Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry Winx 17 gier

Ubierz Winx na randkę

Ocena gry

Winx wybiera się właśnie na randkę ze swoim chłopakiem lecz nie wie w co ma się ubrać.Musisz jej pomóż.Ubierz ją jak najładniej i najmodniej.Ubieraj używając tylko myszki komputerowej.


Ubierz księżniczkę

Ocena gry

Wybierz jak najładniejsze ubrania dla księżniczki i ubierz ją w nie.Masz do wyboru bardzo wiele ubrać więc na pewno uda ci się wybrać jakieś ładne ubrania.Myszką ubieraj.


Kulki Winx

Ocena gry

Układaj i przekładaj kuleczki Winx tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się trzy takie same kulki jednego koloru i znikły. Właśnie za to dostajemy punkty bo to jest celem gry. Myszką gramy w tą grę.


Gra Winx bańki

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest klikanie w bańki w których w środku znajduje się postać Winx. Klikaj tylko w takie bańki gdzie jest postać Winx. Graj myszką komputerową.Winks gra

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zagranie w zuma. Należy ułożyć tak trzy takie same kulki obok siebie wtedy one się usuną.Muszą to być kulki oczywiście tego samego koloru.Graj za pomocą myszki.


Graj z Winx na Gitarze

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest prze pięknie zagrać na gitarze.Postaraj się bo to grasz dla clubu Winx wieć musi to być ładnie zagrane.Graj za pomocą jednymej myszki komputerowej.


Winx Garderoba

Ocena gry

Odwiedziłeś dom koleżanek Winx.Teraz twoim zadaniem jest odszukać garderoby z ich ubraniami i ubrać każdą z trzech w jak najbardziej modniejsze i ładniejsze ubrania.Grasz za pomocą myszki.


Winx kolorowanka

Ocena gry

Ta gra jak sama nazwa wskazuje kolorowanka polega na tym aby pokolorować.W tej grze kolorujemy jak najlepiej i najładniej koleżanki z clubu Winx.Gramy używają myszki jako głównego kontrolera.


Puzzle winx club

Ocena gry

Gra puzzle winx to gra w której my musimy ułożyć puzzle z postaciami z Winx.Przeważnie są to puzzle z każdą jedną koleżanką Winx.Wszystkich koleżanek Winx jest aż trzy.Wszyscy mają inne style.Gramy za pomocą jednej myszki.


Winx club ubieranka

Ocena gry

Wybieramy sobie jedną z trzech przyjaciółek Winx i naszym zadaniem jest ubrać jedną z nich jak najlepiej ponieważ one wszystkie trzy szykują się jutro na bardzo ważny koncert.Gramy za pomocą tylko jedynej myszki komputerowej.


Winx Zuma

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest grać w zumo.Pewnie już kiedyś graliście w zumo i wiecie o co chodzi.Ale jak by ktoś nie wiedział to chodzi o to aby ustawić trzy takiego samego koloru kulki obok siebie i one się wtedy kasują.Gramy za pomocą myszki.


Winx ubieranka

Ocena gry

Przenosimy się w tej grze do garderoby Winx.Mamy zadanie ubr5ać Winx jak najlepiej i najładniej ponieważ Winx wybiera się za koncert.Gramy za pomocą jednej myszki komputerowej i tyle.Pamiętaj postaraj się ubrać ją jak najładniej.


Winx Club Puzzle

Ocena gry

Przenosimy się teraz do układania puzzlów.Naszym zadaniem jest ułożenie niesamowitych puzzli z postaciami Winx.A dokładnie mamy ułożyć puzzle z Winx Club.Gramy za pomocą myszki.


Winx niezwykła przygoda

Ocena gry

Ta gra polega na przeżyciu bohaterką Winx niezwykłej i niezapomnianej przygody.Gramy pod wodą naszym zadaniem jest zbierać życia-serca i dotrwać do samej mety.Gramy za pomocą strzałek i spacji-pływanie.


Gra Winx

Ocena gry

Ta gra polega na graniu razem z Winx.Jesteś jej menagerem i musisz o nią dbać.Kupywać jej nowe ciuchy aby wyglądała jak najładniej.Poruszasz się w grze za pomocą jednej myszki.


Winx Bańki

Ocena gry

Winx bańki to gra polegająca na wypuszczniu i robieniu baniek mydlanych.Zrób jak największe bańki i jak najwięcej baniek.Graj jedynie za pomocą myszki komputerowej.


Układanka Winx

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest ułożyć w jak najlepszym czasie układankę Winx.Ułóż je jak najszybciej.To prawdziwa układanka Winx.Grasz tylko jedynie za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry Winx
 • Winx niezwykła przygoda

  Winx niezwykła przygoda

  Oglądana: 11471 ocena: 0.00

 • Winks gra

  Winks gra

  Oglądana: 10006 ocena: 0.00

 • Puzzle winx club

  Puzzle winx club

  Oglądana: 8164 ocena: 0.00

 • Gra Winx

  Gra Winx

  Oglądana: 7333 ocena: 10.00

 • Gra Winx bańki

  Gra Winx bańki

  Oglądana: 7082 ocena: 0.00

 • Graj z Winx na Gitarze

  Graj z Winx na Gitarze

  Oglądana: 6300 ocena: 10.00

 • Winx Club Puzzle

  Winx Club Puzzle

  Oglądana: 5685 ocena: 0.00

 • Ubierz księżniczkę

  Ubierz księżniczkę

  Oglądana: 5520 ocena: 2.00

 • Układanka Winx

  Układanka Winx

  Oglądana: 5322 ocena: 0.00

Reklama

cookie