Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry wędkarskie 24 gier

Złów tuńczyka

Ocena gry

Wybrałeś się łodzią w głąb morza aby zapolować na tuńczyka czyli go złowić.Zarzuć wędki do wody i czekaj na tuńczyki.Uważaj aby nie złapać węgorzy elektrycznych.Do gry użyj myszki komputerowej.


Gra wędkowanie na morzu

Ocena gry

Łów ryby na otwartym morzu.Łapiesz ryby z łodzi.Złów odpowiedni ryby aby otrzymać odpowiednią liczbę punktów, którą musisz zdobyć w każdej z plansz gry.Graj myszką oraz strzałkami.


Dawne wędkowanie

Ocena gry

Wędkuj na morzu dawnymi i starymi metodami.Nabijaj ryby na harpun i wyciągaj je z wodny na łódkę.Używaj do połowu ryb tylko strzałek.


Łowienie wielkich ryb

Ocena gry

Łów prawdziwe wielkie rekordowe okazy ryb.Zarzucaj swoją wędkę z łodzi na której łowisz ryby i wyciągaj je z wody.Pobijaj rekordy świata oraz rekordy tego łowiska.Używaj tylko do gry myszki komputerowej.Łowienie ryb z pomostu

Ocena gry

Siedzisz na pomoście i musisz łowić ryby z niego.Rzucaj przynętę do wody i łap ryby.Każdą złapaną rybę wrzuć do pudełka, które znajduje się na drugim brzegu.Graj za pomocą strzałek.


Wędkowanie nad jeziorem

Ocena gry

Wybrałeś się na ryby poza miasto.Zarzuć wędkę z łodzi i czekaj na branie ryby.Strzałki sterownia haczykiem i łodzią oraz spacja-łowienie.


Łowienie ryb na czas

Ocena gry

Wędkujemy z łodzi i musimy złowić jak najwięcej ryb w jak czasie, który leci.Możesz jednocześnie zaczepić na haczyk kilka ryb, wtedy dostajesz więcej punktów.Wędkuj myszką.


Złów rekiny

Ocena gry

Łowimy starą metodą rekini.Metoda polega na rzucaniu harpunem w rekiny.Trafiaj harpunem trafnie w rekiny i zabijaj je.Do gry używaj myszki komputerowej.


Gra zawody w łapaniu ryb

Ocena gry

Jesteś wędkarzem i pojechałeś na zawody wędkarskie aby zmierzyć się z innymi przeciwnikami w łapaniu ryb.Złów jak najwięcej ryb z łódki w ciągu minuty.Używaj do sterowania łódką oraz haczykiem strzałek.


Zabawne wędkowanie

Ocena gry

Łap ryby takiego gatunku jakiego musisz złapać w tej grze.Załóż robaka na haczyk, zarzuć wędkę do wody i czkaj na branie rybi.Łów ryby myszką.


Wyprawa na ryby

Ocena gry

Wyprawa na ryby jest to gra w której wybieramy się na ryby nad łowisko. Naszym zadaniem jest złapać jak najwięcej ryb. Rzucaj wędkom i łap ryby. Graj używając myszki komputerowej.


Zawody w łapaniu ryb

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest wcielenie się w prawdziwego wędkarza i musimy łapać ryby. Złapmy jak najwięcej ryb na każdym z łowisk dostępnych w grze. Używajmy myszki.


Gra wyławianie ryb

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby wyłowić z pod wody siedząc na łódce za pomocą wędki jak najwięcej ryb.Graj i wcielaj się w role niesamowitego rybaka.Graj za pomocą jednej myszkikomputerowej.


Łapanie ryb w zime

Ocena gry

W tej grze przenosimy się nad ogromne jezioro. Panuje zima naszym zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb.Postaraj się aby złowić ich jak najwięcej.Graj za pomocą myszki


Szybkie rybobranie

Ocena gry

Ta gra polega na tym aby w jak najkrótszym czasie gry złowić jak najwięcej ryb i jak największych ryb.Postaraj się aby złowić je jak najszybciej tylko to jest możliwe.Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Spongebob Łapanie ryb

Ocena gry

W tej grze razem ze Spongebobem twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb. Łów jak największe ryby i przejdź do następnego poziomu.Graj za pomocą myszki.


Gra rybacka

Ocena gry

Jesteś w tej grze na bezludnej wyspie. Nie masz nic do jedzenia ani do pinia.Masz przy sobie tylko wędkę .Twoim zadaniem jest złowienie ryb aby przeżyć na tej bezludnej wyspie.Graj za pomocą myszki.


Łapanie ryb

Ocena gry

Przenosimy się nad jezioro wędkarskie.Twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb.Uważaj na korzenie i trawy.Graj za pomocą poruszania wędki czyli graj za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry wędkarskie
 • Zawody w łapaniu ryb

  Zawody w łapaniu ryb

  Oglądana: 16799 ocena: 10.00

 • Wyprawa na ryby

  Wyprawa na ryby

  Oglądana: 13432 ocena: 0.00

 • Łapanie ryb

  Łapanie ryb

  Oglądana: 13321 ocena: 10.00

 • Wędkarskie zawody

  Wędkarskie zawody

  Oglądana: 9077 ocena: 0.00

 • Gra łapanie ryb

  Gra łapanie ryb

  Oglądana: 8336 ocena: 0.00

 • Gra wyławianie ryb

  Gra wyławianie ryb

  Oglądana: 7711 ocena: 10.00

 • Łowienie ryb

  Łowienie ryb

  Oglądana: 7060 ocena: 10.00

 • Łapanie ryb w zime

  Łapanie ryb w zime

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Spongebob Łapanie ryb

  Spongebob Łapanie ryb

  Oglądana: 5654 ocena: 0.00

Reklama

cookie