Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry walki 78 gier

Power Rangers gra

Ocena gry

Poruszaj się Power Rangers i strzelaj z łuku w ptaki aby je pozabijać.Przymierz bardzo dokładnie łukiem aby za pierwszym strzałem zabić ptaka.Do gry używaj myszki komputerowej.


Power Rangers bijatyka

Ocena gry

Wciel się Power Rangers i stań do walki ze swoimi przeciwnikami.Musisz pokonać wszystkich przeciwników.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz spacji-atak.


Meksykańskie zapasy

Ocena gry

Weź udział w meksykańskich zapasach.Wybierz jednego z zapaśników i stań do walki ze swoim przeciwnikiem.Możemy kupować nowe stroje po walce jeżeli uzbieramy sporo kasy.Strzałkami-poruszaj się oraz walcz Z,X.Powodzenia!


Młody ninja w akcji

Ocena gry

Jako młody ninja przeżyj niesamowitą przygodę i pokonaj wszystkich twoich przeciwników w tej grze.Sterowanie strzałki-poruszanie się oraz A-zamach mieczem, S-rzut,D-ukucie mieczem.Bijatyka dla dzieci

Ocena gry

Bijatyka dla dzieci to bardzo fajna gra w której będziemy musieli pokonać naszych przeciwników bijąc się z nimi.Pokaż co potrafisz.Graj strzałkami oraz A,S,D-ciosy.


Wojna patyczaków

Ocena gry

Wciel się w jednego z patyczaków i staw bitwom czoło.Musisz wygrywać walki ze swoimi przeciwnikami.Graj jak najlepiej w tej grze.Graj w,a,s,d oraz j,k,l.Miłej gry życzymy.


Dynamiczna bijatyka

Ocena gry

Pokaż swoje umiejętności w biciu się.Zagraj w grę bijatykę i udowodnij że jesteś najlepszym graczem i pokonaj wszystkich twoich przeciwników.Możliwość grania we 2 graczy.Gracz 1 sterowanie w,a,s,d oraz atak j,k.Gracz 2 Strzałki oraz cios Alt,Ctrl


Bijatyka

Ocena gry

Zagraj w darmową grę bijatykę i twoim zadaniem jest pokonać wszystkich przeciwników, którzy tylko staną ci na drodze do sławy. Graj za pomocą strzałek oraz klawiszy x,c,v do walki.


Obroń swoją bazę

Ocena gry

Kupuj działa obronne i broń swoją bazę. Za zabicie każdego z przeciwników otrzymujesz pieniądze więc za te pieniądze możesz sobie kupić działa obronne.Do zarządzania działami potrzebna ci jest myszka.


Tajemniczy wojownik

Ocena gry

Wcielmy się w tajemniczego wojownika i musimy pokonać nim innych naszych przeciwników. Masz miecz i dzięki niemu możesz pokonywać przeciwników. Graj strzałkami oraz K-atak mieczem oraz L-skok.


Magiczne walki

Ocena gry

Wcielmy się w magicznego wojownika i stańmy do walki z bardzo trudnymi przeciwnikami. Naszym zadaniem jest pokonywać każdego z przeciwników, który tylko stanie nam na drodze do mety. Zagraj w grę za pomocą strzałek-poruszanie się i klawiszy J,K-chwyty obronne.


Zabijanie potworów

Ocena gry

Ta gra jest to gra bitewna w której musicie zabijać potwory. Musicie być bardzo szybcy bo inaczej potwory cię zabiją i będziesz musiał zacząć grę od nowa. Grajcie za pomocą wasd - chodzenie i jkl uderzenia.


Walka z kosmitami

Ocena gry

W tej grze chodzi o to żeby jak najszybciej zabić wszystkich kosmitów. Musicie bardzo dokładnie w nich celować. Tylko uważajcie bo możecie przegrać i będziecie musieli zacząć jeszcze raz. Sterowanie za pomocą myszki.


Uliczne walki

Ocena gry

Walcz na ulicy jak każdy prawdziwy mężczyzna. Naucz się dobrze bić. Musisz pokonać bardzo wielu przeciwników a ich jest więcej a ty jesteś sam. Daj z siebie wszystko. Powodzenia. Graj strzałkami a shiftem-bij.


Gra czarny wojownik

Ocena gry

Wcielamy się w tajemniczego czarnego wojownika, który się bardzo dobrze bije na miecze oraz inne bronie. Musimy się poruszać i pokonać każdego z naszych przeciwników. Graj za pomocą strzałek oraz klawiszami 1,2,3- atakujemy.


Walka o życie

Ocena gry

Walka o życie jest to gra w której walczymy o życie. Przetrwa tylko jeden gracz albo ty albo twój przeciwnik. Musisz go pokonać strzelając w niego różnymi broniami. Myszką grasz i strzałkami.


Achilles

Ocena gry

Achilles jest to gra w której naszym zadaniem jest walczyć w roli achillesa. Idź przed siebie i zabijaj przeciwników, którzy w ciebie rzucają i strzelają z łuków. Używajmy do gry W,A,S,D-poruszanie się oraz klawiszy T,Y-walczenie.


Avatar Arena

Ocena gry

Avatar Arena jest to kolejna gra z serii bijatyki. W tej grze będziemy się bić za pomocą magi i trików bojowych. Użyjmy do gry Avatar Arena tylko strzałek do poruszania się oraz spacji-magia, triki


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry walki
 • Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Oglądana: 74139 ocena: 7.17

 • Ben10 i Bakugan Bitwa

  Ben10 i Bakugan Bitwa

  Oglądana: 33209 ocena: 0.00

 • Avatar Arena

  Avatar Arena

  Oglądana: 12535 ocena: 10.00

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12404 ocena: 0.00

 • Gra walka dla chłopców

  Gra walka dla chłopców

  Oglądana: 9189 ocena: 0.00

 • Śnieżna walka

  Śnieżna walka

  Oglądana: 9176 ocena: 9.50

 • Trudna Walka

  Trudna Walka

  Oglądana: 9101 ocena: 0.00

 • Gra avatar

  Gra avatar

  Oglądana: 8016 ocena: 10.00

 • Walki 3d

  Walki 3d

  Oglądana: 7465 ocena: 8.50

Reklama

cookie