Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry walki 78 gier

Ubierz dziewczynę Naruto

Ocena gry

Twoim zadaniem jest ubrać w tej grze dziewczynę naruto.Musisz wybrać jak najładniejsze ubrania i ubrać w nie dziewczynę naruto.Postaraj się graj z użyciem myszki komputerowej.


Naruto bijatyka

Ocena gry

Naruto bijatyka to gra w której poruszamy się Naruto i naszym zadaniem jest pokonać wszystkich naszych przeciwników, którzy tylko staną nam na drodze do mety.Graj strzałkami-poruszanie się oraz S-atak przeciwnika.


Naruto śnieżne bitwy

Ocena gry

Stań do walki razem z Naruto.Rzucaj swojego przeciwnika śnieżkami tak aby go pokonać.Do grania potrzebujesz tylko myszkę komputerową.Życzymy miłego grania.


Naruto zapamiętywanka

Ocena gry

Naruto zapamiętywanka to gra w której twoim zadaniem jest zapamiętać gdzie stoi naruto.Po przełożeniu naruto w inne miejsce musisz go odszukać.Graj myszką komputerową.Hobo i kosmici

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest poruszać się Hobo i pokonać kosmitów.Nie pozwól aby Hobo zginął.Poruszaj się strzałkami oraz atakuj A,S.


Hobo 4

Ocena gry

Wciel się w rozrabiakę, którym jest Hobo i pokonaj wszystkich żołnierzy w tej kolejnej części gry Hobo.Do grania potrzebne są strzałki-poruszanie się oraz A,S-atak przeciwnika.Powodzenia!


Gra poszukiwany Hobo 3

Ocena gry

Hobo jest poszukiwany w całym mieście przez policje.Pokonaj przechodnich ludzi, którzy cię atakują oraz policjantów, którzy chcą złapać hobo.Graj strzałkami-poruszanie się oraz atak A,S


Żółwie ninja bejeweled

Ocena gry

Zagra w bejeweled razem z żółwiami ninja.Musisz przestawiać figury tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się co najmniej trzy takie same figury takiego samego koloru.Używaj myszki do gry.


Puzzle Żółwie Ninja

Ocena gry

Ułóż puzzle, które przedstawiają żółwi ninja.Niektóre z puzzli są specjalnie obrócone dla utrudnienia.Musisz poobracać puzzle aby idealnie pasowały do reszty puzzli i były na właściwym miejscu.Układaj puzzle myszką komputerową.


Żółwie Ninja kółko i krzyżyk

Ocena gry

Zagraj w kółko i krzyżyk tylko tym razem zamiast kółka i krzyżyka są twarze żółwi ninja.Musisz mieć w jednym rzędzie trzy takie same twarze żółwi ninja aby wygrać.Graj myszką komputerową.Powodzenia!


Ubierz Naruto

Ocena gry

Wybierz najładniejsze ubrania dla Naruto i ubierz go.Masz bardzo wiele ubrań do wyboru, więc na pewno jakieś ci się spodobają.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Hobo ucieczka z więzienia

Ocena gry

Wciel się w hobo i postaraj się w jak najkrótszym czasie gry uciec z więzienia.Pokonaj wszystkich przeciwników, którzy znajdują się w więzieniu do wydostań się z niego.Strzałki-poruszanie się oraz A,S-atak przeciwnika.


Gra hobo online

Ocena gry

Poruszaj się hobo i pokonaj przeciwników, którzy poruszają się po drodze.Musisz uważać na samochody aby cię nie zabiły.Graj strzałkami-poruszanie się oraz S,A-atak.


Ubierz żółwia ninja

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ubrać żółwia ninja, który szykuję się na walkę w obronie świata.Wybierz odpowiednią broń na przeciwników oraz ubranie dla żółwia ninja.Graj z użyciem myszki.


Walki żółwi ninja

Ocena gry

Poruszaj się jednym z żółwi ninja i pokonaj wszystkich przeciwników, którzy staną ci na drodze do mety.Poruszaj się strzałkami oraz atakuj przeciwników za pomocą spacji.


Uliczne bijatyki żółwi ninja

Ocena gry

Poruszaj się żółwiem ninja po ulicy i atakuj swoich przeciwników, którymi są czarne żółwie.Sterowanie w grze za pomocą strzałek oraz spacja-atak.


Żółwie ninja bijatyka

Ocena gry

Pokonaj potworne ptaki,które atakują świat.Wciel się w żółwia ninja i pozabijaj jak najwięcej ptaków.Do gry potrzebne są ci tylko strzałki oraz myszka komputerowa.


Gra żółwie ninja

Ocena gry

Wciel się w jednego wojownika żółwi ninja i pokonaj przeciwników rzucając w nich ostrymi przedmiotami.Do gry potrzebna jest ci tylko myszka komputerowa.Miłej gry życzymy.


Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry walki
 • Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Oglądana: 74137 ocena: 7.17

 • Ben10 i Bakugan Bitwa

  Ben10 i Bakugan Bitwa

  Oglądana: 33206 ocena: 0.00

 • Avatar Arena

  Avatar Arena

  Oglądana: 12531 ocena: 10.00

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12401 ocena: 0.00

 • Gra walka dla chłopców

  Gra walka dla chłopców

  Oglądana: 9186 ocena: 0.00

 • Śnieżna walka

  Śnieżna walka

  Oglądana: 9172 ocena: 9.50

 • Trudna Walka

  Trudna Walka

  Oglądana: 9099 ocena: 0.00

 • Gra avatar

  Gra avatar

  Oglądana: 8011 ocena: 10.00

 • Walki 3d

  Walki 3d

  Oglądana: 7461 ocena: 8.50

Reklama

cookie