Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry z psami 12 gier

Początek przygody psa Scooby Doo

Ocena gry

Kolejna zagadka trafia do psa Scooby Doo oraz kudłatego.Muszą rozwiązać tajemniczą zagadkę.Rozglądaj się i używaj odpowiednich przedmiotów.Strzałki- poruszani się, Spacja -akcja,T-zmiana przedmiotu.Powodzenia!


Psi salon kosmetyczny

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zadbanie o psa klienta, który przyprowadza swojego psa do twojego salonu abyś zrobił z niego prawdziwą gwiazdę mody,Grasz za pomocą myszki


Kot i pies siatkówka

Ocena gry

W tej grze grasz psem razem ze swoim przeciwnikiem kotem w siatkówkę.Postaraj się abyś wygrał ten mecz ponieważ on jest bardzo ważny .Poruszasz się za pomocą myszki.


Psi symulator

Ocena gry

W tej grze możesz robić swoim pieskiem to co tylko chcesz. Możesz skakać, drapać się. Wykonuj te czynności, które na co dzień wykonuje prawdziwy pies.Graj za pomocą myszki.Psi salon

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubieranie psa robienie mu prze różnych makijaży. Uczyń twojego psa najładniejszym psem na całym świecie.Graj za pomocą myszki.


Gra pilnowanie psa

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyś robił to co twojemu psu się w każdej chwili zachce. Musisz karmić go, kłaść spać oraz głaskać tak aby się pocieszył twój pupilek. Graj za pomocą myszki.


Gra kot i pies

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest grać zdenerwowanym psem, któremu kot zjadł jedzenie.Musimy rzucać w kota tak aby kość nie uderzyła w płot. Poruszamy się za pomocą myszki komputerowej.


Psi fryzjer

Ocena gry

Przenosimy się w tej grze do salonu fryzjerskiego. Naszym zadaniem jest nie obcinać ludzi tylko tym razem obcinamy włosy psów. Poruszamy się za pomocą myszki komputerowej.


Psi szpital

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pomaganie psom w szpitalu. Jesteś weterynarzem i masz myć i leczyć psy, które przyjdą do ciebie na wizytę. Grasz za pomocą myszki komputerowej.


Gra pies w spa

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby zadbać o swojego własnego pieska Yorka. Naszym zadaniem jest umycie go, wysuszenie go,obcinać mu paznokcie i wiele innych rzeczy, Poruszamy się za pomocą myszki.


Gra dekorowanie placu zabaw dla psa

Ocena gry

W tej grze twoim zdaniem jest udekorowanie placu zabaw dla psa. Postaraj się aby on wyglądał jak najlepiej . Musisz bardzo się postarać aby ten plac podabał się twojemu psu.Graj za pomocą myszki.


Gra ubieranka psa dla dzieczyn

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zadbanie o swojego własnego psa. Musisz go karmić obcinać mu włosy i myćgo.Postaraj się aby twój pupilek był najładniejszy.Graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry z psami
 • Psi symulator

  Psi symulator

  Oglądana: 20797 ocena: 0.00

 • Gra pilnowanie psa

  Gra pilnowanie psa

  Oglądana: 14102 ocena: 5.50

 • Gra ubieranka psa dla dzieczyn

  Gra ubieranka psa dla dzieczyn

  Oglądana: 9661 ocena: 10.00

 • Kot i pies siatkówka

  Kot i pies siatkówka

  Oglądana: 9114 ocena: 10.00

 • Psi salon kosmetyczny

  Psi salon kosmetyczny

  Oglądana: 8508 ocena: 10.00

 • Psi fryzjer

  Psi fryzjer

  Oglądana: 8416 ocena: 5.50

 • Gra kot i pies

  Gra kot i pies

  Oglądana: 8289 ocena: 0.00

 • Gra dekorowanie placu zabaw dla psa

  Gra dekorowanie placu zabaw dla psa

  Oglądana: 7761 ocena: 0.00

 • Gra pies w spa

  Gra pies w spa

  Oglądana: 7471 ocena: 0.00

Reklama

cookie