Gryna.pl


Najnowsi uzytkownicy

Gry dla maluchów » Gry ukryte obiekty 28 gier

Gra szukanie zaginionych przedmiotów

Ocena gry

Gra szukanie zaginionych przedmiotów to gra z cyklu szukanie na ekranie zaginionych przedmiotów w której to grze jak sama nazwa mówi musimy odszukać zaginionym przedmiotów na obrazku. Do gry potrzebujemy tylko myszki komputerowej.


Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku

Ocena gry

Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku to gra w której jak sama nazwa jej gry mówi mamy odszukać zaginionych przedmiotów na obrazku. Postarajmy się odszukać je jak najszybciej. Graj myszką.


Delfin ukryte litery na obrazku

Ocena gry

Obrazek przedstawiający delfina kryje na swoim tle wiele liter. Musisz je wszystkie odszukać w jak najkrótszym czasie gry. Zagraj używając tylko myszki komputerowej. Miłej gry życzymy.


Toy Stroy ukryte obiekty

Ocena gry

Toy Stroy ukryte obiekty to gra dla ludzi, którzy mają na prawdę dobry wzrok, ponieważ musisz w niej odszukać na obrazku przedmiotów, które są a dolnym pasku w grze. Myszka jest ci potrzebna.Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku

Ocena gry

Ukryte przedmioty i obiekty na obrazku to gra w której to grze twoim nowym zadaniem jest odszukać wszystkie takie przedmioty jakie znajdują się na tym obrazku. Graj używając myszki. Miłej gry życzymy.


Odszukaj broń

Ocena gry

Zagraj w grę w której zadaniem jest odszukać taką broń jaka znajduje się na dolnym pasku gry. Kliknij na broń na dole a potem na tą samą broń na obrazku. myszką komputerową gramy w tą grę.


Znajdź ukryte cyfry na obrazku

Ocena gry

Przyglądnij się bardzo dokładnie obrazkowi i musisz odszukać ukryte liczby na obrazku. Na obrazku zostały ukryte liczby a ty musisz je odszukać. Graj używając myszki komputerowej.


Pinokio ukryte liczby

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest odszukać ukrytych liczb na obrazku. Na obrazku mamy ukryte bardzo wiele liczb. Przypatrz się bardzo dokładnie i odszukaj liczby, które zostały ukryte na obrazku.


Gra szukanie

Ocena gry

Zadaniem w tej grze jest szukanie przeróżnych przedmiotów. Musicie znaleźć te przedmioty które widnieją na dole po prawej stronie. Do szukania przedmiotów macie określony czas w którym musicie zdążyć znaleźć te rzeczy. Sterujcie myszką.


Gra ukryte obiekty w domu

Ocena gry

Popatrz i zobacz dokładanie gdzie znajdują się przedmioty, które są oznaczone na czarno abyś je odszukał na obrazku. Musisz odszukać ich. Myszką zagraj w tą grę.


Ukryte litery

Ocena gry

W grze Ukryte litery musimy odszukać ukrytych liter. Naszym zadaniem jest jeżeli zauważymy na obrazku jakąś literę to musimy na nią kliknąć to jest celem gry. Do gry używajmy strzałek.


Odnajdź ukryte obiekty

Ocena gry

Mam dla ciebie zadanie. To zadanie to musisz odszukać zaginione obiekty na obrazku. Na dole ekranu gry masz zaginione obiekty. Postarajmy się i je odszukajmy. Używajmy myszki do gry.


Planeta 51 ukryte obiekty

Ocena gry

W tej grze musisz użyć swoich oczów aby odszukać zgubionych przedmiotów na tym oto obrazku. Postaraj się odszukać wszystkich zaginionych obiektów. Na pewno sobie poradzisz. Potrzebujesz tylko myszki do gry.


Toy Story ukryte obiekty

Ocena gry

Naszym kolejnym zadaniem jest w tej grze odszukać zaginionych obiektów na obrazku Toy Stroy. Odszukajmy zaginionych przedmiotów na obrazku. Potrzebujesz myszki do zagrania w tą grę.


Transformers ukryte obiekty

Ocena gry

Transformers ukryte obiekty czeka na ciebie kolejna gra z kategorii gry ukryte obiekty. Musisz w niej odszukać zaginione obiekty, które znajdują się na obrazku. Postarajmy się odszukać wszystkie. Używajmy myszki do gry.


Ślub ukryte obiekty

Ocena gry

Jest ślub młodej pary. Postarajmy się odszukać zaginionych obiektów na tym obrazku. Odszukajmy wszystkie obiekty na obrazku ze ślubu. Potrzebujemy tylko myszki komputerowej do tej gry ukryte obiekty.


Ukryte obiekty na obrazku

Ocena gry

Odnajdźmy ukryte obiekty na obrazku w tej grze. Jesteś skazany na odszukanie obiektów na obrazku. Postaraj się ich odszukać. Przyjrzyj się im bardzo dokładnie. Potrzeba ci do gry myszki.


Scooby Doo ukryte obiekty

Ocena gry

Twoim zadaniem jest odszukać w tej grze zaginionych obiektów na obrazku, który przedstawia Scooby Doo i jego przyjaciół. Odszukajmy zaginionych przedmiotów. Użyjmy w tym celu myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Wyszuiwarka gier

ZAGRAJ
Gry-Dlachlopcow.pl

Popularne gry

 • Gry ukryte obiekty
 • Szukaj ukrytych przedmiotów

  Szukaj ukrytych przedmiotów

  Oglądana: 12219 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte cyfry na obrazku

  Znajdź ukryte cyfry na obrazku

  Oglądana: 11974 ocena: 0.00

 • Gra ukryte obiekty w domu

  Gra ukryte obiekty w domu

  Oglądana: 6953 ocena: 6.00

 • Ukryte litery

  Ukryte litery

  Oglądana: 6428 ocena: 0.00

 • Odnajdź ukryte obiekty

  Odnajdź ukryte obiekty

  Oglądana: 6022 ocena: 0.00

 • Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku

  Odszukaj ukrytych przedmiotów na obrazku

  Oglądana: 5208 ocena: 0.00

 • Ukryte obiekty w domu

  Ukryte obiekty w domu

  Oglądana: 5207 ocena: 0.00

 • Ukryte zwierzęta w zoo

  Ukryte zwierzęta w zoo

  Oglądana: 4953 ocena: 0.00

 • Ślub ukryte obiekty

  Ślub ukryte obiekty

  Oglądana: 4638 ocena: 0.00

Reklama

cookie