Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla dzieci » Gry wodne 62 gier

Podwodna przygoda

Ocena gry

Pływaj pod wodą statkiem podwodnym i pokonaj przeszkody, które kryje woda.Postaraj się ominąć wszystkie przeszkody i dotrzeć do celu w jak najkrótszym czasie gry. Graj używając strzałek.


Wyścigi pływackie

Ocena gry

Weź udział w wyścigach pływackich i ścigaj się na basenie.Postaraj się wygrać jak najwięcej wyścigów i stań się mistrzem.Graj używając do pływania myszki komputerowej.


Gra parkowanie motorówki

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zaparkować motorówkę w wyznaczonym miejscu.Postaraj się abyś w nic nie uderzył/a.Omijaj przeszkody.Graj za pomocą strzałek.


Gra pływanie kajakami

Ocena gry

Pływaj i ścigaj się kajakami.Musisz wygrać wszystkie wyścigi kajakarzy.Daj z siebie wszystko i wygrywaj.Pływaj używając strzałek do grania.Miłej gry życzymy.Gra nurkowanie i zbieranie złota

Ocena gry

Nurkujmy pod wodą i pozbierajmy wszystkie złote monety, które znajdują się na dnie morza.Uważaj aby nie brakło ci tlenu, kiedy będziesz znajdował się pod wodą.Pływaj strzałkami.


Gra pływanie pod wodą

Ocena gry

Pływaj pod wodą i zabijaj też ryby, które cie chcą zaatakować. Twoim celem jest pozabijać ryby używając broni palnej.Strzelaj jak najcelniej.Graj za pomocą myszki komputerowej-s strzał oraz W,A,S,D-poruszanie się.


Gra jazda motorówką

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą motorówki i jedź oraz wyprzedź inne motorówki i łodzie.Musisz dotrzeć jako pierwszy na metę oraz pozbierać wszystkie gwiazdki.Strzałkami kierujemy motorówką.


Pływanie motorówką

Ocena gry

Ta gra polega na tym abyśmy pływali motorówką i pokonali jak największy dystans bez żadnego wypadku. Uważaj abyś nie uderzył/a w skałę lub inny statek. Strzałkami pływaj.


Jazda skuterem wodnym

Ocena gry

Wsiądź na skutera wodnego i jedź po oceanie i omijaj specjalnie przygotowane dla ciebie beczki, które stoją na wodzie i ty musisz przejechać pomiędzy nimi. Strzałkami jeździmy skuterem wodnym.


Pływanie i ziberanie muszli

Ocena gry

Pływaj pod wodą i zbieraj muszelki. Uważaj na ośmiornice, ponieważ jak je tylko dotkniesz to tracisz trochę życia. Strzałkami pływamy pod woda. Miłej gry życzymy.


Łowienie ryb nad wodą

Ocena gry

Łowienie ryb nad wodą to gra w której będziemy łowić ryby nad wodą. Postarajmy się i złapmy jak najwięcej rybek. Graj używając tylko myszki komputerowej do tej gry. Miłej gry życzymy.


Ucieczka przed rekinem

Ocena gry

Zagraj w darmową grę w której będziesz musiał uciec przed rekinem. Postaraj się i ucieknij przed rekinem i nie wpadnij do wody. Graj używając tylko strzałek do grania w tą grę.


Pływanie pod wodą kurczakiem

Ocena gry

W tej grze będziemy pływać pod wodą kurczakiem i musimy uważać aby nie dotknąć ducha, który też pływa pod wodą. Zbierajmy cukierki i uważajmy na ducha. Strzałkami pływamy w grze. Miłego pływania.


Gra hydraulik

Ocena gry

Wcielmy się w rolę hydraulika i musimy tak ustawiać i przestawiać rury aby od początku do końca rury były tak poustawiane aby przelała się nimi woda. Do tej gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Wodne wyścigi

Ocena gry

Wodne wyścigi jest to kolejna i darmowa gra z kategorii gry wodne w której będziemy jeździć i ścigać się motorówkami. Twoim zadaniem jest jechać jak najszybciej i musisz wygrać wyścig. Graj za pomocą strzałek.


Jazda skuterem wodnym

Ocena gry

Przenosimy się nad morze i będziemy jeździli skuterem wodny.Wsiądź na skuter wodny i ruszaj w drogę. Musimy przeskakiwać przeszkody i dojechać do mety w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj na rekiny, które wyskakują z wody. Strzałkami jeździmy.


Gra lanie się wodą

Ocena gry

Już niedługo lany poniedziałek czyli lejek.Przypomnij sobie jak się lało wodą i pokonaj przeciwnika. Musisz ulać przeciwnika jak najbardziej tak aby był bardzo mokry. Do gry używajmy tylko myszki komputerowej. Miłego lania się wodą.


Wodny helikopter

Ocena gry

Będziemy latać w tej grze helikopterem. Twoim nowym zadaniem jest bronić swojego statku strzelając helikopterem w statki, które nas atakują. Do latania używajmy tylko strzałek a do strzelania spacji.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry wodne
 • Ogień i woda

  Ogień i woda

  Oglądana: 99928 ocena: 9.00

 • Straż gra

  Straż gra

  Oglądana: 18650 ocena: 10.00

 • Piłka wodna

  Piłka wodna

  Oglądana: 13275 ocena: 0.00

 • Gra pływanie motorówką

  Gra pływanie motorówką

  Oglądana: 11885 ocena: 0.00

 • Gra pływanie pod wodą

  Gra pływanie pod wodą

  Oglądana: 9316 ocena: 0.00

 • Wyścigi pływackie

  Wyścigi pływackie

  Oglądana: 8210 ocena: 7.67

 • Gra z krokodylem dla dzieci

  Gra z krokodylem dla dzieci

  Oglądana: 7441 ocena: 0.00

 • Podwodny świat Winx

  Podwodny świat Winx

  Oglądana: 6400 ocena: 0.00

 • Gra surfing

  Gra surfing

  Oglądana: 5004 ocena: 0.00

Reklama

cookie