Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry walki 78 gier

Bijatyka 3d na dwóch graczy

Ocena gry

Zagraj w bijatykę w trójwymiarze 3d.Możliwość grania we dwie osoby. Poruszaj się dziewczyną i pokonuj przeciwników. Walcz wytrwale aby nie odnieść obrażeń ciała. Gracz 1 porusza się W,A,S,D oraz atakuje używając klawiszy:J,K,L,UO. Gracz 2 porusza się strzałkami oraz atakuje:1,2,3,4,5,6.


Mały wojownik

Ocena gry

Poruszaj się małym bardzo zwinnym ninja, którego zadaniem jest pokonać przeciwników i dotrzeć do mety jak najszybciej.Sterowanie:Strzałki-poruszanie się, Z- atatk oraz X-skok.


Hobo i żołnierze

Ocena gry

Kolejna wersja gry Hobo. Tym razem Hobbo walczy z żołnierzami w lesie. Pomóż mu i pobij żołnierzy. Poruszamy się za pomocą strzałek. Do gry używamy także klawiszów A-cios, S-kopnięcie.


Walki z jaskiniowcami

Ocena gry

Walki z jaskiniowcami to bardzo ciekawa gra w której musimy pokonać jaskiniowców, którzy nas atakują. Na starcie gry już mamy pieniądze, oczywiście jest to ograniczona suma. Za pieniądze kupujemy zwierzęta, żołnierzy oraz pojazdy, które będą nas broniły przed jaskiniowcami. Do gry musimy użyć tyko wyłącznie myszki komputerowej.Mały wojownik

Ocena gry

Poruszaj się małym wojownikiem, którego głównym celem jest zabić mumie, które chcą go zaatakować. Nie poddawaj się tak łatwo na samym początku bitwy z mumiami.Daj z siebie wszystko, pokaż że jesteś najlepszy/a.Do gry używaj strzałek-poruszanie się oraz A- atak.


Bijatyka w stylu tobota

Ocena gry

Poruszamy się robotem musimy pobić innych robotów.Pokonaj każdego robota, jaki stanie ci tylko na drodze do sławy.Graj strzałkami oraz A-SKOK, S,D-atak przeciwnika.


Bijatyka z Zombie

Ocena gry

Pokonaj w tej bijatyce zombie.Musisz nakopać każdemu z Zombiaków aby wiedział że z takim jak ty się nie zadziera bo zawsze się obrywa.Graj strzałkami oraz zadawaj ciosy klawiszami-Z,X,C,V.Powodzenia wojowniku!


Uliczna bijatyka

Ocena gry

Wybierz strój dla swojego wojownika i stań przeciwko swojemu przeciwnikowi w prawdziwej walce na ulicy.Poruszaj się strzałkami oraz atakuj-Lewy Shift i lewy Ctrl.


Bitwa o kości

Ocena gry

Bij się z psem o kości, które ci zabrał.Wcielasz się w kotka i musisz odebrać psu kości.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Powodzenia!


Power Rangers bitwa powietrzna

Ocena gry

Walcz razem z jednym wybranym wojownikiem Rangers.Musisz pokonać przeciwników w powietrzu.Strzelaj do nich za pomocą spacji oraz poruszaj się strzałkami.Powodzenia!


Power Rangers na motocyklu

Ocena gry

Poruszaj się na motocyklu razem z jednym wojownikiem Rangers.Twój cel jest bardzo prosty musisz dotrzeć do mety beż żadnego upadku pokonując wszystkie przeszkody.Do kierowania motocyklem używaj strzałek.


Power Rangers trening

Ocena gry

Trenuj razem z Power Rangersami.Musisz na dzisiejszym treningu trenować obronę.Bo każdy wie że bez dobrej obrony nie ma po co walczyć.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Puzzle Power Tangers

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne puzzle, które po ułożeniu przedstawiają woj9owników Power Rangers.Dopasuj wszystkie puzzle aby do siebie idealnie pasowały.Graj myszką komputerową.


Power Rangers walka z ogniem

Ocena gry

Pokonaj w tej grze ogniste kule ognia.Musisz uważać aby cię nie zabiły, broń się przed nimi.Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej-skok.


Gra power rangers

Ocena gry

Wciel się w jednego z wojowników power rangers i stań do walki z przeciwnikami.Musisz pozbierać srebrne ostrza oraz dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry.Graj za pomocą strzałek.


Platformowa gra Naruto

Ocena gry

Poruszaj się wojownikiem Naruto i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry.Uważaj na węże.Musisz je zabić skacz na węże aby je zabić.Używaj strzałek do poruszania się.


Ubierz wojownika Naruto

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest ubrać znanego bohatera z kreskówek, którym jest Naruto.Wybierz odpowiedni ładny strój i ubierz w niego Naruto.Graj za pomocą myszki komputerowej.


Naruto Puzzle

Ocena gry

Ułóż bardzo ładne puzzle, które przedstawiają bohatera z kreskówek Naruto.Klikaj na czerwony przycisk aby puzzle wylatywały.Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry walki
 • Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Walki Myszki Miki i przyjaciół

  Oglądana: 74172 ocena: 7.17

 • Ben10 i Bakugan Bitwa

  Ben10 i Bakugan Bitwa

  Oglądana: 33239 ocena: 0.00

 • Avatar Arena

  Avatar Arena

  Oglądana: 12557 ocena: 10.00

 • Wrestling

  Wrestling

  Oglądana: 12428 ocena: 0.00

 • Gra walka dla chłopców

  Gra walka dla chłopców

  Oglądana: 9213 ocena: 0.00

 • Śnieżna walka

  Śnieżna walka

  Oglądana: 9195 ocena: 9.50

 • Trudna Walka

  Trudna Walka

  Oglądana: 9125 ocena: 0.00

 • Gra avatar

  Gra avatar

  Oglądana: 8032 ocena: 10.00

 • Walki 3d

  Walki 3d

  Oglądana: 7480 ocena: 8.50

Reklama

cookie