocena gry

Gra Królik Bugs to gra z cyklu Gry Królik Bugs.W tej grze będziemy poruszali się królikiem Bugs\'em i naszym zadaniem jest skakać, przeskakiwać i pokonywać przeszkody na trasie do mety oraz postarać się zebrać jak najwięcej marchewek.Do poruszania się i skakania królikiem użyj myszki.


Gra o królikach

Ocena gry

Gra o królikach to kolejna gra z kategorii Gry króliki w której to grze twoim zadaniem jest zadbać o to aby króliki wpadły do pojemnika.Musisz przesuwać się królikiem z parasolką tak aby spadające króliki odbijały się od parasolki i trafiały do pudełka.Do tej gry używaj myszki komputerowej.


Gra żyrafa i owoce

Ocena gry

Poruszaj się długą szyją żyrafy i zbierz jabłka, które znajdują się w labiryncie.Zaplanuj sobie tak drogę aby móc też nią wrócić do pola startu, ponieważ nie możesz dwa razy przechodzić przez jedno miejsce.Do tej gry używaj tylko strzałek.Życzymy miłej gry oraz świetnej zabawy!


Przygoda żabek

Ocena gry

Przygoda żabek to gra w której poruszamy się zieloną żabką i musimy biegać za drugą żabką, która jest koloru żółtego.Po drodze do mety naszym zadaniem jest pozbierać wszystkie złote monety, za które dostaniemy punkty.Uważaj na kolce,muchy, które musisz zabić językiem.Do gry używaj strzałek-poruszanie się żabką oraz myszka komputerowa-atak żabim językiem.


Wesołe zwierzaki

Ocena gry

Wesołe zwierzaki t fantastyczna gra w której możemy bawić się świetnie razem ze zwierzakami.Wybierz jedną z wielu dostępnych plansz w tej grze i wejdź do gry razem ze zwierzakami i baw się doskonale.Jeżeli wybierzesz 2 planszę to musisz złapać kota poruszając się psem.Do gry używaj tylko wyłącznie myszki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Wyszuiwarka gier

Popularne gry

 • Gry ze zwierzętami
 • Pocałuj Konia

  Pocałuj Konia

  Oglądana: 11734 ocena: 10.00

 • Gra karmienie zwierząt na farmie

  Gra karmienie zwierząt na farmie

  Oglądana: 10569 ocena: 0.00

 • Gra z motylkami

  Gra z motylkami

  Oglądana: 10182 ocena: 0.00

 • Skoki Koniem

  Skoki Koniem

  Oglądana: 9647 ocena: 7.00

 • Zaopiekuj się Koniem

  Zaopiekuj się Koniem

  Oglądana: 8357 ocena: 0.00

 • Psia moda

  Psia moda

  Oglądana: 6766 ocena: 10.00

 • Ubierz Konia

  Ubierz Konia

  Oglądana: 6629 ocena: 6.50

 • Kolorowanka Zwierzęta

  Kolorowanka Zwierzęta

  Oglądana: 5488 ocena: 0.00

 • Mini Zoo

  Mini Zoo

  Oglądana: 5288 ocena: 0.00

Reklama

cookie